Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
30. jún 2009

baby mne padol net, furt ked je burka mi to pada ☹

cipsinka
30. jún 2009

tatranka neboj hadam to nie je ziadna choroba,mozno mas ovulku alebo ti maju prist kramy alebo alebo je toho vela 😉 😉 😉

nelynka
30. jún 2009

tatranka ktory DC si dneska?

cipsinka
30. jún 2009

nely u vas je burka??????????// 😕 😕 😕 😕

ja som bola taka nasrana,lebo zacalo poprchat tak som trielia dole po pradlo a vysla som hore a pianko prestalo,skoro ma porazilo a skoro som sa zabila na schodoch ako som letela 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
30. jún 2009

inak obdivujem baby pracantky co idu zajtra do prace,ze tu este vykecavaju ja by som uz bola davno v 10 sne 😅 😅 😀 😀 😀 😀

tatranka111
30. jún 2009

nelynka dnes je to 23 DC
cipsinka tak to važne neviem podla mna asi ani ovu nemám

nelynka
30. jún 2009

cipsik to sme tak mali vcera tu hehe..
a dneska slnieckooo aj ma zase kusok opalilo...
a k veceru taky lejak sa pustil..a staci ze len hrmi a niekedy v okoli prsi a pada nam net furt, vypadava signal stale...

nelynka
30. jún 2009

tatranka tak potom neviem, bud mas fakto ovulku opozdenu, alebo sa uz hlasi mrcha..
alebo sa len jednoducho prilis sledujes 😉

cipsinka
30. jún 2009

stale citam ako hore u nas na Orave leje a leje aj babicka mi hovorila,ze ake velke zaplavy su hore nastastie nie v nasom meste ale v dedinach za nasim mestom je to dost zle,ze sa vylieva Oravica a vsetko to tam topi 😕 😕 😕 😕 esteze mame domcek na kopci nas len tak lahko nevytopi 😉 😉 😉 😉

riana12
30. jún 2009

Cipsi, uplne v pohodke, neboj, nehnevam sa 😉

tatranka111
30. jún 2009

nelynka to sledovanie je hnusoba to viem, ale nemám taký pocit, že sa príliš sledujem.....takéto pichanie, alebo čo to je sa nedá nevšimnút

nelynka
30. jún 2009

cipsik ved toto, tie zaplavy...strasne to je 😔

cipsinka
30. jún 2009

aj mna stale brucho boli ale ja mavam ,,problem,,v tom,ze vzdy po kazdom jedle idem na velku potrebu 😅 😅 😅 😅 😅 tak nechapem kde sa tie kila na mne beru 😅 😅 😅 😅 😅 a vzdy po jedle chytim krce a uz musim ist na WC ale to iba ked som doma to je uz asi psychykou 😕 😕 😕 😕 alebo po cigaretke to uz utekam o dusu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
30. jún 2009

mariannka ved bodaj by si sa hnevala,ze ta tak kraaasne oslovujem 😵 😵 😵 😵 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀

tatranka111
30. jún 2009

cipsinka heh mna iež takto skoro stale bolí brucho

cipsinka
30. jún 2009

tatranka ale ja to uz akosi ani neragujem ked som niekde tak ma ani nenapadne ist na wc a v robote uz duplom nie 😉 😉 😉 😉

nelynka
30. jún 2009

tatranka, aj mna zyvkne tak pichat v podbrusku alebo na niektorom boku..aj teraz ma sem tam pichne ale neprikladam tomu vahu..moze to byt stres, moze to byt aj to ze nie si najedena a mas prazdny zaludok..cokolvek..

cipsinka
30. jún 2009

jeziiiiiiiiiiis ani nespominajte prazdny zaludok ja som hladna ako vlk 😕 😕 😕 😕 😕 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

nelynka
30. jún 2009

cipsus tak si daj nejaku zeleninku, tomu neuskodis..aspon jablcko alebo nieco, zahnat ten pocit..

tatranka111
30. jún 2009

ved jasnééé kto vie čo to može byt......uvidíme ak by to nahodou neprešlo pojdem k doktorovi

cipsinka tak to mna aj ked som na navšteve.....a poviem ti je to dost nepríjemné.....heh minule ma to chytilo v aute

cipsinka
30. jún 2009

ale co drzim ten kvaaazi rezim jedenia tak ovocie sa moze iba doobedu vraj to obsahuje mnozstvo cukru 😖 😖 😖 😖 😖 jedine tak melon ale ten nemam 😠 😠 😠 😠 ale musim vydrzat uz tyzden sa drzim,ze nejedavam tak to nemozem posrat 😠 😠 😠 😠 😠

cipsinka
30. jún 2009

tatranka ale to mame temu coooo????????????????Kakanie to som este s nikym nerozoberala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to ja nie som taky extrem ja iba domka ja som spravny gazda co si iba domov nosi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
30. jún 2009

cipsus to je podla mna pre ludi ktory uz o desiatej maju otrcene kopita, ved nie je normalne od 17h do 24h nejest preboha, to je 7h a to mas ako schudnut hej?
tak to nejedz vobec potom

riana12
30. jún 2009

No ked ste pri tych bolestiach. Mna zas pobolieva uplne jemnucko podbrusko od konca kramov cca do ovulky a potom dojdu o nieco silnesie bolesti az tesne pred novymi kramami.
Nuz, kazda sme ina 😉

tatranka111
30. jún 2009

baby idem si už asi zdriemnut tak dobrúúúú všetkým 😵 😵 😵 🙂 🙂 🙂

nelynka
30. jún 2009

no ja sa priznam, mna to raz chytilo ked nebol nikde na okoli ziaden zachod a nestihla by som dobehnut ani domov ani na najblizsiu benzinku, tak sme sli kolo domkov kde mali pri ceste taku ooobrovsku travu oproti, tak ja ferovi prikazom stoj, zala servitky a sup uz som tam bola s holym zadkom...
ale mi to dobre padlo hehe..este ze bola tma tmuca 😀

riana12
30. jún 2009

No kym ja prispejem k nejakej teme,vy 100x zmenite temy 😝. Som ja ale slimacica 😠

cipsinka
30. jún 2009

nely no ja viem ale uz sa aj slamky chytam 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
30. jún 2009

papa tatranka...si mi narobila chute, idem po horalku 🙂

cipsinka
30. jún 2009

nely 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tatranka dobru 😉

rianka nooo slimacis slimacis 🤐 🤐 🤐 😀 😝 😝 😝 😝 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre