Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
20. jún 2009

este popripade na jednu noc pod stan do kempu ked pojde autobusom a bez stravy.. 😀

cipsinka
20. jún 2009

no ved nely prave o to ide,ze my ked s drahym ideme na dovolenku tak si ju chceme ale poraaaaaaaaaaaaaaaadne uzit a nie si nosit jedlo z domu,vies o co ide nie???ALe tak zas kazdy ma ine predstavy o dovolenke a tie nase su asi trosku ine od vasich 😉 😉 😉 😉 😉 My sa chceme ist potapat,ist do delfinaria a neviem kde vsade uz sa tam mozno nikdy nevratim a chcem mat krasne spomienky 😉 😉 😉 😉 😉 a toto bude nasa prva origos dovolenka tak si to chceme vychutnat 😵 😵 😵 😵

cipsinka
20. jún 2009

este potrebujem vyzistit,ze ti co boli v EGypte ake mali vreckove,ze kolko si mame vziat lebo nemam ani sajnu 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
20. jún 2009

a este som chcela napisat,ze ja nejdem na dovcu aby som tam varila a chystala jedlo a obskakovala draheho ja idem na dovcu aby sme boli obskakovani my 😉 😉 😉 😉 😉 to je pre mna idealna dovolenka nic nerobit a o nic sa nestarat len rozmyslat,ze na aky program pojdeme 😀 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎

riana12
20. jún 2009

Cipsi, chcel tam ist cca na 7-9 dni, mna by inak dovca nepustila (teraz uz duplom nie, mozem ist este tak na predlzeny vikend, bo som si teraz ukradla 3 dni na chatu). Bo ja som predtym vymyslala, ze na 5 dni, letecky do Pariza. Ale jemu sa nelubilo, ze vsak to nam staci za 4000 Chorvatsko. Len on si neuvedomuje, ze musi zaplatit benzin, ubytko, stravu, prip. nejaky vylet pocas dovci, atd. atd. Vsak len min. rok, ked sme boli v Tatrach, tak nas to vyslo nas dvoch mozno na 11000-12000 a to sme boli na 4 dni!

nelynka
20. jún 2009

cipsi aj nasa dovolenka by to bola prva a moja prva celkovo v zivote, ale ja nie som clovek narocny, naozaj mi k stastiu staci len more, plaz, plavky a drahy pri mne..ozelejem aj restiky aj kadejake atrakcie, to nepotrebujem..
este to delfinarium to ano ale ja by som sa potapat aj tak nemohla xixi 😀 😀 by soms a udusila...

cipsi tak okolo 10 000-15 000 by vam malo stacit..a este by ste si mali aj priniest domkov nejake naspet

cipsinka
20. jún 2009

riana no vidis som rada,ze zdielas so mnou nazor a to su ,,len,,tatry a tolko penazi 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖 Tatry su riadny prepadak teda,cize so 4000 by ste zasli na Balaton a mohli by ste sa otocit 😅 😅 😅 😅

cipsinka
20. jún 2009

nely no jedna baba mi tiez pisala,ze oni si brali 500 dolarov,cize no uvidime my sme mysleli,ze 1000ecok ale by som sa veeeeeeeeelmi potesila keby nam stacilo len 500 😵 😵 😵 😵 😵 😵 ,len ja som taky bojko stale sa bojim,ze co ak daco a my nebudeme mat loooooooove 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
20. jún 2009

uz som tak nadupana co sa Egyptu tyka som si veeeela info pozistovala a velmi uzitocne 😉 😉 😉 😉 lebo doteraz som nevedela vooobec nic 😅 😅 😅 😅 😅 ani akymi peniazmi sa plati no proste nic 😅 😅 😅 😅 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

riana12
20. jún 2009

Cipsi, ved ani ja som netvrdila, ze by nam tych 4000 stacilo. To akoze ani vo sne. Len som chcela poukazat, v akych ruzovych predstavach zije priatel. Ale akonahle dosla na pretras chata, aj Chorvatsko unho vybledlo 😀. Ked nam (teda skor mne) budu peniazky a moja dovolenka stacit, tak mooozno pojdeme zase na 4 dni do Tatier. Priatelovi sa pacil penzionik, co som nam ho min. rok vybrala 😵. Ale je to fakt otazne, netusim, ako na tom budem, bo stale mam dolezitejsie vydavky ako nejaka dovca a dovolenku mi treba setrit, bo uz idem do 3. rocnika, na dovolenku otrasne narocneho 😖 😖 😖 ☹ ☹ ☹ ☹

cipsinka
20. jún 2009

riana ano jasne ja som to pochopila ja som stale narazala na tvojho draheho,ze mu zosad tie ruzove okuliare 😀 😀 😀 😀 ,ved som citala,ze ty si ho vysmiala,ze to je hrooooooooozne malicko 😉 😉 😉 😉 😉 Ved len taka dobra vecera stoji 3000 aspon vtedy stala neviem ako je to teraz 😉 😉 😉 😉

cipsinka
20. jún 2009

aj nam este treba setrit trosku na dovcu hlavne na vreckove 😀 😀 😀 😀

cipsinka
20. jún 2009

idem napisat jednej babe ktora tam zije,ze kolko bude stacit peniazkov 😉 😉 😉 😉

nelynka
20. jún 2009

cipsus tak ja som sa pytala kolegu bol tam minuly rok na dovci, preto som ti pisala 10 000 - 15 0000 by vam malo unikatne stacit este by ste ja domov mali doniest-.--

riana12
20. jún 2009

Cipsi, s tymi ruzovyi skulkami mam unho aj v inych oblastiach problemy 😀 Napr. take auto. Stale mi hovori, nech si ho kupim, ze sa mi bude lahsie cestovat, nebudem obmedzena busmi a vlakmi,... Ale unho jediny vydavok znamena BENZIN. Eto vsio 😝. Potom sa ja nadychnem a zacnem vypustat - kupa auta, samozrejme benzin, poistky, opravy a servis, pneumatiky,... Potom na mna hodi velke oci a... stichne. Uz od neho v ten den o aute nepocujem 😀.

cipsinka
20. jún 2009

nelusik dik si zlata 😵 😵 😵 😵 ja som pisala teraz jednej babe tak som zvedava,ze co odpise ale myslim si,ze to iste co ty 😉 😉 😉 😉 Ako ja tam nejdem nakupovat handry a neviem co to ozaj nie ale tak urcite daco by som chcela do domu ako suvenir a potom aspon nejake male darceky pre rodinu ale iba pre tu najblizsiu 😉 😉 😉 😉 😉 .No a urcite nejake to tricko,lebo baba co tam zije mi to odporucila,ze tam to vyrabaju z uzasne kvalitnej bavlny,ze budem lutovat ked si nekupim 😉 😉 😉 😉

cipsinka
20. jún 2009

riana ty si prakticna zena a mas veeeeeeeeeeeelku pravdu ano benzin je zrac prachov ale bohuzial nie jediny 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 Riana kolko mas rokov ak sa smiem spytat 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
20. jún 2009

mna tieto kramy asi zabiju ja mam chut na vajcovy chleba pomoooooooooooooooooc

riana12
20. jún 2009

Cipsi, 21 aj 4 mesiacky 😅

cipsinka
20. jún 2009

mladucha si 😉 😉 😵 😵 😵

riana12
20. jún 2009

Cipsi, no to mas fajn, ked jediny problem pocas kramov, co dat do bruska 😀. Kebyze ja mam taky apetit, aj 1 000 000 by som za to dala (ale iba Sk 😀). Ja skor pocas MS hladujem 😖.

riana12
20. jún 2009

Aj ten milion by som si musela z banky pozicat 😀 😝

cipsinka
20. jún 2009

riana tak toto nie je ani zdaleka jediny problem prve dva dni mavam velke bolesti ☹ ☹ ☹ ☹ ale nastastie teraz som mala len prvy den a to sme museli z cestovnej kancelarie slahat na autobus co som mala take neznesitelne bolesti a ani tabletka nezabrala iba horuca sprcha ☹ ☹ ☹ ☹

riana12
20. jún 2009

Cipsi a v tomto by si sa nechcela so mnou vymenit? 😉 😀. Vcera ci predvcerom si sa nechcela s pocasim vymenit 😅.

nelynka
20. jún 2009

cipsus aj ja cakam teraz na kramose ale zase sa nijak nehlsia, len musim vylovit diarik bo ani neviem kolky DC som 😀

cipsinka
20. jún 2009

riana chcela veru chcela 😅 😅 😅 😅 😅 plus ten milion a zivot je gombicka to uz zajtra letim do Egypta a davam si robit strechu na dome 😀 😀 😀 😀 😀

riana12
20. jún 2009

Bolesti ☹. To aj moje "velke kamosky". A mne ani sprcha nepomaha ☹. Zmierni, no nie uplne, iba Ibi ☹.
Mne byva v prvych dvoch dnoch fakt na grc, nevladzem jest a skoro kazda vona jedla ma napina. A ani parfemy a vonavky nemozem citit (ani na sebe, ani na cudzich).
Skoro ako tehotna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
20. jún 2009

baby idem varit, budem dobiehat k vam pomedzi to 😵

riana12
20. jún 2009

Cipsi, ja mat milion, tak nejde na kupovanie lepsieho petitu, ale investjem do byvania. Samo, ze by som si este nejaku hypo musela zobrat. Ale hned by to bolo o inom 😵.
Nely, ako ti fajn, ze nevies 😉. Ja sa musim sledovat tak ci tak. Nechcem, aby ma zrazu MS prekvapila, ked by som nemala po ruke aspon jednu vlozku.

cipsinka
20. jún 2009

ja som si bola umyt panvicu a naslahat vajicka na ten chlebik vo vajicku 😅 😅 😅 😅 ale urobim si to na masle nie na oleji,tak ja sa zatim lucim idem si to spavti a pozriet nieco v archive a potom som tu pa

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre