• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
nely ... ja by som to aj tak vzala ... neznasam ten pocit,ked som nezamestnana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja mam trosku rozumu a nebudem predsa chodit niekam a zbytocne vyhadzovat minimalne 2000kc do luftu :grinning: :grinning: :grinning:
a ked dojde podpora, tak vezmem aj to..lebo inak by som ja nedostavala nic a nemala by som ani platene zdravotne a socialne
24. jún 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez od septembra dost precestujem a ako ucitelka mam podpriemerny plat,ale aj tak budem radsej robit
24. jún 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty by si asi na slovensku ani vela podporu asi nedostala...
a este raz vravim mne sa neoplati precestovat peniaze len preto aby do mna kazdy den niekto drbal a robila som na druhych a nezarobila dohromady nic..
takto si porobim doma co potrebujem, ked niekam chceme ist nepotrebujem vybavovat dovolenky a vymienat smeny ale jednoducho ideme...a hlavne som si konecne poriadne oddychla a nacerpala sil, pretoze to kazdodenne dochadzanie do prace posledny rok ma ubijalo
24. jún 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nely,ty ma nevidis??? :confused: :confused: :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. jún 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... mne vyratali nieco cez 5000 sk mesacne a na pol roka a MM to iste ... takze radsej budem dostavat ten maly ucitelsky plat ako tu trapnu podporu a len pol roka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. jún 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsus ja som myslela ze si prec :frowning2:

zuzi sak jasne ale keby si mala dostavat 8000 hoci len na pol roka a byt doma a neprecestovat ani korunu, porobis si doma vklude, oddychnes si alebo chodit do roboty, tahat 12ky od nevidim do nevidim, a dostat 8000kc a precestovat dalsich minimalne 2000kc tak co by si brala??
24. jún 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
24. jún 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie niesom prec nakukam tu :wink: :wink: ale uz dlho nebudem lebo pride drahy a ideme oddychovat dnes som sla spat o jednej a o pol siestej hore :frowning2: :frowning2: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: mala som stres :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. jún 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... ale ja som trosku v inej situacii ... lebo ja by som nemusela tahat 12-ky a urcite by som zarobila minimalne 560 eur v hrubom :wink:
24. jún 2009 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha
no ja som robila pizzu staremu na veceru a premyslam trosku co a ako...a cakam kym mi teta zavola kedy pride ci zajtra alebo v piatok :grinning:

zuzi...ale ja nehovorim o tvojej situacii ale o mojej, ja sa ti to snazim vysvetlit, aby si sa vzila do mojej situacie a pochopila ze je velka sprostost chodit do roboty a zarobit tolko co dostanem ked som doma...bez stresu, bez 12iek ATD...chapan?

a pokial mas 560e v hrubom ako ucitelka tak to teda nemas vobec podpriemerny plat, to si asi este nebola na strede alebo na vychode :wink:
24. jún 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana vitaj :slight_smile:
24. jún 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz si ma aj vsimli :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. jún 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj riana :wink: :wink: :wink:

no zuzi ak ty mas podpriemerny plat tak ja ziem kefu,na zenu to mas az perfektne
24. jún 2009 o 19:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... pozri si, aky je priemerny plat na SR a potom povedz ... ucitelsky plat JE podpriemerny
24. jún 2009 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
platy rozoberate?
24. jún 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby,ale ked si predstavim, ze mam VS a aku narocnu a namahavu pracu robim ... tak ako sorry
24. jún 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi lenze ty sa nemozes porovnavat s priemerom na slovensku..
priemer na slovensku je cez 20 000 ale v BA a okoli kde je praca..na strednom slovensku tam odkial som ja mozu o takom preimernom plate snivat, tam maju robotnici a ucitelia max 13000 - 14 000 hrubeho a predavacky minimalnu mzdu
24. jún 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ked budem mat 560 ecok na mesiac podotykam na SLOVENSKU tak budem ruky nohy bozkavat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .Kamarat co isli minuly rok na SVK sa zamestnal iba teraz a plat ma 560 (pisala mi to jeho zena) a to robi inziniera nejakeho technickeho v tej firme takze asi tak a k tomu zivy dieta a zenu :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
24. jún 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa pomylila nie 560 ale 580 ma :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. jún 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... ucitel ma plat rovnaky v BA aj v KE :wink: ... su to tabulkove platy :wink:
24. jún 2009 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by som sa teda pozrela..naozaj..
zaujimave ze u nas nagympli profesori beru ledva 15 000 hrubeho..ledva
24. jún 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je ozaj zaujimave, lebo na to su tabulky
24. jún 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... ale ked je to raz priemerny plat, tak by ho mal mat kazdy priemerny clovek ... teda ten co ma strednu skolu s maturitou
24. jún 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi lenze v kazdom kraji sa zaraba inak, nemozes chciet aby na dedine zarobil clovek to co vo velkomeste...to da rozum..
podaj odvolanie na to, mozno ta vypocuju a nieso s tym urobia
24. jún 2009 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cipsi a nezacneme my dve nejaku debatu? Zuzka sa dala do reci s Nely a tusim my dve sme mimo misu :grinning:
24. jún 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... tak pokial sa sami ucitelia nezmobilizuju,tak s tym neurobia nic ... akurat som pozerala v televiznych novinach dnes, ze schvalili novy skolsky zakon a zase same blbosti v nom :angry: ... mali sme byt verejni cinitelia a ani to nam neschvalili :confounded:
24. jún 2009 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... nie ste mimo ... ja sa bavim s kazdym :wink:
24. jún 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky moje zlate idem sa ja neveceriat a idem si oddychnut tak sa mi majte zajtra ked pridem tak sa ozvem :wink: :wink: :wink:
24. jún 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki cipsi ... nech sa aj zajtra dari v praci,tak ako dnes :wink: :slight_smile: :dizzy_face:
24. jún 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok