• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
nely ... aj ja sa otocim, coby nie :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme s MM zase tak zriedkavo spolu,ze sa nestihneme pohadat :grinning: ,resp. obaja sme dost tolerantni a vieme ako toho druheho nenastvat-vacsinou :slight_smile:
2. júl 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ta ne
by sme boli blbe kebyze sa neotocime :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ... tak to mate pekny harmonicky vztah :wink: :wink: :wink: ... my sme s MM uplne rozdielni a tvrdohlavi :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, aspon u mna to tak doteraz bolo :grinning:. Ze aj ked by som mohla, jednoducho mi je cudzi chlap ukradnuty :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Rec hodim, ale ze by ma nejak extra zaujimalo, ze je to chlap a ze by som mu ritku obkukavala, to ee :grinning: :grinning:. Ale tiez sa neurazim, ked si ma nejaky zacne obzerat :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... ani ja ritku neobkukavam ... to som ani nikdy nerobila :grinning: :grinning: :grinning: ... ja si zase rada poflirtujem, preco nie? :grinning: :grinning: :wink: :wink:
2. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi moja rec...xixix..len potom je tazko sa niektorych zbavit hehe :grinning:
namotaju sa na teba a potom tazka rec hehe..ale pritom kazdy vie ze som vydata :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak ja priznam, mam jedneho "buchaca" na nete. To vedieme take debaty, ze az :grinning: :grinning:. Piseme uz nejake 3 rocky, ale este sme sa nevideli. Len sa chystame :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... to je este ten lepsi pripad, ked sa oni namotaju ... horsie je, ked sa ja namotam :grinning: :grinning: :grinning: ... co uz potom :sweat_smile: :sweat_smile: ... ale da sa aj to prezit :wink:
2. júl 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... :grinning: :grinning: :grinning: ... aj ja mam na nete takeho ... tiez sme sa este nevideli ... mozno casom :grinning: :grinning: ... ale moc tomu neverim ... a mozno je to tak dobre ... on ma respekt pred ym, ze ja som vydata :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi-aj my sme uplne rozdielni,ale v zasadnych veciach sa zhodneme :sweat_smile:
2. júl 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
erika ... tak my ani v zasadnych nie :grinning: :grinning: :grinning: ... ale nevadi, casom mozno aj to pride :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a tu v Irsku som sa uz dlho ani namala za kym obzriet-bo na Iroch nemam velmi co obdivovat :unamused: :sweat_smile:
2. júl 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi aj to sa stava, ale da sa prezit, veru..hlavne ked mas po svojom boku niekoho, kto ta drzi pri zemi :grinning:
2. júl 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ten moj drziak sa sladko spinka teraz, nozky mu trcia vonku a pekne smrdia a rovno asi 30cm odomna, to je uuzas, ale zato sa nestazujem...pomaha mi to v sustredeni sa na hudbu aspon teraz :grinning:
2. júl 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, no u nas je to na spadnutie, pretoze mu aj nieco robim, priatel o nom vie, nechcem mu nic tajit. Ten "buchac" ma tiez priatelku, nemieni ani jeden ani druhy z nas podviezt svoju polovicku, takze tak :slight_smile:
2. júl 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana sak ty mas takeho milenca jak ja xixix :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... tak MM o nom nevie a ani vediet nebude ... uvidime ako sa to vyvinie :grinning: :grinning: ... ani ja by som MM nepodviedla
erika ... veru iri a aj briti su skaredi ako noc :grinning:
2. júl 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely-super opis vecernej atmosky :grinning:
2. júl 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
etus veru..tak ale pohodickaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning: :grinning:
aspon citim ze je pri mne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
nestazujem, venuje sa aj ked spi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby este 74 prispevkov a oslavujem 15 000 :grinning:
2. júl 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
a jaku mate atmosku vy?? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
ja taku,ze drahy je v praci,dcera konecne zaspala a ja som leniva ist zavesit pradlo :grinning:
2. júl 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som unavena, treba mi vlasy umyt, ale leniva som vstat a tie vlasy umyt a tym padom nemozem ist ani spat :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my kukame mafstory na JOJ ... MM popri tom listuje v nejakej hrubej knihe o zivocichoch a ohuruje ma informaciami typu, ze macka dokaze rozoznat az 20 odtienov sivej :sweat_smile:
2. júl 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... aj mne treba vlasy umyt,ale nechavam to az na zajtra ... hadam to uz nejako prezijem :grinning: :grinning: :grinning:
2. júl 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja uz neprezijem. Je to otrasne. Takto v lete, to len aby som umyvala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To ako keby som nemala inych starosti :grinning:
2. júl 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok