Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
19. júl 2009

no veru, domace je domace ... len keby nebolo okolo toho tolko roboty 😝 😝 😝 ... a ja, ked budem mat babo, tak budem rada, ked budem stihat domacnost a pracu 😀 😀 😀

zuzanockamt
19. júl 2009

no a kde ste sa stratili? 😅 😕

nelynka
19. júl 2009

zuzi ani neni roboty kolo toho, pride mi ze doma ked mamka sadila tak bolo roboty viac 😀
tu len zasejem, raz som plela a polievala par krat inak furt poleje Samo 😀 😀 😀

zuzanockamt
19. júl 2009

ja len podla toho sudim, ze doma sme mali obrovsku zahradu a aj ovocny sad a kriky ribezli a furt bolo treba nieco okolo toho robit ... islo mo to neskutocne na nevy, ze som si povedala,ze nikdy viac 😀 😀 😀

riana12
20. júl 2009

Pekne predpoludnie holcinky 🙂

riana12
20. júl 2009

- Oco, čo to tí dvaja psíčkovia robia? - pýta sa syn otca, ktorý ho v rámci správnej výchovy zobral do prírody. Ten evidentne zaskočený rýchlo nájde vysvetlenie:
- No vieš, sučka nechce ísť domov a psík ju presviedča, aby predsa len šla.
Synovi sa rozsvietia očičká a hovorí:
- Aha, je to ako s mamičkou. Ak by sa nebola dobre držala umývadla, ujo poštár by ju určite odniesol na poštu!

leatea
20. júl 2009

ahojte baby 🙂 tak ako ste vstavali do dalsieho tyzdna? mne sa vobec nechcelo..ale idem si otvorit knihu a aspon nieco precitat..a vynimocne je vonku pekne..

riana12
20. júl 2009

Ahoj Lea, ja som na to vcelku ok so vstavanim, nejak som hned skocla na rovne nohy 🙂. Dopoludnia pohoda, celkom to zbehlo, cez obednu prestavku som si kupila mätu v crepniku a maly melonik zlty 😵

leatea
20. júl 2009

no my sme sli spat o cosi neskor..tak sa mi moc vstavat nechcelo..ale uz som v pohode..spalila som kalorie nejake..este skocim do sprchy a hned budem lepsie na tom..plus este nejaky strecing by bodol..

riana12
20. júl 2009

ja som sla spat az po polnoci, mrkala som jeden filmik, davali hned 2 casti po sebe. ale rano som uz buntosila pred pol siestou 😅

leatea
20. júl 2009

ten som tiez pozerala 🙂 a potom este cosi dalsie..

riana12
20. júl 2009

ten dopad neviemaky na markize? 😅

zuzanockamt
20. júl 2009

Ahojte 🙂
ja som so vstavanim nemala problemy, kedze mam dovolenku, tak vstavam kedy chcem teraz 😀 ... ale uz o pol deviatej som bola hore a hned doobeda sme vyrazili na vyletik ... boli sme na Vysehrade - krasny vyhlad 😵 a ked vypijeme kavicku, tak ideme varit bryndzove halusky 😵

riana12
20. júl 2009

ahoj Zuzi, no ako fajn 😵

zuzanockamt
20. júl 2009

jo veru fajn, konecne som mala po vyse tyzdni nejaky dlhsi vylet ... len sa mi taaaaaaak veeeeeeeelmi nechceeeeeeeeeee varit, chcela som len melon a hrozno na obed, ale MM si uz narobil chute na tie halusky, tak sa ideme do toho pustit o chvilu ... esteze halusky su skor jeho parketa ako moja 😀 😅

riana12
20. júl 2009

ja som si dneska kupila malinky zlty melon, ked dojdem domov, to bude posusnanicko 😀 😵 len lutujem,mohla som zobrat hned 2, bo to je taky drobec 😀

leatea
20. júl 2009

hej,ten film..

ahoj zuzi..no takze pekny den si celkom mala 🙂 teda este ostava poobedie,ze 😀

ja som si dala cerveny melon..a teraz do seba tiskam tortu 😵

riana12
20. júl 2009

Lea, ty uz aka maskrtnicka 😀

zuzanockamt
20. júl 2009

aho lea ... veru pekny ... po dlhej dobe ... este sa tesim na stredu, lebo MM ma aj vtedy volno 🙂 ... no a mozno pojdeme na buduci tyzden aj niekam na dlhsie ... ale o nie je este iste 😕
ja sa uz tesim tiez na cerveny melonik ... sme sa cestou domov stavili aj na nakup v tescu, tak sme kupili

riana12
20. júl 2009

Babky a vy len cervene melonky pojedate? Ziadna nema rada aj zlty? 😕

leatea
20. júl 2009

zuzi..no dufam,ze cosi teda vyjde aj na par dni 🙂

riana..ja zjem aj zlty..a neviem aky..kedze tu mame dobry vyber..ale teraz tie cervene maju velmi dobru cenu,teda nie tak dobru ako na svk..a kedze je leto,tak cerveny mi ide najviac na chut 😀

riana12
20. júl 2009

ja zas cerveny zjem, len ked iny nie je doma 😀 len to tecie, lepi, vela vody a nic v zaludku 😝 😀

riana12
20. júl 2009

Babulky, ja vas nateraz opustim 😉 Ak sa zdari, pridem mkrnut aj navecer, tak zatial paa 🙂

leatea
20. júl 2009

no aspon viac beham na zachod 😀 ved aj tak mam prilis vela vody v tele,tak sa hadam zbavim aspon nejakej casti..

riana..pekne poobedie 😉

ja idem citat knihu..nech som mudrejsia 😀

zuzanockamt
20. júl 2009

ja mam rada aj zlty melon, ale cerveny je za lepsiu cenu 😉
tak my sme uz dovarili a ideme sa napchavat 😀
riana ... peknu cestu domov zelam 🙂
lea ... pekne citanie 🙂

leatea
20. júl 2009

no uz som knihu nechala tak..zacali sa mi oci zatvarat..ale precitala som 70stran..takze celkom dobre 🙂

zuzi..chutilo? 🙂

zuzanockamt
20. júl 2009

lea ... to si sikovna ... 70 stran je dost 😉 ... a citas v AJ?
halusky chutili ... ako vzdy 😉

leatea
20. júl 2009

hej..v anglictine..ako niektorym slovickam nerozumiem ale su nepodstatne..a zopar si vzdy pozriem v slovniku 😅
ja si pojdem ohriat obed..kedze som sa k nemu este nedostala..
co planujes na vecer?

zuzanockamt
20. júl 2009

vecer budeme kukat telku a potom spat ... co ine 😀 😀 😀 ... MM ide zajtra rano zase pomahat rodicom a ja by som mala ist k tej lekarke, kedze dnes som sa na to vykaslala a isli sme radsej na vylet

leatea
20. júl 2009

a nejaky zaujimavy priebeh vecera nebude..ved ked mas teraz prazdniny,tak sa musis nudit..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre