Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
2. júl 2009

ja viem,ze su to ,,len,,vchodove dvere ale ja sa im hrozne tesim a obzvlast ked stali tolko prachov tak mi to nepride ako malickost 😉 😉 😉 😉 je to teraz nasa pycha domu 😵 😵 😵 😵 😵

nelynka
2. júl 2009

tak ja by som chodila aj castejsie domov ale bohuzial, financie a ani cas to nedovoluje a uz ma ani tak ta cesta nebavi dajako neviem

riana12
2. júl 2009

Cipsi, nejak ma nenapadlo mrkat na strechu 😅 😅. Tak tam hodim nejaky ten kukucik.
A neboj, uvidis, ako rychlo vam zbehne cas do januara 😉

nelynka
2. júl 2009

cipsus vchodove su pycha domu...tie si vsimne ako prve skoro kazdy..y ich mame oskrabane a okusane od psvo ale je to drevo tak sa to da zreparovat nastastie...a tiez stali nemale prachy.. 😀

babky ja sa lucim nachvilku, idem skusit zahrat z PC na cez mixak nieco..ci pojdem.. 😀

cipsinka
2. júl 2009

riana tak pokukuckuj 😉 😉 😉 Mna dnes nic nebavi a este take hnusne pocasie a este aj drahy nema zajtra volno jooj ako dobre budu dobre peniazky ale aj tak mi bude zas samej smutno ☹ ☹ ☹

riana12
2. júl 2009

No mne sa nejak nechce ani na ten obed 😀. O cjhvilu by uz mal niekto z kolegov dojst, ale ozaj sa mi teraz nechce ist. Ved mam aj tak sufliky kadecoho, tak pozeriem zasoby a bude 😀 Ani sa mi nechec, ked je vonku tak strasne dusno 😝 😝

cipsinka
2. júl 2009

ja ani neviem co budem jest a uz zacinam byt hlada ale chladnicka uz polo prazdna lebo sme mali ist zajtra na nakup a takto no neviem neviem asi nepojdeme do LIDL ale le tu do Tesca 😖 😖 😖 😖

riana12
2. júl 2009

Ja tu mam este lupienky, mliecko a plechovicku kukurice, tak to na dnes postaci 🙂 Jo a este veeela ladoveho caju na pitie 😀

etuska
2. júl 2009

ahojte kočky
Riana-tak to mas slusne zasoby 😀 téééda

Cipsi-no tak to poznam-moj MM je v praci az do neskorej noci,cele popoludnie sme s Miskou same,ale teraz uz mam aj ja prazdninky,tak aspon doobedu je s malou a ja som dnes stihla navarit zeleninove rizoto 🙂

etuska
2. júl 2009

Cipsi-aj my ideme teraz domov az po roku.Boli sme sice 3 dni vo februari,ale to len tak necakane na svokrov pohreb 😔

cipsinka
2. júl 2009

etuska ahoj, aj u vas bola taka neskutocna burka ako tu v Dubline???To som tu este nezazila 😲 😲 😲 😲

etuska
2. júl 2009

Cipsi-mali sme burku,ale uz davnejsie,teraz len take "showers" 😀
No prisli moje Lasky,tak im idem dat obed
mrknem vecer
pekny dnicek

cipsinka
2. júl 2009

ahoj etus 🙂

idem si aj ja nieco zobnut a pozerat pa

zuzanockamt
2. júl 2009

tak u nas je prave teraz burka, esteze som uz doma konecne 🙂 ... o chvilu mi pride aj drahy a donesie ceresne, lebo bol oberat u starkej, tak sa tesim 🙂 😵

cipsinka
2. júl 2009

CAUKO Zuzi,

tak ceresnicky budes papat mnaaam 😵 😵 😵 😵

ja som mala uraz ☹ 😒 😠 😖 porezala som si palec a dost riadne krvy jak z prasata 😕 😕 😕 😅 😅 😅

riana12
2. júl 2009

Troska nakuknem, ale nie nadlho, cochvila idem domkov 🙂

riana12
2. júl 2009

Cipsi a uz je to v poriadku? 😕

cipsinka
2. júl 2009

riana no ranka sa uz zcelila ale stipe to ako slak 😖 😖 😖

nelynka
2. júl 2009

som tuuuu 😀

nelynka
2. júl 2009

cipsus to prejde neboj..
ja ked som davala rozhoz som si prst rozrezala na drote a ani som si nevsimla, len ked ruka cela zakrvavena bola 😀

zuzanockamt
2. júl 2009

cipsi ... ked sa porezes na prste, tak to najviac boli ... hlavne potom, ked sa to uz hoji ... to nemam rada, ked sa mi nahodou stane 😝 😝 😝

nelynka
2. júl 2009

baby my ideme na bycikle, drahy chce ist na benzink sa previest ta idem, po narocnom maratone v bazene este byciklik a dnesny cvicebny plan splneny 😀

zuzanockamt
2. júl 2009

nely ... tak to super, ked tak sportujes 😀 ... ja idem akurat cistit a krajat hriby, co drahy doniesol ... doobeda boli aj so svokrom a celkom pekne doniesol, aj ked nie velmi vela ... ale boli aj v pondelok uz a tie uz mame aj pekne vysusene 😵

cipsinka
2. júl 2009

nely no ved presne mna to vobec nebolelo a som sa na to ani nepozrela iba ked krv zacala tiec po celej dlani tak som sa zlakla,ze co to 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
2. júl 2009

a este to mam na takom drbnutom mieste na tom zhybe tak sa mi to bude zcelovat pol roka 😠 😠 😠 😠 😖 😖

zuzanockamt
2. júl 2009

mna hned zacne ta rana stipat, ked sa porezem a hlavne prsty su hrooozne citlive 😝 😝 😝

cipsinka
2. júl 2009

zuzi len sa neporez ked budes krajat hriby 😀 😀 😀 😀 😀 ja som sa prvykrat takto riadne sekla 😝 😝 😝 😝

zuzanockamt
2. júl 2009

uz mam pokrajane, cipsi 😉 😉 ... idem tie vysusene odlozit a zase tieto cerstve porozkladat na stol, nech sa susia

leatea
2. júl 2009

ahojte..tak my mame za sebou posledny makaci den..zajtra budeme len oddychovat,lebo sme znicene 😖 ale o tyzden nas budem balit na vikend..uz sa tesim 😵 a som si dnes aj kupila pekne slapky..kedze sandale mali len na tenkom alebo vysokom opatku..no v sobotu este pozriem cosi 😀

a vy ste sa ako mali? zuzka susi hriby ako pozeram..a ostatne?

zuzanockamt
2. júl 2009

ahoj lea ... ja uz som s hribami skoncila na dnes ... uz su pekne porozkladane na stole a idem sa konecne pustit do maskrtenia na ceresniach ... zajtra mi pojde MM asi znova naoberat dalsie a budem robit dzem z nich, lebo su nadherne zrele 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre