• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
Ja pojdem o chvilu s braskom do obchodu a potom tiez chystam nieco varit - zeleninovu polievku a mozno este nieco druhe (len netusim, co :stuck_out_tongue_closed_eyes:). Nely, co varis dneska ty?
20. jún 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak idem ja pomaly na ten nakup. A uz mam aj inspiraciu na druhe jedlo :grinning:.
Tak sa tu majte zatial pekne. Ked budem moct, pridem mrknut :wink:.
20. jún 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana tak ja som doma, tak ma prekvapit moze..a aj ked som mimo tak zozaciatku mame len slabulinke spinenie a zacina to az na druhy den poriadne, takze prinahorsom staci aj kusok toaletaku pricapit na gatky kym dojdem domov :wink:
20. jún 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana varim gulas....uz sa oblizujem mnam mnam
20. jún 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..tak vidim,ze vy varite..ja som upratovala..este povysavat a potom si mozem aj zacvicit a uz len a len oddych..teda mozno aj nejaky nakup :sweat_smile:
20. jún 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja som uz nejaku dobu napapana, zatial len polievka. Druhe mi odpociva v chladnicke, musi sa troska maso odlezat a tak. A k tomu potom asi hranolky :slight_smile:. Idem si zobrat jogurtik, hned som spat... (snad sa sem zatial niektora primota :dizzy_face:)
20. jún 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ja sa tu motam dobre dlho len nikoho nikde a nejako ani neviem co napisat...drieme sa mi aj by som spala ale nechce sa mi bo kym zaspim je doma stary a treba ist na nakup
20. jún 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No uz som aj jogurtik dotlacila. Este by som si nieco dala, rozmyslam, ze co :confused:. Mozno kavenku... Momnent...Jasne, utekam pre nu :grinning: O sekundu som tu :wink:.
20. jún 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kavenky nemam rada, tie mi nikdy nechutili
20. jún 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som tu,ale ked nik nic nepisala tak som ani ja nepisala :confused: :confused: :confused: :confused:
20. jún 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nas to frci jedna radost. aj ked mam rada ine maskrty, na kavenku nemaju. a rovnako su na tom aj ostati z domu :slight_smile:
20. jún 2009 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sranda.
zacne jedna varit, varia vsetky.
zacne jedna pisat, pisu vsetky.
:grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som este nevarila mam na to este hodinu :wink: :wink: :wink: :wink:
20. jún 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si si predsa chlebik vo vajci robila :confused:. aj to je varenie,aj ked take male :wink:
20. jún 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som aj pojedla a kukam ze vylezlo slniecko kusok...
20. jún 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana to boli moje ranajky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,cize to neratam ako varenie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cipsi, jaaaaj :grinning: :sweat_smile:
20. jún 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
20. jún 2009 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nevadi sak aj to sa muselo varit hehe..
cipsus a co chystas na veceru?
20. jún 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, Cipsus, co vecera? :wink:
20. jún 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na veceru robim kupila som take velke stehniska v marinade drahemu k nim spravim zemiaky a ja si dam ku tomu dietny suchy chleba :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile:
20. jún 2009 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zeleninuuuuuuuuuu samozrejme ale kto ma pozna tak to nemusim ani pisat,ze jo? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2009 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja idem asi urobim na skusku jeden reznicek, ze ci to bude vobec jedle :grinning:. Nasla som si na nete jeden receptik, takze som to robila prvy raz. Pridem sa sem tak o stvrt hodinku pochvalit/pozalovat. Podla toho, ako to dopadne :wink:.
20. jún 2009 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana budeme cakat..

cipsus aj ja si idem teraz do zahradky po cerstvy salatik a redkovku, jaaaaj mnam mnam :grinning:
20. jún 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No predlzil sa moj odchod :sweat_smile:, prisla mama, takze som jej hned aj veceru pripravila :slight_smile:.
Este som si teraz k PC priniesla dalsiu papanicku :grinning:.
20. jún 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely vyzera to dobre :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem na ten nakup konecne...nezavbudnut monin, ananasovy dzus a smotanku a bude mnam mnam virgin colada :grinning: :grinning: :grinning:
20. jún 2009 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely, to aku specialitku ides zrobit? :confused:
20. jún 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kam ste zdrhliiiii :astonished: :pensive:
20. jún 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok