• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
no ved uvidis, ci pojde :wink: ... ale musi byt teda velmi tolerantny,ked ti tie navstevy exmilenca toleruje ... to ja si neviem predstavit :sweat_smile:
1. júl 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no on je tolerantny az prilis niekedy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale to je taky milenec, ze milenec...xixi...nie ako ked niekto povie MILENEC, ze s nim spi a setko...ja ho tak volam len aby sa nepovedalo hehe :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaa ... takze ste nic nemali medzi sebou? ... takze ako kamarat,nie? ... no tak to je v pohode
1. júl 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej kamarat...sem tam si dame taku tajnu pusu ale inak nic..taky "virtualny" milenec :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si dost odvazna, kedze si uz vydata ... ze tajnu pusu :grinning: ... ja by som nemala odvahu na pusu pokial by som mala vztah s MM v poriadku ... ja mam zatial len virtualneho kamarata ... som zvedava co bude, ked sa stretneme :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :zipper_mouth:
1. júl 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies zalezi co si pod tou tajnou pusou predstavujes..
druha vec, moj drahy nie je ziarlivy a tu pusu si kludne hocikedy dame aj pred nim a je vsetko v najlepsom priadku
1. júl 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jasne, zalezi aka je to pusa :wink: ... ale ja keby som dala pred MM pusu na usta nejakemu kamaratovi, tak by ho asi odvalilo :grinning: :grinning: :grinning: ... na lice by mozno prezil :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale inak MM nie je ziarlivy, nezaujima sa o to, s kym si pisem na pokeci :grinning: a ani sa nezaujima kam idem a tak .... to len keby bol na mieste cinu a videl by nieco nekale, napr. ako ta pusa, tak by uz asi nebol MM :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak mojho to nehneva, vie ze je to len kamaratska pusa...vie ze som jeho manzelka a nepodviedla by som ho.urcite nie fyzicky...sny sa nepocitaju, tam sa to neda ovplyvnit :grinning: :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som mojho tiez zatial nepodviedla
1. júl 2009 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa mi tam paci to slovko zatial :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a? :grinning: :grinning: :grinning: ... este neviem, co mi zivot prinesie :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused:
1. júl 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi tak :grinning: :grinning: :grinning:

no drahy si uz vytiahol zase dosky, hra mi na nervy, ale nech hra aspon sa trosku nadopuje a bude lahsie spracovatelny ist vonku :grinning:
1. júl 2009 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to vy ste obaja taki nazhaveni na to hranie? :sweat_smile: ... a rano nejde do prace,ked sa este chystate vonku?
1. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme obaja byvali DJ...drahy uz ma po kariere ale rad si sem tam zahra este a mna strasne tahaju kamosi hore lebo ZENA :grinning: :grinning:

ni nejde, ma dlhy tyzden, cize zajtra este volno a vikend robi
1. júl 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ... takze budes za chvilu slavna DJ-ka :wink: :slight_smile:
1. júl 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neeee to neeee...len na zastupovanie budem chodit a ako tahak na akcie :wink:
1. júl 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj ... tak ale aj to je fajn :wink:
1. júl 2009 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je, trosku privyrobenie a ozivenie xixi..celkom sa na to tesim keby to vyslo..vzdy som to chcela robit hehe :grinning:
1. júl 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hlavne, ze ta to bavi :slight_smile: :slight_smile: :wink: ... ja na taketo zabavky nie som
1. júl 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bavi..vzdy ma to bavilo..len som nemala za sebou spravnych ludi, a teraz mam...
tak ja idem pomalicky..papa
1. júl 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki ... tak sa teda dobre zabavte, ak idete este vonku :slight_smile:
1. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kto tu teraz? :confused:
1. júl 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No pojdem ja pomalinky hajde do vecnych lovist :grinning:

Dobru nocku :wink:
1. júl 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..tak uz mame stredu..konecne..aj ked radsej budem zajtra vecer :slight_smile:
zrejme ste uz vsetky prec..ja este varim zajtrajsi obed a pozeram telku..mily si vymyslel pecienku na cibulke,tak sa snazim spravit mu radost..aby si pochutnal :slight_smile: a zajtra vecer spravim este listkove..
1. júl 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
idem o chvilu do prace, ale este som tu nakukla predtym :wink:
lea ... ja ta normalne obdivujem kvoli tomu vareniu ... ja som nevarila uz dobre dlho :grinning: ... vlastne si ani neviem spomenut, ze kedy som naposledy robila obed alebo veceru :sweat_smile: ... väcsinou pridem nabalena od nasich a to nam vydrzi na cely tyzden a ked tam nejdem, tak ja sa naobedujem v praci a MM si vzdy nieco urobi sam :wink: :wink: ... vsak ma casu a casu na to cely den :wink: :slight_smile: :grinning: ... ale asi chytim depku z toho, ze som taka nestarostliva a krkavcia manzelka :grinning: :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused:
2. júl 2009 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

----------------------------------------------------
Žena mužovi:
- Tá biela sliepka je nejaká smutná. Nezarežeme ju?
- Keď si myslíš, že ju to rozveselí...
----------------------------------------------------
2. júl 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Nely, nova dotecka? :confused: :wink:
2. júl 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon, fotecka :grinning:
2. júl 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok