• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
som sa nechala uniest, a zabudla ze tomu nebudes chapat :grinning:
bola som si zahrat na gramcoch kus
25. jún 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ... no ja sa o taketo veci ale absolutne nezaujimam, takze neviem :grinning:
25. jún 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,dnes tu je vo vsetkych temach akosi ticho :confused: :grinning: aj ja by som mala ist varit obed na zajtra :stuck_out_tongue_closed_eyes: +100+1 inych veci,ale taak sa mi nechce
25. jún 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj erika :slight_smile: ... u nas bude zajtra varit MM ... chcel pecene zemiacky a tie su najlepsie cerstve, tak zajtra doobeda spravi ... a dnes sme mali segedinsky gulas ... joooj fajny bol ... ja som mala ale bez knedli, nech zbytocne kalorie do seba nedavam :grinning:
25. jún 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no-to mi hovor-ked som sa postavila na vahu,tak som neverila vlastnym ociam-v Tescvu som potom nakupila vacsinou ovocie a zeleninu :grinning: :grinning:
25. jún 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiez uz idem volaco robit so sebou,lebo uz vazim 70 kg a nad tuto hranicu sa to nemoze dostat :angry: ... ale este stale som o 16 kg lahsia ajo MM :grinning:
25. jún 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby ako sa mate???
25. jún 2009 o 22:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo-tak medzi MM a mnou je vahovy rozdiel dost velky,ale nechcem ho dobiehat :grinning: :grinning: :grinning:
Ahoj Nathali-ja sa mam celkom fajn-zajtra taky pohodovy den v praci
25. jún 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo mne sa tam ani nechce ale co snad bude vonku hnusne aby som to nelutovala :slight_smile:
25. jún 2009 o 22:47  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nathali ... ja sa mam celkom fajn :slight_smile:
erika ... ani ja ho nechcem dobiehat :grinning: ... chcem mat zase svojich idealnych 63 - 65 :grinning:
25. jún 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj ja som dnes taka unavena asi pojdem spinkat ale najprv musim vybrat pracku :( aaach taaaak sa mi to nechce
25. jún 2009 o 22:51  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som vsatavala dnes dost skoro ... okolo siestej a zajtra ma to caka znova,ale este ma unava neobchadza :wink:
25. jún 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale baby ide vikend tak hlavu hore :grinning: -ja este idem varit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. jún 2009 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ma to vzdy v piatok tak nastartuje, lebo mam pred sebou vidinu vikendu :grinning:
25. jún 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ja vstavam rano tiez o siestej ale hore musim byt aspon do pol druhej rana :(
25. jún 2009 o 23:00  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nathali-preco???
25. jún 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:
26. jún 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj riana

a zaroven sa lucim ideme papa papa
26. jún 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kam idete? :confused:
26. jún 2009 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na lavičke, večer v parku, je mladý párik. Bozkávajú sa, milujú a pritom slastne vzdychajú. Neďaleko od nich sedí na lavičke dedko s babkou.
-"Deduško", hovorí mu babka, "a ty by si to ešte dokázal?"
-"Ale čo by nie, len keby ma ten mladý k nej pustil."
26. jún 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

ahojte,

ja som vcera uz o deviatej spala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: som sa taaaak super vyspinkala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dnes je teda v mediach riadne hlucno vsade sa hovori iba,ze vcera zomrel Michael Jackson :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
26. jún 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som ist do obchodu a kupit drahemu cinku na cvicenie lebo po nej tuzi a chcela som mu urobit prekvapenie,ale zajtra ma volno tak ju pojdeme kupit spolu :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
26. jún 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja som nakoniec bola aj tak kupit tu cinku uz mali posledne dve :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: ale poviem Vam riadne som sa zapotila ved to je vaha ako hovado :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale drahemu poviem,ze som tam bola pozriet a,ze uz nemali :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: aj tak uz mali len posledne dve ty kokso :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
26. jún 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Cipsi, takze predsalen urobis prekvapko? :grinning:
26. jún 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ano spravim :wink: :wink: :wink: :wink: Drahy mi hovori,ze radio co maju oni naladene v praci tak cely den hra len Michaela asi na jeho pocest dnes je jeho den v radiach :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: a to mal ist na obrovske celosvetove turne ktore malo zacat 17.jula v Londyne a nic z toho a listky su vsetky vypredane :pensive: :pensive: :pensive: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry:
26. jún 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
tak Jackson to uz ma za sebou veru ... ale pri jeho zivotnom style je aj maly zazrak, ze sa vobec dozil 50-ky
ake mate plany na vikend? ... my tu uz mame druhu burku v priebehu dvoch hodin :confused:
26. jún 2009 o 16:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co uz vsetky vikendujete? :sweat_smile: :confused: :sweat_smile: :grinning:
26. jún 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caafte
teraz sme dosli domov, idem sa okupkat a zase pojdeme prec potom...
konecne sa kus vycasilo, teda slnko nesvieti ale je dusno hnusne ale aspon neprsi...
:grinning:
26. jún 2009 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u nas je po dazdi a zamracene, som velmi zvedava na to vikendove pocasie :sweat_smile:
26. jún 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
# # Děti psaly slohovou práci na téma "Co je zajímavé?"
# # Maruška napsala: Je nás doma pět a všichni spíme v jednom pokoji.
# # V jednom rohu má postel tatínek, ve druhém já, ve třetím moje sestra a v
# # posledním malý bratříček.
# # Maminka spí uprostřed a nad její postelí visí velký skleněný lustr.
# # Zajímavé je to, že když lustr spadl, střepy v prdeli měl tatínek....
26. jún 2009 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok