• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
Ahojte, som tu :slight_smile:
8. júl 2009 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zenuse, ja padam, ozvem sa potom ked dojdeme, az nebudem utahana :grinning: :grinning:
tak papa zatim
8. júl 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa nely :slight_smile:
vitaj riana :slight_smile: :grinning:
8. júl 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uzi si to Nely :wink: Paaa :slight_smile:
8. júl 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi???? :confused: :confused: :confused: :astonished: :astonished: :astonished:
8. júl 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som tu :slight_smile: ... ale MM tu uz nervaci kvoli prerabke kupelne jeho rodicov, lebo vraj sa svokra nevie rozhodnut, co chce a ako chce a zajtra uz zacinaju :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 20:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mojmu netu preskakuju kolecka v hlave asi. Furt mu sibe, vypadva mu signal bezdovodne. Alebo ma fajnovy signal ale ani kilobajt nie je schopny preniest.
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
A co je svokrusa taka nerozhodna? :confused:
8. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ale neviem, len MM prisiel odtial cely vynervaceny :grinning: :grinning: :grinning: ... zajtra o desiatej zacinaju davat dole kachlicky a vyberat vanu :grinning: :grinning: ... a vikend je v zadku :sweat_smile: ... asi dam nejaky navrh mojmu internetovemu kamosovi a on ma tiez odmietne, tak mi ostane len kon :sweat_smile: :grinning:
8. júl 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj holky :grinning: co porabate ja sice varim ale sem tam vas kuknem ze co nove :slight_smile:
8. júl 2009 o 20:38  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nathali ... ja nic nerobim, len depkujem :grinning: ... a chystam sa umyt kupelnu este :wink:
8. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja budem mat asi konikovsky vikedn. Ta ti budem robit spolocnost :wink:

Ahoj Nathali, co nove?

Ja sa hram na pauzicke jednu hru, pre dievcatka :grinning: :grinning: Malujem, obliekam tetu, vyberam jej doplnky a medzi jendotlivymi fazami mam ulohu a casovy limit. No lenze ani jeden som neplsnila,akurat,co mi modelka vyzera ako bosorka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a preco depkujes??
8. júl 2009 o 20:41  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... oki tak tu budeme spolu :grinning: :grinning: :grinning:
nathali ... ale klasika ... moje zamotane vztahy, MM, decko, prachy, byt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nathali, ja som na tom podobne ako Zuzka. Depkujeme spolu.
Zuzi, to uz ako keby sme dvojcata boli :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda, ze byvas tak daleko, by sme isli cez vikend hyrit niekam a vykaslali by sme sa na chlapov :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, dame raz stretko v ZA, co ty na to? :sweat_smile:. V septembri budem tak na 2-3 dni v skole :slight_smile:.
8. júl 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki ... a pojdeme hyrit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... ale Zilinu nepoznam moc :sweat_smile:
8. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja uz ako tak poznam :wink:. Akurat na take nocne podniky sa popytam niektoreho spoluziaka Zilincana :sweat_smile: :sweat_smile:
8. júl 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zoberieme rovno aj toho spoluziaka so sebou, aby sme nepobludili :grinning: :grinning: :grinning:
ja poznam len centrum a autobusovu stanicu :grinning: ... a okolie panelaku, kde byva svagor :grinning:
8. júl 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No nejakeho schmatnem pod pazuchu a hor sa :grinning:.

Ja tiez nepoznam celu ZA, ale pomalinky spoznavam. Ked sa potrebujem dostat niekam, kde som nebola, tak pokukam na mape, mrknem, kde je zastavka MHD a tak. A zatial, klop klop, to ide. Aj v BA tak chodim na nove miesta. Bo nema ma kto vodit a ukazovat... :pensive:
8. júl 2009 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ja by som sa v BA stratila urcite :grinning: :grinning: :grinning:
a schmatni dvoch, aj pre mna jedneho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... zatajim, ze som vydata a stara :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No musim porozmyslat, kto je slobodny :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ked sa nenajdu dvaja slobodni/nezadani, jedneho ukecam, nech aj on zataji a bude vybafco :grinning:
8. júl 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved jasne, ked ja zatajim, mozu aj oni :grinning: :grinning: :grinning: ... mne slobodneho netreba :grinning: :grinning:
na chvilu sa vzdialim, musim ist vydrhnut kupelnu, lebo ked budu mat svokrovci tu svoju rozbombardovanu, tak pridu do nasej, tak nech sa nehambim potom, ze mam bordel
8. júl 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Len bezkaj. Aj tak sa tu len nad nefungujucim netom rozculujem. 4 minuty som cakala, kym ma z jedneho okienka hodi do druheho :rolling_eyes:
8. júl 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tuuuuuuu ... vana aj umyvadlo vydrhnute :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ty si aka sikovna :dizzy_face:
8. júl 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, ved to mam za chvilu, zajtra este zachod trosku umyjem,lebo som ho asi pred dvoma dnami umyvala
8. júl 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si na chvilocku odbehla, ale som tu uz :slight_smile:
8. júl 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som mala ist o chvilu do sprchy, lebo 22:45 ide mafstory :grinning:
8. júl 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok