• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
tak to je dobre..
len vies, vla ludi ked kupuje starsi barak tak si mysli ze to ide raz dva tri..a hlavne svojpomocne..
a potom len nadavaju na setko... :grinning:
21. jún 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ja sa len bojim aby to nebola radovka...ale auto by sa vam tam vojst mohlo vpohode...si myslim
21. jún 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som to zazila, takze budem vediet realne zhodnotit ci sa bude dat alebo nie :wink:
21. jún 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... radovka to isto nie je ... tam radovky nikde nie su
21. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som sa na chvilu odmlcala, mama prisla troska pokecat :slight_smile:
21. jún 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom by to mohlo byt v pohode..potom daj vediet kedy pojdete omrknut a povies co a ako som zvedava
21. jún 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ten kolacik jaky mnamkovy som urobila boha :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja si prosim referencie z pripadnej obhliadky :grinning: :sweat_smile:
21. jún 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely a aky kolacik si robila? :sweat_smile:
21. jún 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uvidime este ci pojdeme omrknut ... ale za to nic nedame ... hlavne by sme si museli dobre rozmysliet to financovanie ... lebo to by bolo bez pozicky
21. jún 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... tak to je dobre, ze sa tak vydaril ... bublaniny byvaju dobre ... svokra minule robila jahodovu,tak sme si pochutili tiez :slight_smile: :slight_smile:
21. jún 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely, bublaninku s ceresnickami? Pazbudla som sa :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive:
21. jún 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana pohoda..klasika piskotove cesto, ale urobila som mramorove cize s kakaom polovicu a do toho odkostkovane ceresne obalene troskuv praskovom cukre a mnam mnam

a idem ti napisat na ten kakaovy liker recept :wink:
21. jún 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely, ty si zlaty cloviecik. Dakujeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. jún 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mramorovy som uz davno nejedla
21. jún 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby si niecomu nerozumela sa pytaj kludne...

zuzi mne mrmaorovy chuti asi najviac..zboznujem to kakaove cesto ( a hlavne v surovom stave ked ho vylizujem pred umyvanim misiek) :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a moj pripevok bol 5656 :grinning: :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... ja mam radsej tiez kakaove cesto ako len klasicke biele ... ale len v upecenom stave ... surove cesto nevylizujem, lebo nemam rada chut toho suroveho vajca tam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... ja ani vajicko na mäko nezjem a volske oko a prazenicu musim dlho prazit, kym tam nie je ani kusok roztekajuceho sa vajicka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja to surove zboznujem by som to jedla na kila uz odmalicka :grinning: :grinning:
21. jún 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, co som vcera robila kur. prska, tak bolo treba vajicka zmiesat so solamylom, horcicou, vegetou a korenim. A aby som vedela, ci to je dost slane a nie moc stiplave, tak som si musela do toho prstik omocit a obliznut. Aj som sa bala, co to vajicko, ale bolo to uplne v pohode. Samozrejme ine to je, ked mas iba cisto vajicko :stuck_out_tongue_closed_eyes:.

Nely, zatial, to vyzeral byt receptik v pohode. Ale ak by som na nieco neskor narazila, tak sa ozvem :wink:
21. jún 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... ja uz mam odhad pri vareni, takze neskusam :wink:
21. jún 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja skusam, toto som robila prvykrat, ale ak budem robit druhy, tak uz to bude ine, viac odhadom.
21. jún 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja vzdy tiez vyskusam, ale mne surove vajko nevadi..
dokonca ked som bola mala som sa mame hrnula do obalovania...klasika trojobal, lebo sa mi to nalepilo na prstiky a potom tom to mohla papat... a bezne som si robila vajicko so struhankou a surove som to papala, je to dobre na hlas a na vlasky :grinning:
21. jún 2009 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som to uz velakrat taketo nakladane mäsko robila :wink:
21. jún 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja by som to surove nezjedla ani za nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jún 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak aj ja strasne lubim vylizovat misky so surovim cestom :grinning:.

Taketo masko sme este nemali, mama mi dnes hovorila, ze ona uz davnejsie nad tym poskulovala, asi som nejaka telepatka :grinning: :slight_smile:
21. jún 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kazdy mame ine chute, mne to strasne chutilo a aj chuti..a drahy tiez surove nezje ale vyprazane vajco so struhankou ma rad, ani mu nic ine netreba na obed len toto hehe :grinning:
21. jún 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej, presne, kazdy je na ine.
21. jún 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... ja som to kedysi castejsie robila ... ma viacere recepty na tie marinady, ale mi dost vadi, ze sa to potom vyprazalo, tak ja to uz len podusim a spravim k tomu aj omacku ... MM zje vajicko na mäkko aj redsiu prazenicu, ale surove nie
21. jún 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, nahodou niektora nepozera Van Helsinga? :sweat_smile:
21. jún 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok