Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

leatea
7. júl 2009

tak niekde do parku 😀

ako ja som bola pri mori..ale to boli take vylety..na alaske

zuzanockamt
7. júl 2009

tak ja chcem ist do kempu niekde na moravu ... k nejakej vodnej nadrzi 😉 😉 😉 ... ale ak to nevyjde nevadi ... postacia aj vylety a turistika
dnes sa mozno konecne pojdeme kupat na jazero 😵 😵 😵

leatea
7. júl 2009

a kde sa da ist na moravu? akosi to tam nepoznam..tak kludne porad 🙂

ja idem teraz zehlit..uz som dala oprat biele a mam poskladane ponozky 🙂 tak aspon nejake domace prace spravim,ked mam to volno 🙂

zuzanockamt
7. júl 2009

lea ... nema este vybraty konkretny kemp, ale ked som len tak informativne kukala na nete, tak ich je tam na mraky 😉

zuzanockamt
7. júl 2009

inak ja sa uz hlasim z domu 😉

leatea
7. júl 2009

vitaj doma zuzi 😀 ja som rpave dozehlila..a periem nase osusky na dovolenku..
niekedy v lete pokukam,ze co sa tam da najst 🙂

zuzanockamt
7. júl 2009

no pokukaj, budes mat z coho vyberat 😉 ... aj mne treba zehlit, ale nechce sa mi 😝 😝 😝

cipsinka
7. júl 2009

ahojky aj ja sa hlasim z domu 😵 😵 😵 😵 pustili nas skor 😉 😉 😉 .

Tak bavili ste sa o farbach moje naj naj naj su hlavne hneda to je number one potom je fialova,cervena a cierna 😵 😵 😵 😵 Ale hnedu mam najradsej a aj satnik sa od toho odzrkadluje akurat ked som volala s drahym som mu povedala,ze by som chcela hnedu teplakovu supravu so zlatym 😵 😵 😵 😵

zuzanockamt
7. júl 2009

ahoj cipsi 🙂 ... ako bolo v praci?

cipsinka
7. júl 2009

zuzi v pohodicke 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 a ty??

zuzanockamt
7. júl 2009

ja v tejto praci vzdy v pohodicke 😵 😵 😵 ... od septembra si budem vlasy trhat 😀 😀 😀 a nadavat ako pohan 😀 😀 😀

cipsinka
7. júl 2009

zuzi a co vlastne robis??Viem,ze v skolstve ale neviem co konktretne 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 .

Uz som tu bola som pradlo poskladat 😉 😉 😉

zuzanockamt
7. júl 2009

robim v CVČ vychovavatelku a od septembra zase ucitelku na ZŠ ... diametralny rozdiel za tie iste prachy 😀

cipsinka
7. júl 2009

a co budes ucit?? 😕 😕 😕 😕

zuzanockamt
7. júl 2009

matiku a slovencinu na II. stupni ... to som aj vystudovala a aj som to uz tri roky ucila ... a budem este aj triedna ... to som uz tiez bola dva roky 😀 😀

cipsinka
7. júl 2009

jezis zuzi tak uprimnu sustrast 😅 😅 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 ,fuj neznasam matiku a to asi kazde dieta na ZS a toboz na druhom stupni hnusni bubertaci 😅 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
7. júl 2009

cipsi ... uz som zvyknuta ... ale velmi sa na to zase netesim ... ja mam matiku celkom rada ... ale na ZS som ju neznaaaaasala 😀 😀 😀

cipsinka
7. júl 2009

boze,ze bubertaci pubertaci samozrejme 😀 😀 😀 No,ved to hovorim,ze z 30 ziakov maju asi traja radi matiku a aj to vela hovorim 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
7. júl 2009

ja som matiku zboznovala 😀 😀 😀

zuzanockamt
7. júl 2009

cipsi ... najde sa aj viac, ktori ju mau radi 😉 😉 😉 ... zalezi od sposobu podania a od povahy ucitela 😉 😉 😉

cipsinka
7. júl 2009

cau nely.

Tak ja som matiku neznasala lebo nemam logicke myslenie a vzdy som sa vsetko musela biflovat 😖 😖 😖 😖 😖 ja som vyskusala styri zakladne skoly kedze sme sa stahovali a ani na jednej som matiku neznasala tak asi su vsetci ucitelia dementni ked nas to nikoho nebavilo a podotykam,ze som nebola na osobitnej 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝

zuzanockamt
7. júl 2009

cipsi ... vsetci ucitelia urcite nie su dementni 😉 😉 😉

zuzanockamt
7. júl 2009

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea... ... kuknite sem ... co uz tych ludi nezaujima 😅 😅 😅

cipsinka
7. júl 2009

zuzi ale nemyslela som to vo vseobecnosti ale ti co nas ucili 😉 😉 😉 😉 Ved ja viem,ze nie vsetci su dementni ale narazala som na ucitelov matiky ostati boli super 😉 😉 😉

cipsinka
7. júl 2009

zuzi jeziiis to je ozaj traposina co by ludia este nechceli vediet boze 😖 😖 😖 😖 😖

nelynka
7. júl 2009

ahoj cipsi 😉

zuzanockamt
7. júl 2009

cipsi ... ved hej ... ja sa uz ku teme skola a ucitel nevyjadrujem 🤐 🤐 🤐
a ta druha tema ... no ozaj dobra traposina 😀 😀 😀 ... ale aspon sa dobre bavim 😀

cipsinka
7. júl 2009

zuzi ani sa ti necuduje,za sa k tomu nechces vyjadrovat ani a by som sa nechcela 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
7. júl 2009

tak ja sa nechcem preto, lebo do toho vidim, poznam cele "zakulisie" 😀 😀 😉 😉

cipsinka
7. júl 2009

ved jasne,ale aj tak Ta obdivujem podla mna je to dost narocna praca a este toboz ked to ucitela nebavi a chodi si tam iba zlost na detoch vybijat mame take skusenosti 😉 😉 😉 😉 Tak ja som vzdy tuzila byt ucitelka ale ako som dospela a zmudrela tak ma to akosi preslo pre to sa clovek musi narodit a ja som sa s tym nenarodila 😉 😉 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre