• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
tak niekde do parku :grinning:

ako ja som bola pri mori..ale to boli take vylety..na alaske
7. júl 2009 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja chcem ist do kempu niekde na moravu ... k nejakej vodnej nadrzi :wink: :wink: :wink: ... ale ak to nevyjde nevadi ... postacia aj vylety a turistika
dnes sa mozno konecne pojdeme kupat na jazero :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. júl 2009 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde sa da ist na moravu? akosi to tam nepoznam..tak kludne porad :slight_smile:

ja idem teraz zehlit..uz som dala oprat biele a mam poskladane ponozky :slight_smile: tak aspon nejake domace prace spravim,ked mam to volno :slight_smile:
7. júl 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea ... nema este vybraty konkretny kemp, ale ked som len tak informativne kukala na nete, tak ich je tam na mraky :wink:
7. júl 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja sa uz hlasim z domu :wink:
7. júl 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj doma zuzi :grinning: ja som rpave dozehlila..a periem nase osusky na dovolenku..
niekedy v lete pokukam,ze co sa tam da najst :slight_smile:
7. júl 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pokukaj, budes mat z coho vyberat :wink: ... aj mne treba zehlit, ale nechce sa mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. júl 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky aj ja sa hlasim z domu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: pustili nas skor :wink: :wink: :wink: .

Tak bavili ste sa o farbach moje naj naj naj su hlavne hneda to je number one potom je fialova,cervena a cierna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ale hnedu mam najradsej a aj satnik sa od toho odzrkadluje akurat ked som volala s drahym som mu povedala,ze by som chcela hnedu teplakovu supravu so zlatym :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. júl 2009 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cipsi :slight_smile: ... ako bolo v praci?
7. júl 2009 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi v pohodicke :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ty??
7. júl 2009 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja v tejto praci vzdy v pohodicke :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ... od septembra si budem vlasy trhat :grinning: :grinning: :grinning: a nadavat ako pohan :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a co vlastne robis??Viem,ze v skolstve ale neviem co konktretne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: :confused: :confused: :confused: .

Uz som tu bola som pradlo poskladat :wink: :wink: :wink:
7. júl 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robim v CVČ vychovavatelku a od septembra zase ucitelku na ZŠ ... diametralny rozdiel za tie iste prachy :grinning:
7. júl 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co budes ucit?? :confused: :confused: :confused: :confused:
7. júl 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matiku a slovencinu na II. stupni ... to som aj vystudovala a aj som to uz tri roky ucila ... a budem este aj triedna ... to som uz tiez bola dva roky :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 17:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezis zuzi tak uprimnu sustrast :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,fuj neznasam matiku a to asi kazde dieta na ZS a toboz na druhom stupni hnusni bubertaci :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
7. júl 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ... uz som zvyknuta ... ale velmi sa na to zase netesim ... ja mam matiku celkom rada ... ale na ZS som ju neznaaaaasala :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze,ze bubertaci pubertaci samozrejme :grinning: :grinning: :grinning: No,ved to hovorim,ze z 30 ziakov maju asi traja radi matiku a aj to vela hovorim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som matiku zboznovala :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ... najde sa aj viac, ktori ju mau radi :wink: :wink: :wink: ... zalezi od sposobu podania a od povahy ucitela :wink: :wink: :wink:
7. júl 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cau nely.

Tak ja som matiku neznasala lebo nemam logicke myslenie a vzdy som sa vsetko musela biflovat :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: ja som vyskusala styri zakladne skoly kedze sme sa stahovali a ani na jednej som matiku neznasala tak asi su vsetci ucitelia dementni ked nas to nikoho nebavilo a podotykam,ze som nebola na osobitnej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. júl 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ... vsetci ucitelia urcite nie su dementni :wink: :wink: :wink:
7. júl 2009 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
7. júl 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ale nemyslela som to vo vseobecnosti ale ti co nas ucili :wink: :wink: :wink: :wink: Ved ja viem,ze nie vsetci su dementni ale narazala som na ucitelov matiky ostati boli super :wink: :wink: :wink:
7. júl 2009 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi jeziiis to je ozaj traposina co by ludia este nechceli vediet boze :confounded: :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
7. júl 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj cipsi :wink:
7. júl 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cipsi ... ved hej ... ja sa uz ku teme skola a ucitel nevyjadrujem :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:
a ta druha tema ... no ozaj dobra traposina :grinning: :grinning: :grinning: ... ale aspon sa dobre bavim :grinning:
7. júl 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ani sa ti necuduje,za sa k tomu nechces vyjadrovat ani a by som sa nechcela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja sa nechcem preto, lebo do toho vidim, poznam cele "zakulisie" :grinning: :grinning: :wink: :wink:
7. júl 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved jasne,ale aj tak Ta obdivujem podla mna je to dost narocna praca a este toboz ked to ucitela nebavi a chodi si tam iba zlost na detoch vybijat mame take skusenosti :wink: :wink: :wink: :wink: Tak ja som vzdy tuzila byt ucitelka ale ako som dospela a zmudrela tak ma to akosi preslo pre to sa clovek musi narodit a ja som sa s tym nenarodila :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
7. júl 2009 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok