• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
cipsi ... no vidis to :wink: :slight_smile: ... ja som aj MM povedala, ze nechudnem kvoli nemu, ale kvoli inym :grinning: :grinning: :grinning: ... tak len kukal na mna a ze no dobreeee moja :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2009 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto ja drahemu nepoviem lebo to nie je pravda :wink: :wink: :wink:
28. jún 2009 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mojmu hocico nataram :grinning: :grinning: :grinning: ... a mne sa nahodou celkom paci, ked vidim, ze sa pacim aj inemu a nielen mojmu zakonitemu :grinning: :wink: :wink:
28. jún 2009 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si akosi nevsimam ci sa na mna iny chlapi pozeraju alebo nie a ani ma to nejako nezaujima,iba minule som si chcela kupit biele gate a moj drahy,ze eee nekupis si ich lebo aj tak dost chlapov po tebe cumi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ale mne to je akosi jedno ja zijem iba pre jedneho a ostatni su mi ukadnuti
28. jún 2009 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moj si praveze nevsima, ci niekto po mne pozera alebo nie ... jemu je to jedno ... ja mam mojho rada, ale tak mne nevadi, ked sa niekto pozrie :slight_smile: :grinning: ... ved to ze som vydata a zijem s MM v jednej domacnosti uz nejaky ten piatok, neznamena ze som aj oslepla :grinning: :grinning: :grinning:
28. jún 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ani ja som neoslepla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: aj ja sa pozriem po nejakom kockosovi ale nejako netuzim po tom aby si mna obzerali cudzi chlapi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. jún 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ... ved ja tiez po tom netuzim, ale myslim si, ze to potesi kazdu zenu :slight_smile:
28. jún 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, ako sa tu mate? :slight_smile:
28. jún 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj riana :slight_smile: ... mame sa celko fajn ... aspon ja :slight_smile:
28. jún 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aky si mala vikend?
28. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Zuzi, no mam sa celkom fajn, bol u nas priatel na vikend, pred hodkou a pol odisiel domov.
28. jún 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aspon ste boli zase spolu a cely vikend ... no paradicka :slight_smile:
28. jún 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsak z casu nacas treba aj cely vikend, bo niekedy zase cez vikend sa nevidime vobec, takze sa tesim, ze sa nam to po dlhom case takto podarilo :dizzy_face:
28. jún 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to ... my sme byvali spolu len cez vikendy asi rok a pol a bolo to dost o nervy ... potom som sa uz ale prestahovala a bolo :grinning: :slight_smile: :dizzy_face:
28. jún 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sa snazime vidiet sa aj cez tyzden aspon raz. Aspon ja donho rypkam, ze by to tak malo byt, uz som zazila obdobia, ked sme sa videli omnoho menej a len to zlobu robilo.
K byvaniu sa tak skoro nedostaneme :pensive:, takze treba aspon taeto vikendiky pestovat, ak sa da.
28. jún 2009 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme cez tyzden nemohli,lebo ja som bola v BB na intraku a on v MT byval u rodicov a chodil do prace, takze len vikendy,ale hned ako som skoncila skolu,tak som sa stahovala
28. jún 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak to si mala fajn, ked ste hned po skole mohli ist takto spolu :wink:
28. jún 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak moj drahy kupoval prave byt v tom case,ked se sa zoznamili a boli sme v zaciatkoch nasho vztahu ... ale mal v nom stale nejakych podnajomnikov a kym sme si dali byt do poriadku, tak sme byvali 4 mesiace u svokrovcov a dobre bolo :wink: :slight_smile:
28. jún 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja vobec netusim, kedy sa k byvaniu dopracujeme. A ci vobec :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: - ked tak spatne premyslam, ze my dvaja sa zatial vobec nevieme zhodnut v dolezitych veciach :confounded: :frowning2:
28. jún 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... ani my sa vzdy nezhodneme vo vsetkom a casto su to aj zasadne veci a fungujeme zatial :grinning: ... da sa to vsetko zvladat len to chce vela trpezlivosti a castokrat aj casu
28. jún 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, vy uz ste ale zakotvili v manzelstve. Uz to je jedna zasadna vec :wink:.
28. jún 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale kolko ma to stalo usilia si ani nevies predstavit :grinning: :grinning: :grinning: ... tiez to chcelo vela casu :wink:
28. jún 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale uz ste tam :wink:. My, ak sa raz k tomu dostaneme, tak budem stara, presedivela babka (sediny mam, uz len nejaky ten starcekovsky vek :grinning: :grinning:) :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
28. jún 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme otazku svadby riesili asi 2 roky, kym sme sa dohodli konecne ... MM suhlasil s manzelstvom, ale mali sme rozdielne predstavy o svadobnom obrade ... ale ked sa na to spätne pozriem, tak teraz by som sa priklonila k jeho navrhu :wink: :wink: :wink:
28. jún 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
U nas musi byt najprv mlady presvedceny, ze ma dostatok peniazkov na byvanie. Skor ani nad manzelstvom uvazovat nebude. Kym este pridu na pretras deticky, to fakt bude az ked dojdeme do dochodku :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
28. jún 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved my sa tiez s detickami nebudeme nahlit ... ja este mam relativne do tych 30 - 32 rokov cas
28. jún 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, vzdy mas ale navrch predo mnou :wink:. Vzdy budes urcite veci riesit skor ako ja :slight_smile:.
28. jún 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved asi ano :wink: ... ale ja uz nic neriesim, nechavam to na zivot,co prinesie
28. jún 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa lucim na dnes ... zajtra sa zase ukazem ku veceru :slight_smile: ... dobru noc :dizzy_face:
28. jún 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence tak riesite chlapov??No,veru riana je to vsetko o kompromisoch,my tiez svadbu riesime dobre dva roky a akosi sme sa k nicomu nedopracovali :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. jún 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok