Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
8. jún 2009

Nely, presne taketo prilisne sledovanie sa ani mne nepaci (aj ked si musim priznat, ze obcas ma moj cyklus znepokoji, ze hladam a lustim kazdy detail 😖 😠), ale nebeham hned do lekarne po test, ked ma pichne, ze juuj, urcite sa vajaicko zahniezduje,... abo daco podobne 😝.

riana12
8. jún 2009

Zuzi, taketo stihanie potesi. Inac by som si musela nieco "na robotu" najst na 2 hodky, kym by siel dalsi bus. A to si vklude mozem porobit aj ine veci (alebo si posedkat chvilu pri NB a popisat na MK 😀)

riana12
8. jún 2009

Este ma tak tomu prilisnemu sledovaniu sa napadlo - neviem ci vsetky viete, ale meriam si BT. Ze odsledujem cyklus. Nic viac, nic menej. Ale uz druhy mesiac sa ma drzi myslienka, ze tym, ako sa sledujem, ze cakam kedy bude ovulacia, ze si ju len zbytocne oddalujem 😠 ☹ ☹ 😝 😖. A to este som s tym zacinala, ze ked budem mat dokaz, ze som uz davno po plodnych, ze to bude aj s priatelom troska v intim sfere lepsie. No na pr. barani mi to je ☹ ☹ 😢. Takze davam tomu adios amigo a nikdy viac. Fuuuj, ze som bola taka sprosta a zacinala s tym vobec.

zuzanockamt
8. jún 2009

riana ... ja som merala BT len polovicu cyklu 😀 ... ja viem priblizne, kedy mam ovu a bez kondomu sme len tak do toho 8. - 9. dna cyklu az do nejakeho 17. dna ho pouzivame ... inak nie

riana12
8. jún 2009

Vies, Zuzi, ja mozem robit co chcem, zabezpeka akakolvek a chlapovi sa nelubi. Unho su jedine bezpecne tabletky, ktore ja silou mocou odmietam. Vsetko ostatne je nespolahlive a este by sa bal aj s trojitou ochranou. Takze ho len tak nenahovorim ☹ ☹ ☹ 😢

riana12
8. jún 2009

A je jedno, aky den cyklu som. Unho je kazdy den nebezpecny. Hovorit a strkat pod nos mozem hocico. On nic ☹

zuzanockamt
8. jún 2009

no tak MM ma tiez obavu, tabletky bral tiez ako 100% spolahlivost, ale tak vie, ze otehotniet cez nepoldne dni sa jednoducho neda 😅 ... no ja som bola s HAK spokojna, je to absolutne pohodlne, ziadna starost, hlavne v zaciatkoch vztahu su neocenitelne ... aspon pre mna boli ... potom som mala nejake tazkosti zdravotne z nich, tak som ich vysadila

zuzanockamt
8. jún 2009

tak to som si ja myslela, ze mam divneho chlapa, ked sa boji, ze budem tehu, ale vidim, ze su na svete este aj ine extremy 😅 .. no nezavidim teda

riana12
8. jún 2009

Ja mam tiez obavu, ale tak davam si pozor, ked som si vedoma, ze tie plodne su "teraz", tak to "teraz" ani od neho neziadam. Lenze on ako by mi neveril alebo to jednoducho len nechce so mnou robit a preto to uhrava na fakt, ze sa boji... Neviem.
Tabletiek sa bojim, bojim sa, ze ked ich budem niekolko rokov uzivat, ze mi to nieco pokazi tam dolu a ze uz taka lahka cesta spat nebude. Mnohym babam nabehol cyklus v pohode, lenze u mna viac zavazia rizika nez vyhody.

zuzanockamt
8. jún 2009

ja som ich brala 4 roky a cyklus nabehol uplne v pohode a dufam, ze sa nezmenilo nic ... neviem, do akej miery som bola plodna pred ich uzivanim, tak nebudem vediet, ci nieco ovplyvnili alebo nie, ak sa nebude darit 😅

riana12
8. jún 2009

Zuzi, tak mas vyhodu, ze nevies ako to bolo pred a ako je to po. Ale naco sa zatazovat takymito uvahami, vsakze? 😉

Kvoli tomu jeho nechceniu a odmietaniu mam uz kolkokrat "nervy v kybli". Ze co s nim vlastne robit, ako sa zachovat. Lenze kazdy krok sa mi zda nedobry... ☹

zuzanockamt
8. jún 2009

ja uz na to kaslem, ked MM nechce tak nechce ... niekedy ma dobru chvilku a da sa prehovorit ... ved kvoli tomu sa predsa svet nezruti 😉

riana12
8. jún 2009

Zuzi, lenze ked s nim nejak ine veci riesit nemozem, lebo sa neciti? A mam uz pokrk debat, co on bude robit buduci vikend a pod. Ked uz si to nemozem uzit v psychosfere, bo riesime hovadiny (skor by som povedala, ze iba on), nech je to super aspon v tej intim. Nie? 😔

riana12
8. jún 2009

Aj ked som si povedala, ze sa budem snazit na kazdy, hoc aj nudny den, tesit, tak to nedokazem. Nemam vidinu nejakeho buducna, nic ma tam netaha, bo ja si tu buducnost sama o sebe nenamalujem, takze len depkujem ☹

zuzanockamt
8. jún 2009

riana ... ved ani ja nemam vidinu nejakej extra buducnosti ... väcsi byt v nedohladne, dieta tiez a som tu 😉 ... ale tiez zvyknem depkovat

riana12
8. jún 2009

Zuzi, ale mas muzika, byvate spolu. Aj to uz je nieco. A ja? Neisty vztah 😒 A ked chcem nieco nove, hoc aj drobnu zmenu, mlady ma odbije, ze co rypem. Ze jemu je dobre takto... Bez komentara...

zuzanockamt
8. jún 2009

tak jasne, ze som v inej pozicii ako ty, kedze my uz byvame spolu skoro 4 roky a 2 roky sme manzelia, ale mam pocit, ze sme sa zasekli na jednom mieste a nemozeme sa pohnut dalej

riana12
8. jún 2009

Tak ono to stoji asi len na muzikovej praci. Keby bola, tak ste hned inde, vsak?
Ja mam pocit o zaseknutosti uz hooodne dlho. To nie je len teraz, ze mesiac-dva. To uz skoro 2 roky 😒. A myslim, ze ak ustojime nedavnu krizu, ze este dobre dlho takto zaseknuti budeme. Teda skor som asi ja ta zaseknuta 😖 ☹ 😠 😠.

zuzanockamt
8. jún 2009

riana ... my uz stagnujeme tiez asi 2 roky ... aspon z mojho pohladu 😅

riana12
8. jún 2009

A muzik ti povie, ze jemu sa tak paci? 😅 Ci je nastastie v tomto iny od mojho? 😀

zuzanockamt
8. jún 2009

tak on je vraj spokojny 😅 😕

riana12
8. jún 2009

Aha. Takze to bezna muzska vlastnost 😝

zuzanockamt
8. jún 2009

jasne, riana ... cert ako diabol 😀

riana12
8. jún 2009

"muz" je jednoducho diagnoza 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
8. jún 2009

presne tak ... aj ked mozno nejake vynimky niekde existuju 😀

riana12
8. jún 2009

No povedala som si teraz, ze dost depkovania, idem este daco porobit, meskam 😀. Tu som sa necakane pozdrzala, troska vyrozpravala, bo inak ani nemam kde 😝.
Tak sa maj Zuzi zatial pekne 😉 Paa

P.S. ak zajtra stihnem, pridem sa sem este rozlucit (od zajtra poobedia dovolenkujem 😵) 🙂

zuzanockamt
8. jún 2009

tak sa maj a pekne dovolenkovanie 😉 ... aj ja uz chceeeeeem 😀

cipsinka
8. jún 2009

mne moj chlap zaspal pri filme 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 tak som ho vypla nebavima samu pozerat 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
8. jún 2009

mne chlap prisiel asi pred hodinkou domov konecne, najedol sa a kukame na JOJ profesionalov 🙂

cipsinka
8. jún 2009

ja si tu sama internetujem 😖 😖 😖 😖 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre