• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
Teda asi nie embrya, skor este len oplodneneho vajicka :fearful:
4. júl 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
soni ... veru my taketo veci neriesime :sweat_smile: ... ale vysoka sliznica je vraj dobre znamenie, lenze sliznica rastie aj bezne az do MS, aby sa malo kde pripadne oplodnene vajicko uhniezdit a ak sa neuhniezdi, tak sa ta vysoka sliznica pekne vyplavi von
4. júl 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

rina oplodnene vajko je uz embryo, je to predsa zarodok :grinning:

soni ked mas vysoku sliznicu je to len dobre, ale ze si tehotna to este neznamena..ako pise zuzka, sliznica bezne rastie do MS a potom sa vyplavy, takze musis cakat!

tak ja som tu dneska prva, hned takto zrana je tu pekna burka, nu hnusne fuj! a mne je priiiiserne teplo a nejako dovne na to aby som vladala dalej spat...ble :unamused:
5. júl 2009 o 05:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
u nas zatial slniecko, ale viac fuka ako vcera su aj na oblohe take biele oblaky, takze bohvie ako bude do poobedia ... chceli sme ist na jazero kuknut, ale asi sa nikam nepojde :confused:
5. júl 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi mate vy smolu na to jazero :grinning: :grinning:
ne teraz volal kamarat ze sa nudia tak pridu a unesu ma niekam prec..a padlo ze ist pozriet na huby hehe, no to bude sranda tu lietat po lesoch ktore nepoznam jupiiii sa tesim ze kus vypadnem :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2009 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,

ja uz zo dve hodiny hore ale nechcelo sa mi zapinat PC.

Ja som sa vcera s vami rozlucila a vy ste ma normalne ignorovali?? :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
5. júl 2009 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cipsik, tak ja od piatej hore ale pohoda :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely ... len sa nestrat v tych lesoch :grinning: ... MM bol na hubach v pondelok a vo stvrtok, ale moc toho nerastie
ahoj cipsi :slight_smile:
5. júl 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre idem ja pa
5. júl 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa cipsi :slight_smile: ... a co len tak kratko si sa zdrzala? :confused: :confused: :confused:
5. júl 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak som naspet..nakoniec sa huby nekonali, sli sme sa len tak prejs okolo jazera a nam nedalo bo bolo dusno tak sme si skocili aj do vodicky a pekne sa vykupali, no to bolo uuuzasne nieco, boze, sa tesim ked zbalim aj Fera aj pesaka a ideme seci sup :grinning:
5. júl 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bryyy podvecer :slight_smile:

------------------------------------------------
Opitý muž potrebuje na WC a tak to oprie o najbližší múr. Staršia pani ide okolo a hovorí:
- Och, aká hrubosť!
On na to:
- A dĺžku ste si všimli?

------------------------------------------------
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. júl 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme boli len na nakupe a u svokrovcov ... lebo lialo cele poobedie a teraz ku veceru uz zase slnko :angry:
riana ... :grinning:
5. júl 2009 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi aj to je vpohode dnik...
tu len zrana lialo ked som vstala a potom uz paradaaaaa..mi to dobre padlo strasne taky vypadok z realneho sveta :slight_smile:
5. júl 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved hej, ale chcela som sa ist kuuuuuupat
5. júl 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola xixixixix :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2009 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako ti je dobre :slight_smile: ... ja asi az na buduci vikend, ak bude dobre pocasie, lebo pochybujem, ze sa cez tyzden podari :confused: :sweat_smile:
5. júl 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podari neboj...aj ked len na chvilku..my sme povodne sli na huby potom na vychadzku a zvrtlo sa to na kupanie
5. júl 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute tak ako vidim nic ste nepopisali tak apon nemusim nic citat :wink: :wink: :wink: My ideme s drahym lebedit do postielky :wink: :wink: :wink: nech som zajtra rano svieza,tak pa neviem kedy sa vidime :wink:
5. júl 2009 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ... veru nepopisali :grinning: :grinning: :grinning: ... to idete nejako zavcasu do postielky :confused: ... ved u vas je len sedem hodin :confused: ... ja som si akurat nacapala farbu na vlasy, tak musim polhodinku cakat ... a spat urcite az okolo polnoci a rano o pol siedmej vstavat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
5. júl 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som pisala mailiky tak som nakuk ale uz vypinam :wink: :wink: :wink: Zuzi ale ja som nepovedala,ze ideme spat :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :wink: :wink: :wink: :wink: A kazdy den chodime spavat o 12 az o jednej a drahy je uz z toho vycerpani zajtra ide 8 den do prace tak sa mu idem trosku povenovat :wink: :wink: :wink:
5. júl 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved jasne :wink: :wink: :wink: ... len si pekne plnte predmanzelske povinnosti ... my sme si uz dnes tie nase manzelske plnili a este budeme aj vecer :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kto tu este? :confused:
5. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaa :slight_smile: :grinning:
5. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ako sa poctivo hlasis :grinning: A rucka zdvihnuta kde? :grinning: :grinning:
5. júl 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa nehlasim ... ja len jacim, ze som tu ... hlasit sa mi nechceeeeeeee :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaaj, tak ty takto :grinning:
5. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne :grinning: :grinning: :grinning: ... aka bola nedela?
5. júl 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len tak hnijem doma. nemam s kym behat po vonku a sama sa citim blbo. len som si troska poupratovala v pc, precitala 1 knizku a inak nic moc... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. júl 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok