Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
24. apr 2009

zuzi a to si este nevidela co robi ked nemoze byt po jej..fakt hehe, jak 15rocna pubertacka a ja jej vravim..a ty sa chces vidavat a mat deti???? a ona kuka namna jak puk 😀 😀 😀

cipsinka
24. apr 2009

tak my plodne a neplodne dni neriesime ked je chut ide sa na vec a hotovo 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
24. apr 2009

nely ... no neviem, ze ked sa tak sprava ako im to dlho vydrzi 😕
drahy sa uz dohodol s bratom a zajtra nikam nejdu, takze ho mam doma a mozem planovat nejaky vyletik, ale kedze nemame este hotove auto, tak len tu do okolia ... mozno na bicykel pojdeme alebo konecne vyskusame korcule

cipsinka
24. apr 2009

nely chudak chlap 😅 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
24. apr 2009

cipsi ... a mas HAK, ci riskujete bez ochrany? 😕

cipsinka
24. apr 2009

zuzi nie nemam a ani som nikdy nemala 😅 😅 😅 😅 😉 😉 😉 😉 😉 😉 ,my si davame pozor uz pat rokov a zatial to funguje 😉 😉 😉 😉

nelynka
24. apr 2009

cipsi ved ani my..len tej chute je pomenej a uz to zacinam pocitovat aj ja ze mi to zacina byt nejako jedno...

zuzi..neviem, ale dufam ze aspon do svadby hej..chcem sa ist zabavit, potom nech sa aj pozabijaju..aj tak to je podla mna unahlene, brat sa po takej kratulinkej dobe, ale to je uz ich vec..

zuzanockamt
24. apr 2009

cipsi tak to si ma potesila, lebo my si tiez davame pozor a funguje to uz 9 mesiacov, ale uznavam, ze s HAK to bolo teda pohodlnejsie ... neviem si vobec predstavit, ze by som ju v zaciatkoch vztahu nemala 😅
nely ... a ako dlho su spolu?

nelynka
24. apr 2009

zuzi...na valenina ked ju poziadal o ruku boli spolu tyzden... 😝 😀 😀 😀

nelynka
24. apr 2009

tak, aj nam to funguje, v juny budu dva roky bez HAK 😀 😀 😀
a zatial nic 😀 😀 😀

zuzanockamt
24. apr 2009

no tak to su teda rychli 😀 😅 😕 ... ja si neviem po takom kratkom case predstavit, ze by som si niekoho mala brat ... ved ja som v ten den D mala pochybnosti a po vyse troch rokoch 😀

cipsinka
24. apr 2009

zuzi ja som HAK nikdy nebrala a nejako mi to nechyba a nechcem sa cpat nejakym svinstvom,cize sa spoliehame len cuvanie 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ale keby sa nieco stalo nevadi nam to by sme sa tesili zabezpeceni realne sme takze no problemos 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

zuzanockamt
24. apr 2009

ved hej cipsi je to svinstvo, to si myslim aj ja, ale zase v tych zaciatkoch vztahu, ked je aj väcsia chut a clovek si to chce aj uzit a nie sa obmedzovat a stresovat, tak HAK je celkom dobra alternativa 😉

cipsinka
24. apr 2009

ani ja si to neviem predstavit,ze po par tyzdnoch uz rozmyslat o svadbe 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 neviem ja som na toto dost rozumna a musim si s chlapom rozumiet z kazdej stranky a toho mojko bobacika uz poznam lepsie nez seba,cize uz by som to priala ale kedze nie je cas nic nesiliiiime 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
24. apr 2009

ja som nemala pochybnosti nikdy, ani keby sa ma to opytal po 3dnoch a ani ked sme sa pre svadbu po pol roku rozhodli spolocne...
a nelutujem to ani teraz po 2rokoch co sme spolu...

zuzanockamt
24. apr 2009

nely ... mna sa to moj opytal po 9 mesiacoch od nasho zoznamenia, ale brali sme sa az o dost neskor

cipsinka
24. apr 2009

zuzi my sme tu chut nabrali az po case 😀 😀 😀 😀 😀 ,dovtedy som sa hanbila takze to bolo len take sup sem sup tam 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a este sme nemali priestory tak to bolo teda riaaaaaaaaadne obmedzovane,cize si to vynahradzame posledne tri roky ked sme osamostatneni 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
24. apr 2009

tak on hned povedal ze je to zena ktoru si chce zobrat..je sice rozumny, fakt by som mu nepovedala ze ma len 20, myslela som si ja ze ma viac a to ma prekvapil ze ma menej ako ja, ale viete...stale ma len 20...ja osobne som zvedava ako dlho im to vydrzi..velmi som zvedava...

mna sa to moj neopytal nikdy..

zuzanockamt
24. apr 2009

tak my sme mali chut uz od zaciatku a priestor bol tiez od zaciatku ... bud moja alebo jeho izba 😉

cipsinka
24. apr 2009

tak mna ten moj poziadal o ruku minuly rok v sep. 😵 😵 😵 😵 😵 ,cize sa nejako neponahlal asi si ma musel viac otukat 🙄 🙄 🙄 😝 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
24. apr 2009

zuzi ja som zdielala izby so segrou a unho mama vtrhla vzdy do izby bez zaklopania tak sme sa bali 😅 😅 😅 😅 😅 ,no ale zas nehovorim,ze sme svati vzdy sme vyuzili prilezitost ked sme boli iba my dvaja 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
24. apr 2009

ale u nas to nebolo take klasicke poziadanie, ze zasnuby a prsten ... len sa ma to normalne opytal, ze ci by som si ho vzala a ja ze hej, ale nie teraz hned a bolo 😀

nelynka
24. apr 2009

chlapi su vseobecne zabrzdeny niekedy..moj by ma o ruku nepoziadal nikdy, nebyt mna tak som dneska stale len priatelka a zozieram sa pre take veci, ktore mi v manzelstve vobec nevadia, lebo mam aspon aku taku istotu..a myslim si ze keby si ma mm zobrat nechcel tak si ma nevezme nech sa aj na hlavu postavim..
aj ked to si on sam vymyslel ze do leta musi byt svadba 😀 😀
ja som si uz len vybrala tri terminy z ktorych si on vybral ten najskorsi 😀 😀 😀

zuzanockamt
24. apr 2009

cipsi ... ja som mala nastastie izbu sama a MM tiez a nikto si nedovolil len tak bez zaklopania vtrhnut, hlavne nie rano a vecer ... lebo my sme byvali spolu len cez vikendy od piatka do nedele

cipsinka
24. apr 2009

no a teraz nam to je jedno aj ked je jeho mama vedla v izbe a pozera telku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝

zuzanockamt
24. apr 2009

nely ... ale ani manzelstvo nie je istota, lebo ked chce odist, tak odide, ci ma papier alebo nema

cipsinka
24. apr 2009

zuzi jeho mame to veru problem nerobi len tak vtrhnut aj teraz ked prideme zo zahranicia po pol roku rano spime a ona ide do roboty a vtrhne nam do izby jak vichrica a ked sa zobudim,tak vraj si prisla len nieco zobrat 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ,ale inak je v pohode 😝 😝 😝 😝 😝 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
24. apr 2009

zuzi ved ano, ale v manzelstve sa citim inak ako ked sme spolu len chodili..je to ine, inak to beru aj rodicia a j rodina celkovo..podla mna je to lepsie, ja som kludnejsia...

cipsinka
24. apr 2009

ja v mojom istou mam ci sme alebo nie sme manzelia 😵 😵 😵 😵 😵 aj tak ho beriem ako svojho muza a partnera ale samozrejme chcem byt jeho manzelka a mat obrucku a jeho priezvisko a byt rodina 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
24. apr 2009

ja si tiez myslim,ze manzelstvo je v niecom ine a hlavne ked ma niekomu bude predstavovat toto je moja manzelka 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😎 😎 😎 😎 😎 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre