Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
22. júl 2009

caukyyy 😀

zuzanockamt
22. júl 2009

riana ahoj 🙂 ... aka vysmiata 😀 ... takze sudim, ze ti vcerajsi plan vysiel 😉

leatea
22. júl 2009

marion..no ja chcem ist na prechadzku..takze nabuduce 🙂

zuzi..a co vam je?

marionn
22. júl 2009

zuzanocka, my sme takí istí. ako deň a noc, ale hlavné je že sa máme radi, no nééé? 😀
super, tak nech vám ostane krásne počasie!

zuzanockamt
22. júl 2009

lea ... nic vazne 😉 ... vcera som bola u gyn, lebo ma bolieva podbrusko a mavam casto zapaly moc.mechura a zistila mi tam nejaky rozsiahly zapal, tak mi dala tabletky nejake, ktore musime uzivat obaja ... aj MM ... a ja mam k tomu aj vaginalne tabletky

riana12
22. júl 2009

Zuzi, no jasne 😵 bez protestov a potom sme to dokoncili aj po kupkani 😅 nechcela som mat bielu vodu 😅 😅

zuzanockamt
22. júl 2009

riana ... ze bielu vodu 😀 ... no vidis ako sa mlady polepsil 😉 ... a my musime teraz 10 dni vydrzat bez sexu 😅

riana12
22. júl 2009

no to som sa mooc divila, ze mu to prislo tak zalahko 😕 ale bolo fajn, uzivali sme si "zakazane ovocie" 😀 😀. no vzdy som troska ockom mrkala, ci niekto nie je pobliz 😅 ale nikto nic, fuuu.

zuzanockamt
22. júl 2009

riana ... no by sa okoloiduci divili, ze co to tam stvarate 😀 ... najväcsia sranda je to na plavarni alebo kupalisku, ked ludia okolo a musis sa tvarit, ze ved ty nic 😀 😀 😀

riana12
22. júl 2009

tak vies, mohlo sa lahko stat, ze aj niekto videl 😅 😅 😅 😅 bazen je totiz hodne na ociach a mlady ne a ne ustupit do tiena, kde az tak vidno nie je. jemu su vacsinou taketo veci ukradnute, on velky exhibicionista 😀 😀 no snazila som sa to vsetko krotit a len tak jemnucko a nenapadne 😉

zuzanockamt
22. júl 2009

😀 😀 😀 ... no aspon ste sa zabavili ... no a ked aj niekto videl ... no booooze ... ved je to ludske 😀 ... mne je to väcsinou tiez ukradnute 😀 ... ale tak my uz mame obdobie takehoto blaznenia za sebou ... to len obcas na porusenie stereotypu 😉

riana12
22. júl 2009

no minuly rok sme sa akokeby na niecom takomto dohodli - obom nam to prislo ako take fajn vzruso a nova skusenost, vtedy ale na vec nedoslo a ja som si povedala, ze dnes je na to super prilezitost a na mladeho som to vybalila az vo vode...nemal mi kam utiect 😀 😀
inak, na dnes som mala v horoskope srdiecko 😀 a vyslo to 😵

marionn
22. júl 2009

no teda, poviem ti, hocikto by to nedokázal 😀 ...by som sa nedala prehovoriť 😉 😀

riana12
22. júl 2009

marionn, ved my tak opatrne, vo vode sa tolko clovek nemusi namahat 😀 😅 😅

zuzanockamt
22. júl 2009

marion ... podla mna je to pohodicka ... my sme uz tiez kade tade poskusali ... hlavne na zaciatku vztahu sme chceli stale nieco nove skusat ... hlavne nove miesta 😀

zuzanockamt
22. júl 2009

riana ... veru nemusi ... a to nemate este hlboky bazen ... ale ked mas hlboku vodu a nafukovacku k tomu, tak je to super 😉 😉 😉 ... a na prirodnych jazerach len odplavas dalej od ludi do hlbsej vody a mas aj sukromie ... na plavarni je to uz horsie ... tam sa ludi nezbavis 😀

riana12
22. júl 2009

marionn, povedat mi niekto tak 2-3 roky dozadu, ze raz toto budem robit, tak by som ho poslala do blazinca 😅 to som sapri mladom tak pokazila 😀 😀 alebo som uz bola pokazena predtym, len volakto musel odomknut pandorinu skrinku? 😕 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
22. júl 2009

riana ... 😀 😀 😀 ... presne ako ja ... slusne dievca, ale ako som stretla MM, tak sodoma - gomora ... na co vsetko ma uz on dokazal nahovorit 😀 😀 😀 😅

riana12
22. júl 2009

tak tak. ja vzdy velka slusnacka, ale ako dojde na sex, utrhnuta jak z retaze 😅 😅 😀 😀 😀 😀

marionn
22. júl 2009

tak teraz neviem, či to tí naši chlapi nás skazili, abo to bolo v nás 😀 😀 😀 isto tá pandorina skrinka a sme sa tvárili, že my nič 😨 (ale aj tak by som to nedokázala. Možno ešte za šera 😖 😀 😀 😀 )

zuzanockamt
22. júl 2009

riana ... 😀 😀 😀 ... ja som na tom podobne 😀 ... a cim som starsia, tym sa to stupnuje 😀 😀 😀
marion ... zalezi aj od partnera 😉 ... MM ma dokaze nahovorit na vsetko 😀

marionn
22. júl 2009

asi jo. no som ja tvrdá hlava 😀

zuzanockamt
22. júl 2009

marion ... ja v tychto veciach ani je ... chcem vyskusat vsetko, co sa da, kym je na to cas 😀

ja sa na dnes lucim ... zajtra sa objavim az vecer, mozno 🙂

riana12
22. júl 2009

ja s vzdy najprv dlho hovorim, ze ja na to nie som, ze to urcite nikdy nespravim. zrazu bum a uz to obim 😀 😀 to vacsinou mlady do mna zarypne a uz sa veziem 😝 😀

marionn
22. júl 2009

oki, pekný večer a dobrú nôcku 😉

riana12
22. júl 2009

uz sme tu ostali len my dve, marionn? 😕

marionn
22. júl 2009

tak to vyzerá, všetci sa vytratili 😖

leatea
22. júl 2009

no uz mam pozehlene 🙂 a vy sa tu o sexe bavite 😀

marionn
22. júl 2009

aha, tak nie sme samé 🙂 zaujímavá téma, aj žehlenie nechala 😀 😀 😀

leatea
22. júl 2009

no ja som musela pozehlit..nech si mily nemysli,ze som nic nerobila doma 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre