Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
12. júl 2009

a my samy s drahym sme mu povedali,ze ak si chce od rodicov oddychnut,ze nech ide na ORavu a tam si najde nejaku robotu ked mu to zahranicie padlo aj tak sa chce usadit na ORave a tam ostat zit,chce si tam kupit byt 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
12. júl 2009

cipsi ... no ved ty vies ako to je

zuzanockamt
12. júl 2009

no neviem, ci na orave nieco najde ... lepsiu snacu by mal asi dole v okoli BA

cipsinka
12. júl 2009

ved jasne zuzi nestazujem sa doteraz bol v pohode az na tie jeho mensie flakacky ale je mlady tak aj to treba len som sa musela postazovat lebo som bola nastvana na neho ale uz je pohoda 😉 😉 😉 😉 😉

Zuzi jooj tak to ozaj nasere 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 a drahy im nevie povedat,ze chcete ist na nejaky vylet,ze nech s nim par dni nerataju???Ci to iba on sam robi tu kupelku??

zuzanockamt
12. júl 2009

no tak teraz ked je to uz rozrobene, tak asi tazko prestanu, chcu to mat cim - skor z krku ... robi aj svokor a teraz cez vikend este aj brat MM, ale on a aj svokor idu od pondelka do prace,takze bude MM len sam pokracovat

cipsinka
12. júl 2009

zuzi aj my sme mu to s maminou hovorili,ze OK ked si chces oddychnut po mature tak pod mesiac na Oravu si oddychnut a ,ze potom by sa vratil k nasim a nieco by si tam nasiel.ALe on neeeeeeeeeeee on ta ma kamaratov a on miluje Oravu,ze on si bude hladat pracu tam lebo tam sa chce usadit (ale najskor mali ist s kamosom hned po mature niekde do zahran.neviem kde ale to nevyslo).

zuzanockamt
12. júl 2009

a ja som nechcela ist len na vylet, ale normalne niekam k vode aj s ubytkom

cipsinka
12. júl 2009

nech si robi chlapec co chce ja som aj vcelku rada,ze je zatial u nas aspon je babci veselsie a nas to neobtazuje prave naopak aj im ide na nakupo aj daco pomoze takze v pohodicek ale ked uz prideme na stalo tak hajde hajde chlapec,to urcite uz trpiet nebudem,ze tam bude nemame az tak velky dom,ze by tam mohol byt 😉 😉 😉 😉 😉 Kupi si byt a pojde tam 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
12. júl 2009

na orave su sice lacnejsie byty, ale co sa tyka roboty, no neviem ... zalezi aku ma profesiu, mozno najde nieco

cipsinka
12. júl 2009

zuzi no ved tak som to myslela s tym vyletom ved som pisala,ze ci by nemohol odist na par dni 😉 😉 😉 😉

cipsinka
12. júl 2009

zuzi ma stvorrocku kuchar,cize je tam chat habadej tak hadam sa mu nieco postasti 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
12. júl 2009

cipsi ... ty si inak vesela, ze kupi si byt a pojde tam 😀 😀 😀 😀 😀 ... to aj ja chcem tak veselo 😀 😀 😀 ... a my sa uz trapime nad tym ako dlho 😀 😀 😀

zuzanockamt
12. júl 2009

no ved uvidi, pobeha vsetko a hadam nieco najde, nech ma aj prijem nejaky

cipsinka
12. júl 2009

zuzi tak on ma nejake peniaze co mu moja babci a aj nasi setrili a este nejake serepeticky takze ma nejake na byt na knizke takze s tym by nebol az taky problem a on chce byt tak do 500 tisic.teraz nasiel jeden ale,ze este radsej pocka 😉 😉 😉 Chce si najst najskor pracu aby ho mal z coho platit 😉 😉 😉 A este ja idem vyplacat dom,takze aj tam sa udru nejake peniazky takze na byt by teoreticky mal 😉 😉 😉 😉 A bohvie ako to vsetko dopadne a ako nakoniec s drahym skoncime,mozno nakoniec si my kupime byt v LV a bude,naozaj neviem aka bude nasa buducnost co sa byvania tyka

zuzanockamt
12. júl 2009

no tak to ma super, ze byt za 500 000, to kde nasiel ... to ma super ... tu to nehrozi

cipsinka
12. júl 2009

ale tak na 90% percent je to tak,ze ostavame na ORave uz sa musi len dom papierovo a penazne dat do kopy a malo by byt vsetko OK,vsetci to beru ako hotovu vec,ze my s drahym tam ostavame 😉 😉 😉 😉

cipsinka
12. júl 2009

ano zuzi to ma super,v Niznej oproti jeho frajerke jedna rodina predava dvojizbak tak sa bol nan pozriet 😉 😉 😉 Tak na ORavu je to bezna cena bytov aj ked uz aj tam su drahsie ked sme pozerali na nete 😉 😉 😉 jooj a ked chodime na prechadzky ako maju ludia krasne poprerabane tie domy tam to len tak svieti novotou a to ludia si myslia,ze oravci ako su na tom biedne ja nepoznam oravca co sa ma neviem ako zle 😅 😅 😅 😅

cipsinka
12. júl 2009

ked sme pozerali,ze ako asi sa pohybuju ceny bytov v LV tak to bola hroza ake su drahe,ze trojizbak 1 500 000 a tak podobne do dokedy by som musela skysnut tu v IRL aby som na to naskriabala 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

zuzanockamt
12. júl 2009

no v MT su tie ceny asi take ako si pisala, ze su v LV, niektore trojizbaky este viac 🙄 ... takz emy asi skysneme v nasom jednoizbaku

cipsinka
12. júl 2009

zuzi no jasne,ze sme aj drahsie trojizbaky nasli ale to som povedala tak cca,ved to je katastrofa,ze?????No,esteze mame tento domcek a vsetci sa zhodli,ze aby sme tam sli my s drahym,lebo asi bez pozicky by sme si byt nemohli dovolit kupit ak tak tak len jednoizbak ale stale lepsie ako by som mala ist do podnajmu a tlacit dno cudzie prachy 🙄 🙄 🙄 🙄 Ved uz aj jednoizbaky v LV stoja 900 000 a aj viac 🙄 🙄 🙄 🙄

zuzanockamt
12. júl 2009

no v MT, tak ipodobne idu jednoizbaky ... s domom ste mali obrovske stastie ... aj mojej spoluziacke z VS sa tak podarilo "kupit" dom po babke za smiesnu cenu a teraz nam vo velkom rozdava rozumy, ze ako sa to vsetko pekne da aj z mensich platov 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ... no skoda reci

cipsinka
12. júl 2009

no tak to ozaj rozdava rozumy 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 podla mna sa to neda iba ak s pozickou na 30 rokov 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ako ani nas ten dom nebude stat male peniaze ale urcite nie miliony ako za byt 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 Nas sused tiez odkupil dom vedla nas (este tam s nimi zije jeho mama) a kazdemu surodencovi dal 20 000 a bolo vyriesene lebo vsetci to tak brali,ze este doopatrovava mamu,ale aj tak sa mi zda smiesna ta cena,ze 20 000 aj ja budem este doopatrovavat a nie jednu osobu ale dve a musim dom vyplatit,nieze musim ale tak si myslim,ze to je moja povinnost aj ked neviem ake tisice ale urcite nie 20 000 😲 😲 😲 😲 😲 a teraz sa hraju na milionarov,ze aky maju oni dom 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄

cipsinka
12. júl 2009

a zuzi ano mame stastie a som tym domom nadsena je to v uzasnej lokalite,v krasnej krajin, v centre mesta so vsetkou obcianskou vybavenostou od jasli az po vysku 😉 😉 😉 ako sme tam spokojni a aj drahy si tam zvykol 😉 😉 😉 😉 ba priam je nadseny,ze uz by nemile rad isiel spat do LV 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
12. júl 2009

no ved to ... je to hroza s tym byvanim teraz ... mat hypo na krku v dnesnej dobe nie je bohvieco, ked aj s pracou je to bieda 😝 😝 😝 ... a mne s mojim platom bohvieco nedaju 😝 😝 😝 ... ja mavam kvoli tomu depky, ale snazim sa nejako postupne zmierit s tym, ze k väcsiemu bytu sa jednoducho nedopracujeme ... a tym padom ani k dietatu 🙄 🙄 🙄

zuzanockamt
12. júl 2009

cipsi ... vysku???????? ... a kde?

cipsinka
12. júl 2009

ano je tam vysunuty nejaky odbore ale neviem presne akej skoly moc som sa o to nezaujimala ale viem,ze to je nedaleko nas tak mi to babca hovorila 😉 😉 😉 Mame tam aj obchodnu akademiu,gympel,asi dve alebo tri skolky,tesco,lidl,asi dve alebo tri jednoty,Kataster,zdravotne centrum,no proste vsetkooooo co ma mat mesto 😉 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
12. júl 2009

no cipsi ... tak to riadne mesto 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
12. júl 2009

a drahy stale hovori,ze ked mam pri dome vysunuty nejaky odbor,ze nanu pojdem studovat a hotovo ja by som sa celkom dala na to nahovorit len musim o tom viac vyzistit,ale vies to je tak ked sme doma a nemame na vsetko cas 🙄

zuzanockamt
12. júl 2009

no ved hej ... len aby to nebola zase nejaka socialna praca alebo nejake ucitelstvo,lebo tych je uz vsade na mraky

cipsinka
12. júl 2009

zuzi a ty si nikdy nebola v Tvrdosine?? 😕 😕 😕 😕 Ano je to male mestecko ale zo vsetkym co k tomu patri 😵 😵 😵 na jednom z cintorinov mame goticky kostol a vraj je to kostol postaveny bez jedineho klinca,ale uuurcite si o tom pocula ved je to pamiatka 😉 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre