Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
6. júl 2009

Ja utekam teraz rychle na obedik 🙂
Zatial paa.

nelynka
6. júl 2009

pa, prines jedne hranolky 😀

riana12
6. júl 2009

A šom špäť 😀

Kolko hranolkov prosis? Len nemam klasicke, ale sicilske 😀

nelynka
6. júl 2009

to su ake sicilske?

riana12
6. júl 2009

Haa, neskoro dosla, vsetky som stihla zozrat 😝
No su troska okorenene, opaprikovane. A su tak nahrubo krajane. Maju teraz nejaky taliansky tyzden, ci kolko to vlastne trva.

nelynka
6. júl 2009

hej??? to som este nepocula...ktovie cit o maju aj u nas..
ja chcem ist na tie akcie, az do konca augusta to trava boha ale oplati sa, su tam kadejake zlavy dobre sa da na tom usetrit..napriklad dvoje velke hranolky nie 70 ale 50kc, co je pohoda, bo ja som na hranolkach od nich zavisla 😀 😀 😀 ale musia byt studene 🙂

riana12
6. júl 2009

Ja som len na teple hranolecky 😀. Aj ked teda, kym sa preluskam ostatnym jedivom, tak su vlazne a kym zjem poslednu, tak aj ladove 😝 😀

nelynka
6. júl 2009

xixixix...
normalne ma chut na hranolky, idem nastruhat zemiaky a idem si urobit...
mnam mnam mnam mnam
a k nim vyprazim salamku a bude obed 😀

idem na to 😀 😀 😀

riana12
6. júl 2009

Co cloveku nestaci ku stastiu 😀 Ale aj ja som teraz o kus spokojnesia s plnym bruskom 😀

nelynka
6. júl 2009

no uz som musela bo tie zemiaky strasne hnili a uz sa robili cerviky na pohnitych tak som ich dorazila...a idem vyprazat 😀

riana12
6. júl 2009

No sikula si 😵

nelynka
6. júl 2009

jj, uz sa hreje olej a idem sa asi osprchnut trosku..umyt vlasy a tak 😀

riana12
6. júl 2009

Umyta a napapana? 😀

Ja este stale odfukujem po Mc. Som sa naparaskala ze az 😵.
Okolo tretej sa v BA taky lejacok spustil aj burka uz je 😝. Ale aspon je chladnejsie, lepsi vzduch 🙂.

riana12
6. júl 2009

Kedze prsi, tak par vtipov:

----------------------------------------------------------------------------------
Príde chlap do baru a hovorí:
- Kto mi natrel všetky kone v stajni na žlto?
Postaví sa Svalnatý chlap:
- Ja a čo!
Prvý chlap sa stiahne a hovorí:
- Nuž, ja len že si vybral dobrý odtieň!
**********************************
Prečo nosia muži kravatu?
Lebo každý vôl musí byť priviazaný
**********************************
Príde Fero k holičovi, že by chcel oholiť, ale hlavne, aby mu to dobre zaholil pod perou. Holič na to má vychytávku - dá mu do pusy pod to miesto guličku. Po vykonanej práci je Fero veľmi spokojný. Akurát sa žartovne spýta holiča:
- A čo by sa stalo, keby som tú guličku prehltol?
- No Bože, čo... - odvetí holič - Priniesli by ste ju na druhý deň, tak, ako to robia ostatní!
----------------------------------------------------------------------------------

nelynka
6. júl 2009

no uz hranolky aj salamik udelanej a teraz jablkovy kolacik robim 😀

cipsinka
6. júl 2009

no caute zeny co nove???Ja som taka smutna zajtra mal mat drahy konecne po 8 dnoch volno a zas musi ist do prace az do stvrtka kedy si ten chlap oddychne??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 🙄

nelynka
6. júl 2009

ahoj cipsus, ako bolo v praci?
no aspon budu prasule, ale je pravda 8dni je vela od rana do vecera tahat 😒

cipsinka
6. júl 2009

nelus v pohode ako vzdy 😉 😉 😉 😉

ano ma toho hrozne vela chudatko uz vidim na nom,ze je riadne unaveny ale ked musi tak musi ako manazerka sa ho pytala,ze ci moze ale radsej jej povedal,ze hej lebo by bola iba zuriva na vsetkych ako to ma ona vo zvyku 😖 😖 😖 😖 😖 .

nelynka
6. júl 2009

tak nevyberie si, ale aspon pekne peniazky ma za to..

ja idem urobit jablkovy kolacik teraz

cipsinka
6. júl 2009

tak ano peniazky ma pekne 😵 😵 😵 😵 😵 ved na prerabku aj treba plno penazi 😉 😉 😉 Ja si neviem predstavit kolko stoji taka strecha aj s tramami a aj ked chceme hore steny tahat,ze izby tam treba porobit nemam sajnu kolko nas to vyjde 😕 😕 😕 😕 😕

cipsinka
6. júl 2009

ja som robila vcera ale tvarohovy my mame hrozne radi tvaroh 😉

zuzanockamt
6. júl 2009

Ahojte 🙂
ja som dnes nejaka odrovnana 😝 ... ale to bude asi z toho tepla 😝
cipsi ... svagrina pocitala, ze kolko ich vyjde cisto len strecha, teda len tramy a krytina a vyslo jej 100 000 sk a to este budu murovat 😝

cipsinka
6. júl 2009

100 000sk???Tak to je ceeeelkom v pohode neviem co oni idu murovat ale my musiem vlastne hore porobit steny cize budeme musiet nakupit kvadre aspon si myslim,ze tak sa steny robia 😅 😅 😅 😅

cipsinka
6. júl 2009

Lebo hore je obyvatelna len jedna izba kde zijeme my s drahym ale chceme to cele spravit ako jedno pekne velke podkrovie tak treba stare steny vyburat a porobit nove ale vlastne stare su len tie dve steny cize to nebude az taka robota ale to si zavolame firmu nech to spravia poriadne 😉 😉 😉

zuzanockamt
6. júl 2009

hej cipsi budu murovat, lebo zhodia strechu dole, spravia steny a priecky a potom sa polozi nova strecha ... mne sa to zda aj dost tych 100 000, ved je to len strecha, si neviem predstavit kolko ich vyjde cela prerabka 😝 😝 😝

cipsinka
6. júl 2009

ked si predstavim,ze 90 000 dame za dovolenku a za 100 000 mozme mat strechu jooooooooooj 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

cipsinka
6. júl 2009

zuzi no to si ani ja neviem predstavit kolko nas to vyjde a este plus vsetky okna menit 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 No tak nejako tu strechu budeme aj my robit,ze nove steny a priecky a potom strecha ale hadam firma vie,ze ako to ma spravit 😕 😕 😕 😕 😕 Aj nasi znami (ti z Martina)co tu boli robia domcek tak si dali robit strechu firmou inak si vsetko robia samy,ale,ze strechu si netrufnu,ze to je moc nezodpovedne aby sa to robilo svoj pomocne a to uz ked oni povedia co setria na kazdej korune(eure),ze ozaj setria ako blaznivi niekedy som mala s nich dost tak to asi musi byt tak.Musim si od nich vypytat cislo na tu firmu ale to az vtedy ked to bude aktualne 😉 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
6. júl 2009

cooooo? ... tolko penazi za dovolenku???? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😅 😅 😅 ... to by som v zivote nedala ... jedine, ak by som isla na dva mesiace 😀 😀 😀

nelynka
6. júl 2009

cipsi pocitaj tak cca 200 000-250 000 ked chcte aj steny tahat..len pokladka krytiny stoji cca 70 000sk, plus krytina samotna, plus nove tramy, tie su drahe jak svina plus folia pod krytinu, plus nove latky...

cipsinka
6. júl 2009

z nich dost 😅 😅 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre