• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
nooooooo dobra pesnicka a este lepsi klip ako sa tam ti dvaja herci vykrucali,stacila by mi taka postava :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.youtube.com/watch?v=DlYszkgGQdY&feature=channel

dalsia super skladbicka...

riana povedali ako vsetci ostatny, bohuzial uz to mame obsadene :unamused:
30. jún 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja skusim teraz znasilnit kolegov PC :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Ked odfrci na obed, mrknem :grinning:. Snad stihnem :grinning:
30. jún 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely kde to nejde mne to islo tu ked si hodila link :confused: :confused: :confused: na par sekund sa odmlcim musim ist vyvesat :wink:
30. jún 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi co kde nejde??
ci co?
ci ty myslis ten mail, no chcela som riane poslat mail s pesnickou a nechce mi to poslat lebo je velka
30. jún 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tak uspesne znasilnene, pekna pesnicka. Doma stiahnem do PC :dizzy_face:. A tu druhu pesnicku uz budem pocuvat az doma.
Idem ja teraz na obedik, na MC :grinning:
30. jún 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem teiz vyvesat pradlo...hned pridem :slight_smile:
30. jún 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja utekam do obchodu nech to stihnem kym mi druha pracka dopere dala som oblicky z perin oprat spodare mozem dat aj ked bude prsat to susim vonku tak zatiiiiiiiiiiiiiiiim potom sa ozvem :wink:
30. jún 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja idem kusok na slniecko, pozberat hovienka a dat na plot tu bambusovu rohozku nech nam necumia dnuka a mam sto chuti skocit dneska aj do bazenika...potom sa ozvem ked ma to omrzi..
zatim papa :grinning:
30. jún 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som uz tu aj z obchodu a aj pradlo vyvesane ale sa nejako zmraaaaaaaaaaaka.Teraz som citala na case ale len tak v rychlosti to zas havarovalo lietadlo Airbusu??? :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
30. jún 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, Cipsi, dalsia havarka :frowning2:. niekde pri Madagaskare :unamused:
30. jún 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ved to je strasne a my chceme ist do Egypta kde sa leti vyse 6 hodin :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
30. jún 2009 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cipsi, zase zbytocne sa nenervac. Iba sa tes, ako si to tam uzijete a ked pridete, tak sa budete kade-tade chvalit, ako vam tam supisne bolo :wink:
30. jún 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK riana berem si tvoje slova k srdcu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ako jazne,ze kvoli tomu dovolenku neodvolame ale aj tak je to hruza :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :pensive: :pensive: :pensive:
30. jún 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak mne to uz pripada ako z nejakeho sci-fi filmu:
- airbus, dlhy let z/do Francuzska, zrutenie do mora, vsetci mrtvi (akurat teraz jedno babatko nasli zive :confused: :dizzy_face: a inak to vyzera, ze nik neprezil), lietadlo sa zrazu stratilo z radarov :confounded:
30. jún 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt nasli babetko zive??? ci to je len vymysel?
30. jún 2009 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ze nasli jedneho jedineho ziveho pasaziera a zrovna babatko
30. jún 2009 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj hej uz som precitala...
tak, deti si toho vytrpia no..
30. jún 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale Panbozko bol s nim, ked take nieco prezilo akurat to drobca :dizzy_face:
30. jún 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru..

nasla som dalsie dva inzeraty tak zajtra budem volat, pochybujem ze tam dneska este niekto bude... :grinning:
30. jún 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely, ale co ak motyka vystreli a oni to zdvihnu?
30. jún 2009 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusala som, nikto ta nie je
30. jún 2009 o 15:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skapati aj z galotkami? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. jún 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak :grinning:
30. jún 2009 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz sa pomalinky chystam domkov, stavim sa tu mozno vecer :wink:
Zatial paaa :slight_smile:
30. jún 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak papa riana :sunglasses:
30. jún 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
ako sa mate? ... ja mam zajtra dovolenku, lebo idem sestre na promocie do BB ... zatial skoncila len Bc., ale snad o dva roky bude aj Mgr., ak sa podari :sweat_smile: :confused:
30. jún 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi, tak si spravite vyletik aspon :grinning:

ja sa robim kamosovi po voli, robim setik nech pomalicky zacnem hravat ako to zvladnem vydrzat tie noci :grinning:
30. jún 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to, ze budem mat aspon vylet ... v BB som aj ja studovala a uz som tam dost davno nebola :sweat_smile:
ty ides zacat hravat na akciach??? ... to budes mat teda dobre zamestnanie :wink:
30. jún 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok