Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
14. júl 2009

u nas je zatiahnute, a mne sa nechce do tej banky len z toh dvovodu ze neviem kolko nam ostane peniazkov..a to nehovorim o tom ze zajtra zvola dalsi clovek a bude chciet dalsie peniazky od nas...umrem!!

teraz som si pisala na brigadu ku konikom, boooze to by bolo uuuzasne, nejake peniazky navyse by boli a aj by som bola pri mojich laskach

nelynka
14. júl 2009

idem robit dneska zapekany karfiolik mnam mnam

riana12
14. júl 2009

Jeeej, ku konikom? 😵

A banku ked odlozis trebars o den a tak? Ci nepomoze?

nelynka
14. júl 2009

hej ku konikom, to by bolo super keby ma tam vzali...
by som konecne bola vo svojom zivle..

no banku odklada uz tyzden takze cim skorej to zaplatim tym budem mat skorej na chvilku zase pokoj od nich...
takze dneska musim ist ci chcem alebo nie

riana12
14. júl 2009

A co by si pri konikoch vsetko robila? Pisu tam nieco o tom?

Jo a povedz si: "Nikdy nie je tak zle, aby nemohlo byt este horsie" 😉 Ja viem, nie je to utecha, ani pomoc, ale...

nelynka
14. júl 2009

takze uz to je obsadene

riana12
14. júl 2009

To mi je luto...☹ ☹

nelynka
14. júl 2009

pohoda, uz som si za toho pol roka zvykla

riana12
14. júl 2009

Ale preco potom daju na net inzerat/ponuku, resp. ju tam este drzia, ked je to uz davno obsadene? 😲 😠

nelynka
14. júl 2009

to neviem, asi su lenivy ju stiahnut...

riana12
14. júl 2009

alebo sa vyzivaju v ludoch, ked im oznamia, ze je to obsadene 😠 alebo potrebuju iba naplnit stavy uchadzacov. uz som zazila, ked som si hladala robotku po skole, bol nejaky termin, po ktorom sa mali ozvat-ukoncenie vyberoveho a tak, no oni sa stihli ozvat este skor a ze uz maju poziciu obsadenu... 😝

nelynka
14. júl 2009

hej to som tiez zazila, ale tu sa najnovsie neozvu vobec...

riana12
14. júl 2009

asi sa preslo na "zarucenejsie" taktiky 😠

riana12
14. júl 2009

ako odradit zaujemcu... 😝

nelynka
14. júl 2009

ta vies..

na UP si musia podavat ohlasenie o volnom pracovnom mieste aj ked to miesto uz maju davno obsadene..
a tieto kadejake portaly pracovne, no neviem, naozaj by si to mohli stiahnut ked uz to nie je aktualne...
chapes, pridane dnes, a uz aj obsadene!!

riana12
14. júl 2009

Ved to, ze musia splnit nejaky predpis, prip. maju prikazane niekde zhora, ze tolko a tolko uchadzacov musite mat, lenze uz niekde na zaciatku sa najde dobra dusa, co stihne niekoho prijat... 😠

nelynka
14. júl 2009

asi tak...

som si posielala aj to automobilky co je v Koline ziadost tak som zvedava ci sa niekto ozve...

riana12
14. júl 2009

Drzim palceky 😉

Inak, nemas dojem, ze dnesok leti? Ja mam 😎 Uz sa coskoro budeme zbierat na obed. Vcera som si kupila moj prvy zlty/cukrovy melonik v tejto sezone, doma som ho, okrem dvoch mesiacikov, cely zlopla. Ze cukor = priberanie 😀

riana12
14. júl 2009

Nepisem ako tatar? 😕 😅

nelynka
14. júl 2009

nie nemam dojem ze dnesok leti, vlecie sa strasne..
keby som pracovala tak mi to tiez leti raz dva, ale takto ☹

riana12
14. júl 2009

No utekam ja na obed...

nelynka
14. júl 2009

dobru chut...

zuzanockamt
14. júl 2009

Ahojte 🙂
veu aj mne sa zda, ze to strasne rychlo ubieha vsetko 😕 ... aj dnesok a aj tak celkovo ... ved zajtra uz streda ... uz len 2 a pol tyzdna dovolenky predomnou a nikde som este poriadne nebola a ani nepojdem 🙄 🙄 🙄 🙄 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😒 😒 😒 😒 😖 😖 😖 ☹

nelynka
14. júl 2009

ahoj zuzi

zuzanockamt
14. júl 2009

ahoj nely 🙂 ... co porabas? ... ja som bola chvilu na slnku sa opalovat, ale je tam strasne horuco a zabudla som si doma svoj krem na opalovanie - ochranny faktor 50 a nasi maju len 10-ku, tak nechcem velmi riskovat

nelynka
14. júl 2009

ja nic, klasika, nudim sa, prechadzam ponuky prace a brigady a tak...
aj ja premyslam ze sa pojdem opalit trosku, alebo respektive sanut na slniecko a trosku relaxovat...ale este chcem nejake pesnicky popozerat

riana12
14. júl 2009

kuk 😕 😕 kto tu?

nelynka
14. júl 2009

kuk ja tu 😀

riana12
14. júl 2009

Jaaj, ako dobre, aspon jedna dusa 😀 A bude aj dalsia dusa do hrnceka? 😀 Tusim vodnici zbieraju dusicky do hrncekov. Akurat netusim, k comu im to je 😅

zuzanockamt
14. júl 2009

aj ja som tu chvilu ... veru riana vodnici 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre