• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
no hej, ten, dom...na kraji lesa..asfaltka az 800m inak tam je polna cesta, cize v zime alebo ked prsi prijazd nahovno, dezolatny stav domu, veskera obcianska vybavenost at 1,5km v susednej dedine...proste hroza..maximalne 2,5mil. viac by som nedala...
ved my sme nas kupili za dva melony a to bol uz v super stave sa da povedat...a pred krizou..a este teraz ked je akoze ta kriza a chcu za neho 5,5melona...vidina bohatstva ale bohuzial :grinning: :grinning: :grinning:
7. júl 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ked to je takto, tak hej ... tych 2 a pol az 3 mil. ... a teraz idu nehnutelnosti dole ... ale ved zistia, ked ho budu dlho predavat a nik ho nebude chciet, tak hned budu znizovat cenu
7. júl 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky,
tak uz sme stastne na "slovenskej planete" :grinning: -akovola Slovensko moja dcera :grinning:
Let bol super,dokonca sme prileteli skor,este nas caka mojim bratom v sobotu ta ista trasa,lebo ideme pre MM do Krakowa-nemohol priletiet s nami-este musel do prace.

Zuzi-dik za kompliment :sweat_smile: -na zuzanockamt sa tu tiez stale tesiiim :slight_smile:
8. júl 2009 o 00:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko, babulky :slight_smile:
8. júl 2009 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pýta sa majster Deža na stavbe:
M: Deži, vidíš totu muchu na konci lešenia?
D: Ne, pán majster.
M: Tak chlapci, balíme pre slabú viditeľnosť!
8. júl 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
u nas je riadna zmena pocaia oproti vcerajsku, rano bolo iba 15 stupnov a zamracene a prsalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj tu je o nieco chladnejsie, rano poprchalo jemne. Ale lepsie sa citim, ako vcera, ked bolo take blee pocasie :rolling_eyes:
8. júl 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa citim dost naprd ... strasne nizky tlak mam a zle mi je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... iba by som spala, rano som sa ledva vygulala z postele, som isla do prace o hodinu neskor :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... uz nech je piatok, nech sa vyspi konecne
8. júl 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja som nejaka mimo. Vecer som zalahla pred desiatou, hned som zaspala a horkotazko som o siestej vstala :rolling_eyes: :rolling_eyes:. Ale aspon nie je take teplo ako vcera.
8. júl 2009 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to, aspon sa bude lepsie dychat :wink: :slight_smile:
8. júl 2009 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne :slight_smile:
8. júl 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len na vikend nech sa zase vycasi
8. júl 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja este nad vikendom neuvazujem, bo netusim, co bude. Ked by som nahodou mala doma kysnut, tak nech aj traktory padaju :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
8. júl 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja este netusim, co bude, mozno budem tiez doma kysnut :grinning:
8. júl 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak ja som zalahla asi o pol tretej a samozrejme o piatej starky siel do prace tak budicek a samozrejme o desiatej zase telefon!
ja zomrem, ja sa uz asi nikdy nevyspim tak aby som vstala sama od seba a potom ze mam divnu naladu cele dni :grinning: :grinning: :angry:
8. júl 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa vyspim cez dovolenku dufam ... mam na to 3 tyzdne ... v piatok bude sice este vstavat, lebo idem ku gyn., ale potom mozem vyspavat :grinning:
8. júl 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaaaj Zuzi, tebe ako dobre :grinning:
Nely a ty co az o pol tretej? :angry: Unaveny, nevyspaty clovek takto neskoro nechodi :angry:
8. júl 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... veru dobre ... musim nacerpat energiu, lebo potom budem mat volno az pocas jesennych prazdnin v oktobri a potom az cez vianoce
8. júl 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj, ta jesen zbehne velmo rychlo a potom este rychlesjie Vianoce :wink:
8. júl 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam :slight_smile: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana aj aj som sa divila ked o deviatej mi uz kyckala hlava, ale sme sa zakecali s kamosom na skype a bolo..kukam polnoc, pohoda, prisla nespavost, tak som si pohladala aj nejake skladby na nete, kukla film v telke...a pobrala som sa bo som nechcela byt hore do stvrtej az kym stary nepojde do prace hehe :grinning: :grinning:
ale sa divim ze som sa zobudila ked siel prec, lebo zvyknem ked idem tak pozde spat mat tvrdy spanok ked on vstava a velakrat ani neviem ze ide :grinning:
8. júl 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Daj si teraz slofika, Nely, vsak v noci dokoncis :grinning:
8. júl 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana sak teraz pred hodkou som vstala uz sa mis pat nechce, hodim mozno poobede ked bude cas :grinning:
8. júl 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hod sa na slunicko. Teda ak ho tam mate (neviem, ake pocasicko je tam u vas :sweat_smile:)
8. júl 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
slunicko je, ale vir fouka jak sialeny kua... :frowning2:
8. júl 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak foukni do oblicejicku toho vetricku, at si sbali vsechny svestky a at se ty muzes opalovat na slunicku
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz mi asi faaakt sibe :confounded: :grinning: :grinning: :confounded: :confounded:
8. júl 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. júl 2009 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tusim som aj jemne basnicke ucho. Podla tej prvej polky sudim :grinning:.
Ja teraz bezkam do MC, dam si zase chickenburgerik, mnaaaam :dizzy_face:
8. júl 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely uz asi haja :confused: :grinning:
8. júl 2009 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok