• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
Cipsi, len mlady si nieco povie a neupusti. Ja som tiez tvrdohlava, ale kedze neznesiem, ak sa dlho na niecom neviem zhodnut, tak pomalinky pristupujem na mladeho navrhy. A niekedy si potom hlavku idem otrieskat, ze som sa nemala nechat... No co ti budem :unamused:.
28. jún 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, troska neskoro, ale prajem dobru nocku :wink:
28. jún 2009 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme obidvaja take povahy,ze sa dame obidvaja prehovorit,ze nie sme najek tvrdohlavi,ale tiez sme dve odlisne osoby cize mame odlisne nazory ale sme spolu vyse pat rokov a zatial to klape na jednotku,dufam,ze to aj tak ostane :wink: :wink: :wink: :wink: a tri roky uz spolu byvame a je to super :wink: :wink: :wink: a hadam svadba bude do dvoch rokov chceme az ked sa vratime na SVK natrvalo,lebo takto na dialku to nie je bohvie co :wink: :wink:
28. jún 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja uz radsej nerozoberam nas vztah, pred spanim by som nerada upadla do depky :grinning:.
28. jún 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja do hajan zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
28. jún 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru nocku, Cipsi :slight_smile:
28. jún 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :grinning:
28. jún 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobru nocku vam prajem setkym idem asi aj ja spinkat aj ked sa mi nechce moc..ale tak co uz
papa
28. jún 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, dobre ranko :slight_smile:

---------------------------------------------------------
Soudce k obzalovanemu: "Chcete uvest nejake polehcujici okolnosti?" "Ano, chtel bych rict, ze uz jsem byl trikrat trestany a vubec to nepomohlo!"
---------------------------------------------------------
29. jún 2009 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj riana... :grinning:
29. jún 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Nely. No nejak sme sa vcera obisli :frowning2:. Uz som vecer myslela, ze vsetky spia. Vediet, ze dojdes, este by som kustik pokecala :grinning:.
29. jún 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no bola uplne minuta co sme sa minuli a sedela som tu do dobrej pol druhej rana este :grinning:
29. jún 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ty si sikulka :grinning:
29. jún 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pohoda...pocuvala som jeden setik a pisala si s kamosom :grinning:
aj on mal depky ako ja tak sme depkovali spolu :grinning:
29. jún 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A coze ste depkovali? :confused:. Ale aj ja som mala taku troska depko naladu, v sobotu. Mozno bol taky depkovaci vikend :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. jún 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi bol, ja napodiv v piatok super, sobota zozaciatku nalada pod psa a potom sa to uz nejako rozbehlo xixi..
hlavne ked sme boli na odchode a stravii tam este dalsie 4hodiny :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A kdeze ste to boli? Nemam prehlad :sweat_smile: :sweat_smile:
29. jún 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vonku :grinning:
29. jún 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No fajnovo vam bolo :grinning:.
29. jún 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru fajnovo, jaaaaaaaj...by som hned sla zase :grinning:
29. jún 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A co este noveho mas? :grinning:. Ako vlastne cez vikendik? U vas tiez prsalo?
29. jún 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prsalo aj neprsalo, vcera uz bolo prijemne, sme aj grilovali kus..
a nove asi nic..setko tak ako minuly tyzden :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas prsalo prave vtedy, ked sa dal robit najlepsi program. Ale aj tak sa dalo. Mali sme potom nahradny program. Tiez nam bolo pri tom fajinsky, tak co? :grinning:

Idem nieco teraz asi zlopnut, obedna prestavka vola :grinning:
29. jún 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len utekaj, dobru chut

ja som dala konecne oprat draheho koselu od svadby, som zvedava ci tie zazrate flaky vyjdu boha..ani vanish nepomoze :grinning:
29. jún 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko stramandy :wink: :wink: :wink: :wink: ,

uff ja mam upratovaci den od rana uz hodinu a pol riadim ten nas pidi byt,ale uz som skoncila uz nepohnem ani brvou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .

U nas bolo vcera krasne cely den a vecer sa taky lejak spustil,ze hruza teraz tu mame dusno ale pod mrakom :wink: :wink:
29. jún 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cipsus..draheho mas doma? a ty kedy ides zase do prace?
29. jún 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie draheho nemam doma bol doma cely tyzden,pisala som par stran dozadu ako je to tento tyzden s mojou pracou :wink: :wink:
29. jún 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej viem ze mate nejaku invenuru ci co ale ci pojdes alebo nepojdes do prace, ci este nevies?
29. jún 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelus neviem,to mi manazerka zavola vecer,ze ci by som rano mohla prist do prace :wink: :wink: :wink: v tom lepsom pripade a ak nie tak od buduceho tyzdna :wink: :wink: :wink:
29. jún 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie cely tyzden bol drahy doma ale cely vikend :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. jún 2009 o 12:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok