• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
Ahojte :slight_smile:
len pred chvilou som prisla domov ... este sa tu niekto nachadza? :confused: :sweat_smile:
23. júl 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
23. júl 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tu stale..aj ked nepisem :grinning:
23. júl 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. júl 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
servusky babule :wink:
23. júl 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lea :slight_smile: ... ani ja nepisem, ked doteraz nikto nepisal :grinning:
23. júl 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kebyze sa ldhsie neozyvam, tak mam dolezitu tajnu ulohu :grinning: :sunglasses:
23. júl 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som pozerala markizu a chatujem na pokeci..a este aj kniha k tomu,tak nebolo akosi casu :sweat_smile: :grinning:

ako ste sa dnes mali?
23. júl 2009 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som bola navecer s bratrancom na ryby, ale boli len take prtatka, takze sme nechytili nic, iba co sa drobce podkrmili :grinning:
23. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... oki :grinning: :grinning: :grinning:
lea ... ja som sa mala fajn, len moc horuco :grinning: ... ja zatial nekukam TV, len MM do toho cumi :grinning: ... ja budem kukat este mafstory dnes okolo jedenastej ... a na pokeci nemam velmi s kym kecat, lebo mojho oblubeneho chatovacieho partnera mam na nocnej :grinning:
23. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana...no jasne..to musi byt inac tajna uloha :grinning:

zuzi..ty mas tam nejakeho dobreho kamosa..no super teda..mne tam najnovsie kamoska a segra chodia..tak som tam kvoli nim..kedze im sa nechce pouzivat icq,co by mne bolo lepsie..ale co uz..

inac,ja som dnes zjedla takmer 2kg melona :grinning:
23. júl 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea ... veru dobreho kamosa ... ja tam chodim v podstate iba kvoli nemu :dizzy_face: a obcas tam mam aj dve kamosky z VS :wink:
ja som tiez prave dojedla 3 kusky melona a rozmyslam, ze si dam cokoladovu deli :slight_smile:
23. júl 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je dobre teda zuzi..ze mas tam niekoho normalneho..lebo je tam aj vela takych divnych..
ja uz mam umyte zuby,aby som nejedla..dnes som sa celkom drzala..posledne ovocie som mala o styroch :slight_smile:
23. júl 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o ja to uz mam hotove :grinning: :dizzy_face:
23. júl 2009 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea ... no je normalny nastastie ... chlap ako ma byt ... som velmi rada, ze som ho tam nasla :dizzy_face:
ja sa takto obcas trapim s tym jedenim ako ty, ale potom si poviem, ze kaslem na to a doprajem si :grinning:
23. júl 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... a co si stvarala? :confused: :sweat_smile:
23. júl 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekam by som chcela v sobotu ist, pre mladeho som urobila o tom taky dokumentik v pdf, zajtra mu to poslem do roboty :sweat_smile: a potom necham na nom, ci bude chciet
23. júl 2009 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no teda riana ... dobry napad :wink: :wink: :wink: ... a kam chces ist?
23. júl 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to poviem potom, este si to zakriknem a ostanem na ocot alebo dostanem po paprckach, ze take mi netreba :grinning: neboj, vcas sa dozvies :grinning: abo vydrzis do zajtra? :sweat_smile:
23. júl 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa musim snazit teraz..lebo mi nie je dobre posledne dni..tak budem dobra..a viem,ze to vydrzim dlho,lebo som to uz vydrzala..

riana..a co to bolo za tajnu misiu? :sweat_smile:
23. júl 2009 o 22:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... jasne vydrzim :wink: :wink: :wink:
23. júl 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lea, vydrz do zajtra :sweat_smile:, ked budem vediet, co na to mladoch :wink:
23. júl 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana..tak budem drzat :grinning: :grinning: :grinning:
23. júl 2009 o 22:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len drz, poriadne :grinning:
23. júl 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co by som pre teba nespravila :grinning:
23. júl 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, tak ja idem pomaly okupkat sa a spat. tak sa tu zatial majte pekne. dobru nocku :wink:
23. júl 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana pekne sny

ja este pockam na mileho..a spravim mu cosi jest,ked pride :slight_smile: a potom sa mozeme tulit :grinning: :sunglasses:
23. júl 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Spotený vodič dotlačí trabanta na čerpaciu stanicu a pýta si 2 litre benzínu.
Pumpár sa pýta:
"Na naštartovanie?"
"Nie, na podpálenie!"
24. júl 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana :grinning: :grinning: :grinning:

ahojte..vidim,ze dnes si asi kazdy uziva vikend :sweat_smile: ja som uz dlho hore,len som cosi robila a teraz som si zas otvorila knihu..mala by som ju davno precitanu,no neviem,co by som robila do stredy..ale potom asi otvorim taku anglictinu..nech som mudrejsia :grinning:
ake mate plany na dnes a zajtra? len nehovorte,ze sa idete slnit..lebo to zas prsi :angry:
24. júl 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Lea, ja idem dneska hned po praci s kamaratkou troska do mesta a potom s priatelom pojdeme asi stanovat :confused:. Zalezi od pocasia, ked to bude ok, tak stanujeme a ked nie, tak sa pojde domov. A na vikend by som ho zobrala k nam, nech poprazdninuje :grinning:
24. júl 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok