• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
tak ja zase mojmu kupujem setky handri nastatsie :grinning:
10. júl 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my chodime spolu na nakup a on si vyberie co sa mu paci ... ja mu sama nekupujem ... jedine ak ponozky a slipy :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my tiez ideme spolu ale vetsinou aj tak vyberam ja...
10. júl 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nie ... mame totiz rozdielny styl a nebudem ho nutit, nech si oblieka to, co sa mu nepaci
10. júl 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak zase ja sa nechcem za neho hanbit aj ked on ma celkom dobry styl ale drahy celkom..tak hot rosku krotim a ukazujem mu ze aj lacne veci su pekne :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa za mojho nehanbim
10. júl 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. júl 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa paci taky aky je :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
10. júl 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vam to tu ako zakapalo :confused:
10. júl 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru zakapalo :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ste aku kudlu na to pouzili? ci snad sekeru? :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ti neviem ako sa to udialo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co ja mam patrat? :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozes skusit sa zahrat na detektiva, ci volaco vysnoris :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaale nece sa mi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2009 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no leniva si nejaka :grinning: :grinning: :grinning: ... a uz ste dotvorili? :sweat_smile: :confused:
10. júl 2009 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teraz odbehol prec, aj tak to este asi nie je uplne suche, asi siel mrknut nejaku ropzravku. pozerava satelit, nemcurov, ma par oblubenych programov. dost casto pozerava programy pre "sikovne rucicky" a potom robi aj podla toho :slight_smile:
10. júl 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ako ti je dobre, ked mas takeho krpca doma, hned by som brala, by som sa prebavila aspon :grinning: :slight_smile: :wink:
10. júl 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som hovorila, ze som si na nom uspokojovala svoje rane materske pudy. zazila som si pri nom vselico, aj som kvoli nemu kolkokrat dlshie bola hore, zazila som ho choreho, pogrckaneho, pokakaneho,... akurat som mala vadu, ze som ho nakojit nemohla :grinning:.
10. júl 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si mala aspon dobry vycvik ... ja som nemala este ziadny :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. júl 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja asi preto uz blbnem s babatkom :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :angry: :angry: :angry:. mozno, keby som nemala podnet, ani by som este nechcela :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2009 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi hej, ale ked mas doma takeho krpca, tak sa ani necudujem :wink: :wink: :wink:
10. júl 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to sa aj cudujem, ze uz mi mysel beha po babatkach, ked som si kolkokrat zelala, aby radsej neexistoval - ked vyrevoval po nociach, isli mu zubky alebo ho busko bolelo a nevedel sa vykakat, zase reval. mal aj obdobia, stacilo mu spat 20 min za cely den a vsetci okolo neho kapali od unavy a on spokojny... to mi nejde do hlavy. napriek takymto veciam to babatko chcem aj tak...
10. júl 2009 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna prave este trosku ieto veci odradzaju :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ... predsa len som zvyknuta na svoje pohodlie :grinning: :grinning: :grinning:
10. júl 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa dost bojim, ako zvladnem tehotenstvo a porod. to su moji velki strasiaci :astonished:
10. júl 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa bojim hlavne toho porodu ... tehotenstvo hadam prezijem ... som zvedava ako sa bude moja sestra tvarit, tu to caka o nejaky mesiac a pol zhruba :grinning: ... ci ma to este viac neodradi :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam hrozu z nevolnosti. ked mne je zle, uz len ked stojim dlhsiu dobu na nohach a hlavne v teple... no neviem co budem robit, ked ostanem tehotna :confounded:
10. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no budes to musiet prezit, co ine ti ostane ... ja mam este hrozu z vracania ... z toho mam paniku od detstva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. júl 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no hej, ine mi neostane :sweat_smile:
10. júl 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. júl 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok