Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
2. júl 2009

nely ... aj ja sa otocim, coby nie 😀 😀 😀

etuska
2. júl 2009

my sme s MM zase tak zriedkavo spolu,ze sa nestihneme pohadat 😀 ,resp. obaja sme dost tolerantni a vieme ako toho druheho nenastvat-vacsinou 🙂

nelynka
2. júl 2009

zuzi ta ne
by sme boli blbe kebyze sa neotocime 😀 😀 😀

zuzanockamt
2. júl 2009

erika ... tak to mate pekny harmonicky vztah 😉 😉 😉 ... my sme s MM uplne rozdielni a tvrdohlavi 😀 😀 😀

riana12
2. júl 2009

Zuzi, aspon u mna to tak doteraz bolo 😀. Ze aj ked by som mohla, jednoducho mi je cudzi chlap ukradnuty 😝. Rec hodim, ale ze by ma nejak extra zaujimalo, ze je to chlap a ze by som mu ritku obkukavala, to ee 😀 😀. Ale tiez sa neurazim, ked si ma nejaky zacne obzerat 😀 😀 😀

zuzanockamt
2. júl 2009

riana ... ani ja ritku neobkukavam ... to som ani nikdy nerobila 😀 😀 😀 ... ja si zase rada poflirtujem, preco nie? 😀 😀 😉 😉

nelynka
2. júl 2009

zuzi moja rec...xixix..len potom je tazko sa niektorych zbavit hehe 😀
namotaju sa na teba a potom tazka rec hehe..ale pritom kazdy vie ze som vydata 😀 😀 😀

riana12
2. júl 2009

Tak ja priznam, mam jedneho "buchaca" na nete. To vedieme take debaty, ze az 😀 😀. Piseme uz nejake 3 rocky, ale este sme sa nevideli. Len sa chystame 😀 😀

zuzanockamt
2. júl 2009

nely ... to je este ten lepsi pripad, ked sa oni namotaju ... horsie je, ked sa ja namotam 😀 😀 😀 ... co uz potom 😅 😅 ... ale da sa aj to prezit 😉

zuzanockamt
2. júl 2009

riana ... 😀 😀 😀 ... aj ja mam na nete takeho ... tiez sme sa este nevideli ... mozno casom 😀 😀 ... ale moc tomu neverim ... a mozno je to tak dobre ... on ma respekt pred ym, ze ja som vydata 😀 😀 😀

etuska
2. júl 2009

Zuzi-aj my sme uplne rozdielni,ale v zasadnych veciach sa zhodneme 😅

zuzanockamt
2. júl 2009

erika ... tak my ani v zasadnych nie 😀 😀 😀 ... ale nevadi, casom mozno aj to pride 😀 😀 😀

etuska
2. júl 2009

no a tu v Irsku som sa uz dlho ani namala za kym obzriet-bo na Iroch nemam velmi co obdivovat 😒 😅

nelynka
2. júl 2009

zuzi aj to sa stava, ale da sa prezit, veru..hlavne ked mas po svojom boku niekoho, kto ta drzi pri zemi 😀

nelynka
2. júl 2009

ten moj drziak sa sladko spinka teraz, nozky mu trcia vonku a pekne smrdia a rovno asi 30cm odomna, to je uuzas, ale zato sa nestazujem...pomaha mi to v sustredeni sa na hudbu aspon teraz 😀

riana12
2. júl 2009

Zuzi, no u nas je to na spadnutie, pretoze mu aj nieco robim, priatel o nom vie, nechcem mu nic tajit. Ten "buchac" ma tiez priatelku, nemieni ani jeden ani druhy z nas podviezt svoju polovicku, takze tak 🙂

nelynka
2. júl 2009

riana sak ty mas takeho milenca jak ja xixix 😀 😀 😀

zuzanockamt
2. júl 2009

riana ... tak MM o nom nevie a ani vediet nebude ... uvidime ako sa to vyvinie 😀 😀 ... ani ja by som MM nepodviedla
erika ... veru iri a aj briti su skaredi ako noc 😀

etuska
2. júl 2009

Nely-super opis vecernej atmosky 😀

nelynka
2. júl 2009

etus veru..tak ale pohodickaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀
aspon citim ze je pri mne 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
nestazujem, venuje sa aj ked spi 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
2. júl 2009

nely ... 😀 😀 😀 😀

riana12
2. júl 2009

Nely 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
2. júl 2009

baby este 74 prispevkov a oslavujem 15 000 😀

etuska
2. júl 2009

nely 😝 😀

nelynka
2. júl 2009

a jaku mate atmosku vy?? 😝 😀 😀 😀

etuska
2. júl 2009

ja taku,ze drahy je v praci,dcera konecne zaspala a ja som leniva ist zavesit pradlo 😀

riana12
2. júl 2009

Ja som unavena, treba mi vlasy umyt, ale leniva som vstat a tie vlasy umyt a tym padom nemozem ist ani spat 😀 😀 😝

zuzanockamt
2. júl 2009

my kukame mafstory na JOJ ... MM popri tom listuje v nejakej hrubej knihe o zivocichoch a ohuruje ma informaciami typu, ze macka dokaze rozoznat az 20 odtienov sivej 😅

zuzanockamt
2. júl 2009

riana ... aj mne treba vlasy umyt,ale nechavam to az na zajtra ... hadam to uz nejako prezijem 😀 😀 😀

riana12
2. júl 2009

No ja uz neprezijem. Je to otrasne. Takto v lete, to len aby som umyvala 😝 😝 😝 To ako keby som nemala inych starosti 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre