• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
Pozooor, chystam sa pokakat :sweat_smile: :sweat_smile:
Mala som par susenych marhul, potom asi 4 male rajcinky a teraz planujem "zozrat" 10 deka salamu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:

A este jeden postreh. Teda skor take ranne prekvapko. Rano som si obliekala nohavice, ledva som ich cez zadok pretiahla a to mi boli pred 2-3 tyzdnami este dost volne :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning:
10. júl 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... to mas teda dobre kombinacie takto zrana :grinning: :grinning: :grinning:
no a stymi nohavicami to musis pocitat, kedze si sa rozhodla priberat ... budes o chvilu kupovat novu garderobu :grinning:
10. júl 2009 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja s tym malym obleckom ratam, len som necakala hned taky bum a nohavice su skoro male :sweat_smile:
10. júl 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja preto nerada chudnem, lebo potom musim zase minut prachy na mensie :grinning: :grinning: ... no a ty to mas opacne :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aahojte :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nely :slight_smile: ... tak ako bolo? ... aj MM sa uz vratil pred chvilou a hned aj utekal ku svokrovcom pomahat s tou kupelnou
10. júl 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ahoj, ako dopadol mm? co mu povedali?
ja idem buduci tyzden na druhe kolko k riditelke ale je to predavcka tak si myslim ze ma vezmu :grinning:
10. júl 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojmu povedali, ze sa mu ozvu tak do konca mesiaca :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... tak to super, ze ti to vyzera nadejne :wink: :slight_smile: :wink: ... a predavacka v akom type obchodu?
10. júl 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no v handrach, kde inde :grinning: :grinning:
ale tak uvidime co bude u riaditelky a co povedia a tak..ale pohoda na tom je ze mam s tym trosku aj skusenosti s tymi handrami tak orientacne trosku viem o co ide... :grinning:
10. júl 2009 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kuk :grinning:

Ahoj Nely, takze je to nadejne :dizzy_face: :dizzy_face:
10. júl 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hoj riany..

no hej, vyzera to tak ale nic nepredbieham...este sa mozem sklamat ako pri vsetkych pohovoroch predtym
10. júl 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely nedepkuj, podme radsej nejake hovadinky stvarat :grinning:
10. júl 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana nemam naladu na hovadinky nejako...
10. júl 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... a ty co zase taka rozkokosena :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: :confused: ... zase len hovadinky :grinning: ... treba seriozne pracovat, nie ze aj do firemne ho mailu, nejaku hovadinu napises :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely, ved nemozme tu stale len depkovat :pensive: :frowning2: :frowning2: Ja tiez nemam naladu, ale inac sa k zivotu prebrat nemozem. Staci, ze sa zabrdne do serioznej temy a hned som "na prasky" :frowning2:.
Ako to tu bude vyzerat, ked sa budeme len stazovat, ako nam zivot nepraje, ze chlapi neposluchaju,...? :pensive:
10. júl 2009 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, veru, ziadnu depku tu nechceme :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
idem si umyt vlasy :wink:
10. júl 2009 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, momentalne take maily pisem, ze musim rozmyslat v anglictine a tam sa teda tych hovadin nenavymyslam. Som rada, ze dam zrozumitelnu obycajnu vetu dohromady. Kde by som este mala na pamati hovadinky vymyslat?
10. júl 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiiha, takze ty normalne aj kontakty so zahranicim udrziavas :slight_smile: :confused: :slight_smile: ... no pekne :wink:
10. júl 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No treba mi :grinning:
10. júl 2009 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: ved jasne ... mala by som aj ja trosku pooprasovat AJ teraz ked bude mat volno :grinning:
10. júl 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som mohla vyuzit letne prazdniny na samostudium talianciny. 2 roky mam ucebnicu, stihla som prejst asi 2 lekcie hned na zaciatku, ale potom som sa uz len okolo skoly motala a tak.
10. júl 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja sestra s taliancinou zacala pocas VS ... lebo ona uz ovlada spanielcinu pefektne, tak vravela, ze teraz sa jej taliancina dobre uci ... ale to mavala len ako spestrenie - paar hodin pocas semestra
10. júl 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja si to tiez chcem urobit ako spestrenie volneho casu. Napr. cesta z/do roboty a tak... :slight_smile:
10. júl 2009 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne bude stacit, ked budem mat AJ na dobrej urovni, ja nie som jazykovy typ velmi, nebavi ma to :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2009 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja by som mala byt na urvoni stredne pokrocily, ale co z toho, ked mam ceknut a guca v hrdle, co ma chyti panika, horkotazko nejaku debilnu jednoduchu vetu dostanem zo seba :confounded:. A nemam si s kym anglictinu precvicovat. Kebyze mam nejakeho znameho, rodeneho anglicky hovoriaceho, to by bolo fajnovo. Ale ked nemam :frowning2:.
10. júl 2009 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... najlepsia skola je odist do Uk a sama si vybavit ucet v banke, pochodit po uradoch, zhanat pracu :grinning: :grinning: :grinning: ... tak ako ja, vtedy ta take veci napadnu, ze sa az cudujes, kde sa to v tebe berie ... ked musis, tak musis :grinning:
10. júl 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja teraz len tak nemozem odist :grinning: A ani nechcem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nejak nie som ten cestovatelsky typ :pensive:
10. júl 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani ja som nebola ... ale nabrali sme odvahu a som rada, ze sme boli ... dali sme obaja vypoved v praci a sup do UK :grinning: :grinning: :grinning: ... skusenost na nezaplatenie :wink: :wink: :wink:
10. júl 2009 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mna uz sa mlady snazil nalakat, ale poctivo som odolavala akemukolvek vycestovaniu :grinning:
10. júl 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa tak rozhodli obaja po dost dlhom zvazovani, predsa len sme mali pracu, takze to bolo zavazne rozhodnutie :wink: ... ale chceli sme vyskusat aj nieco nove a nie zakotvit na jednom mieste :wink:
10. júl 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok