• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
a tak prezijeme, nie je to tak casto :wink:
21. júl 2009 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved jasne, co uz narobis ... ja pojdem asi o chvilu ku svokrovcom, musim si dat vytlacit jednu ziadost a doma nemam tlaciaren a potom s tym zbehnut na postu
21. júl 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len sa potom poponahlaj :grinning:
21. júl 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pridem asi nejako poobede, lebo MM tam isiel na bicykli, takze ma nebude mat kto odviezt naspät, cize pojdem zase busom
21. júl 2009 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja aj tak pojdem potom na obed :wink: takze tiez dojdem poobede
21. júl 2009 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki, tak ja idem teda ... inak u nas rano krasne jasno a slnko svietilo a teraz zamracene :rolling_eyes:
21. júl 2009 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu slniecko cely den :grinning:
21. júl 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby..som sice uz dlho hore,ale citala som knihu :slight_smile: ako sa dnes mate?
tu je zamracene,tak si aspon tu knihu citam..a mohla by som sa dostat do polovice :slight_smile:
21. júl 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky, no ja sa zase idem hrat na velkeho alkoholika, kupila som flasu bieleho rumu a limetky :grinning:
21. júl 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teeeda..ty si ale..a takto sama? :sweat_smile: aj oslavujes nieco,ci len tak na zlepsenie nalady?
21. júl 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to az doma a sama nie :sweat_smile: mozno pride zajtra priatel k nam poobede, ak hej, budeme sa kupat v bazeniku trocha, tak nam urobim po jednom pohari mojita :wink:
21. júl 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy mate bazen?
21. júl 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nafukovaci, priemer 3 m. nie je to na plavanie, ale robit hluposti sa tam daju. zatial nam bohate staci :slight_smile:
21. júl 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj..som si myslela,ze uz machrujes s vlastnym bazenom :grinning:
21. júl 2009 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale, s klasicky je aj tam viac robotky, myslim :sweat_smile:
21. júl 2009 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ale rychlo odpisujem,ze :sweat_smile: ale rozmyslam,ze co idem robit..chcem si aj zacvicit,len som sa este nerozdla,ci pri telke alebo len pri hudbe staci :sweat_smile:
21. júl 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lea, ved iba 40 minut :grinning: :grinning: :sweat_smile:
:wink:

Ja momentalne fyzicky zahnivam, ale od buduceho tyzdna zacinam zo spinningom :dizzy_face:
21. júl 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam orbitrek,tak nan chcem ist..vcera som spalila 800kcal..ale pri tej torte to ani vidno nie je :grinning: ale uz na nu nemam absolutne chut,tak si zacvicim a hadam budu aj vysledky nejake..a mam potom otocny dist,tak ten len pri telke pouzivam :slight_smile:
21. júl 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas doma take nefici, ziadne cvicenie, takze ani taketo veci doma nemame...myslim, ze buduci utorok pojdem, hodku si poslapem a bude fajn :dizzy_face:
21. júl 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som aj chcela cosi na cvicenie..kedze vzdy som snivala o vlastnej posilke..tak aspon cosi mam na cvicenie..
doma by mi to nechybalo..ale tu je taka hnusna strava,ze z nej len priberam..tak chcem cvicit..
21. júl 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne takto doma nic nezavdza, lebo nie stale mam cas, vacsinu casu by mi to doma zapadalo prachom :sweat_smile:
21. júl 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem ja uz pomaly domkov.
tak zatial paa :wink:
21. júl 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som naspät :slight_smile:
riana ... tak ste nejako zintenzivnili navstevy s drahym :sweat_smile: :wink: :wink: :wink:
lea ... aj mne sa treba hybat, ale ja na to cvicenie nemam trpezlivost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :grinning:
21. júl 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz som spalila 500kcal :sweat_smile: aj som po sprche a liekoch :confounded: otalo mi zas z cohosi zle :angry: tak som naspat v posteli

zuzi..no ja som predtym byvala na intraku,na 5.poschodi a bolo to super..takmer nikdy som nepouzivala vytah..a postava bola super..tu sa v praci sice nachodim,no co zje,tak je na zaplakanie..tak aspon takto nejaky pohyb..a zohnala som ho za polovicnu cenu vratane postovneho,ktore tvorilo takmer polovicu z tej ceny,tak nekup to :grinning: :grinning: :grinning: a cvicim,aby mily videl,ze sa pouziva :grinning: :grinning: :grinning:
21. júl 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez teraz byvam na piatom poschodi, co je zaroven aj posledne poschodie nasho panelaku a nemame vytah, takze beham len peso, ale teda postava super nie je :grinning: :grinning: :grinning: ... ale na to treba mat aj geneticke predpoklady, potom dodrziavat stravu a ako posledne je cvicenie
21. júl 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som nikdy necvicila a zhodila som a aj som si vahu udrzala :slight_smile: len ked som v zahranici,tak to je vzdy zle..
a vies,intrak je insi ako panelak..ja som sla so smetami raz..vysla hore a po 15min som sa rozhodla ist na nakup..a tak podobne..niekedy som si tie schody vybehla aj 7krat za den..uz len ked som chcela ist pozerat telku,tak sup dole a potom hore..a ked sa pralo,tak len dole..takze zas schody..a v panelaku urcite takto nebehas..
my sme byvali na 6. a tam som vzdy pouzivala vytah..susedia neznasali,ked sme chodili po schodoch :fearful: teda chodili ako chodili :grinning:
21. júl 2009 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, zajtrajsok nie je vobec isty, aj ked mlady sa troska inak tvaril... Uvidime. Vsak sa ja ozvem zajtra a dam vediet. Ked tu nezavitam zajtra o takomto case, tak to dobre dopadlo. A ked tu budem, tak sa budem zase zalovat. Nebojte :grinning:
21. júl 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... no dobre :grinning: :grinning: :grinning: .... som zvedava :wink:
lea ... ja vytah nemam, takze nemam na vyber :grinning:
21. júl 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ZUzi, zajtra sa dozvieme, seba nevynimajuc :sweat_smile:
21. júl 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kto navrhol stretnutie? ... ty, ci on?
21. júl 2009 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok