Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
12. jún 2009

tak to mate super tyzden volna ... ja si teraz nemozem zobrat dovolenku, lebo mame dost prace teraz ku koncu skol. roka, same papierovacky ... ale v juli si vezmem 2 tyzdne a v auguste este tyzden a leto je vybavene 😀

nelynka
12. jún 2009

tak drahy si to moze dovolit..on si to potom odkruti...oni su len dvaja, jeden na jednej smene a druhy na druhej a ked ma jeden volno tak musi tahat druhy aj za neho smenu...

zuzanockamt
12. jún 2009

no ja si to bohuzial nemozem takto vybavit, ale tak som zvyknuta, ze 10 mesiacov makam a potom 2 mesiace klud 😀 ... aj ked teraz to bude trosku ine, ale od septembra nabehnem zase do starych kolaji

nelynka
12. jún 2009

tak jasne, skolstvo je skolstvo 😀

zuzanockamt
12. jún 2009

no to je 😀 ... ale mne ten system celkom vyhovuje, len este plat troku keby upravili a som spokojna 😀

nelynka
12. jún 2009

tak vidis..mna by to nebavilo, ja si potrebujem pocas roka oddychdnut aj viackrat nie len cez leto

zuzanockamt
12. jún 2009

ja mavam aj cez rok dovolenku alebo nahradne volno vtedy, ked maju deti prazdniny, ale nemozem si zase len tak zobrat dovolenku, ked si zmyslim ... ale kedzze som este inu pracu nemala, tak som si na to zvykla

nelynka
12. jún 2009

tak jasne, ja by som to zase nemhla, ja ked potrebujem dovcu tak si ju musim vziat a neviem cakat kym budem mat nahradne volno..

zuzanockamt
12. jún 2009

no nahradko mame väcsinou za hodiny, ktore zastupujeme za kolegov, bud si ich dame preplatit alebo vezmeme nahradko a usetrime si dovolenku 🙂

nelynka
12. jún 2009

to hej

zuzanockamt
12. jún 2009

v piatok idem este do skoly, kde mam nastupit od augusta, zaniest este dokumenty a dohodnut sa co a ako od septembra ... tak som zvedava, ci ma niecim neprekvapia 😅

cipsinka
12. jún 2009

😕 😕 😕 😕 😕 😕

zuzanockamt
12. jún 2009

cipsi ... to co za smajliky 😕 😅

cipsinka
12. jún 2009

to som sem akoze nakukla zuzi 😀 😀 😀 😀

nelynka
12. jún 2009

ahoj cipsuuus, uz mam satyyyy

cipsinka
12. jún 2009

noooo akurat som ciiiitala tak ked odfotis hod foto som zvedava a dobre by bolo keby si bola v nich oblecena nech okukneme 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
12. jún 2009

jasne jasnee... 😀

zuzanockamt
12. jún 2009

cipsi ... jaaaaaj 😀

cipsinka
12. jún 2009

my sme zalahli s drahym a iba teraz som sa zobudila a drahy este spi no som zvedava,ze co budeme robit v noci 😕 😕 😕 😕 😕 ,chystame si dat drink tak asi budeme do rana hore 😀 😀 😀 😀 Ideme si dat jegermeistera to nam dal jeho brat zo svadby a vraj je to super so redbullom tak ideme vyskusat 😉 😉 😉 😉

nelynka
12. jún 2009

cipsi red bull s alkoholom by si pit nemala, skodi to na srdce..
my asi pojdeme niekam von vecer..asi

zuzanockamt
12. jún 2009

takze super vecer pred vami, cipsi 😉 ... tak ja sa chystam zajtra resetovat hlavu, dnes este nemozem, lebo rano musim byt svieza a vstavat skor, lebo okolo 8:30 by som mala byt uz v praci 😝

nelynka
12. jún 2009

no nezavidim v sobotu ist do prace 😀 😀

zuzanockamt
12. jún 2009

a nely tak isto super vecer pred sebou 😉 ... ako vam je fajne 😵

cipsinka
12. jún 2009

nely red bull skodi na srdce aj bez alkoholu ale raz zarok preco nie no nie??A kava neskodi a ked ju ludia piju 4 krat za den a ziju 😉 😉 😉 😉 Moja mamina ma kamaratku zdravotnu sestru a ked videla,ze to moj brat 19 rocny pije tak tiez povedala,ze to skodi na srdce ale raz zacas si myslim,ze nas to nezabije 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
12. jún 2009

tak premyslam ci sa mi chce ked som taka nachladnuta ale doma sa mi sedet nechce

zuzanockamt
12. jún 2009

nely ... co uz narobim ... organizujeme velku akciu v meste, tak tam musime byt vsetci ... ale je to len vynimocny stav a aspon budu peniazky navyse 😵 😵 😵

nelynka
12. jún 2009

tak to hej..
jaj ale nechcelo by sa mi stavat koli tomu nijak

cipsinka
12. jún 2009

jo jooj v sobotu do prace ale tak co ked musis tak musis 😉 😉 😉 😉 😉

Tak my sme s drahym vecer von neboli ani nepamatam,ale teraz naozaj vobec si na to nepamatam,ze by sme po veceroch chodili von 😕 😕 😕 😕 😕

zuzanockamt
12. jún 2009

aj ja by som taaaak rada niekam sla, ale moj drahy nerad chodi niekam si sadnut alebo sa bavit ... ale nevadi, ved som si uz nieco uzila za mladi 😀 😀 😀

cipsinka
12. jún 2009

neviem zobudit stareho a uz ma sere 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Tvari sa,ze ma nepocuje 😠 😠 😠 😠 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre