• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
nely..myslim,ze sa tu kazda s niecim stazuje..kazda ma svoje problemy :unamused:
ja sa mozno moc nestazujem..ale este len zacnem..kedze mily musi dokoncit skolu a byt aj tu :confounded: a su veci,s ktorymi sa tu zial nemozem stazovat..musim ich drzat pekne v sebe a nie je to prilis prijemne :confounded:
28. júl 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oki nely ... tak sa pekne povozte :slight_smile: :wink: :slight_smile:
Zuzi, mlada, nemlada. jednoducho nepodareny chlap, co ti poviem? :unamused:
lea ... ja sa vystazujem skoro so vsetkym, mne je to jedno :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... ved ano, ale este mas kooooopu casu aby si nasla podareneho :wink: :wink: :wink:
28. júl 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, mam hut s tym tresknut a ineho si na krk neuviazat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2009 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tak zase bez chlapa byt nic moc ... mozno chvilu ano, ale stale ??? ... no ja by som teda asi nevydrzala ... vztah ma aj vyhody
28. júl 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely..tak nech ti cerstvy vzduch pomoze :wink: :slight_smile:

riana..no viem asi co mas..ja som mala predtym 3rocny vztah a on bol fakt super..az na to,ze v ziadnom pripade svadba a na prvom mieste bol pc a praca..po troch rokoch sme sa dopracovali k tomu,ze by sa mozno aj ozenil..uz jeho mama mu hovorila,aby ma nechal ist,ak to so mnou nemysli vazne..a preslo ma to,to ze som stale sama doma a cakam,kedy zas zrusi stretko..az ma to preslo..a rozisla sa s nim..
teraz som zas doma sama,ale to je tym volnom..no nemenila by som ho za nic..a to som nechcela pochopit,ze po 3rokoch vztahu dokazem najst niekoho lepsieho a podarilo sa :slight_smile:
28. júl 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja som pred mojim manzelom vztah nemala, takze nemozem porovnavat ... mala som len jedneho, ale to sme sa len parkrat stretli a nic ine
28. júl 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my budeme tri roky spolu v oktobri..a to budeme vyse roka manzelia..takze sa da najst niekto iny..a mozno aj lepsi :slight_smile:

zuzi..tak to si mala stastie,ze nikoho ineho si nemala :slight_smile:
28. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som chcela byt mlada mama, chcela som to stihnut do 25 :pensive: ale prd z toho budem mat... :rolling_eyes:
28. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my budeme tiez 3 roky v oktobri...ak sa toho dozijeme :pensive:
28. júl 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea ... no viem ci stastie, ked som sa uz od 21 rokov zaviazala jednemu chlapovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
riana ... aj ja som chcela byt mlada mama, ale tak co uz :sweat_smile:
28. júl 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana..ja som sa chcela vydavat v 21 :sweat_smile: ale som rada,ze to prislo az teraz..lepsie pre mna..
predtym som bola zasnubena a najlepsie,co som mohla spravit,rozist sa s nim,aj som to spravila..inac by som si urcite tu s vami nepisala..tolko nervov a sily ma to stalo :confounded: doteraz sa mi tazko o tom pise :pensive:
28. júl 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea ... a tvoj manzel musi dokoncit skolu na slovensku, ci v UK?
28. júl 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si to tak ruzovo prdstavovala, ze v 22-23 sa vydat, nejaky tenrocit byt len vo dvojici, az potom zamiesat na babo. no co uz...teraz mi je to ukradnute. chcem mat iba fungujuci vztah...nic ine ma tak netrapi... :pensive:
28. júl 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som mala rozne ruzove predstavy, ale ako prisli, tak odisli :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: mozem sa ku Vam pridat aj ja ?
28. júl 2009 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wyerka :wink:
28. júl 2009 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, u mna podobne :pensive:
28. júl 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, no etarz povedzte, kto sa tu najviac stazuje? :angry: Nely, stale mas dojem, ze ty? :confused: :sweat_smile:
28. júl 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ria : diky :slight_smile:
28. júl 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wyeka, vsak sa troska na uvod predstavis :wink:
28. júl 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wyerka :sweat_smile:
28. júl 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: no o mesiac aj par dni sa vydavam a strasne by som chcela babo uz teraz .. preto sem na konika chodim kukat babatka :sweat_smile: ale vzhladom k mojej robote a dobe urcitej sa to este neda ... takze chceme zacat az na buduci rok ked poriesime nejake byvanie s drahym :slight_smile: a neviem co by som este mala o sebe povedat , spytaj sa ria :slight_smile:
28. júl 2009 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana..fungujuci vztah je vemi dolezity zaklad kazdej rodiny :slight_smile: ale urcite sa to u teba zlepsi..

no kazda sme mali svoje sny a myslim,ze len maloktore sa splnili :sweat_smile: ale ja som na zakladke chcela byt ucitelkou..a uspesne som to zvladla..teda este neucim,ale raz budem

nova tvar,no teda :slight_smile: ahoj wyerka :wink:
28. júl 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj wyerka ... kukam ze si zo ZA, ja som z MT :slight_smile:
riana ... ved jasne, ze ty sa najviac stazujes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea ... velmi sa do tej skoly pred tabulu neponahlaj ... dobre ti radiiiiiim :grinning:
28. júl 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :slight_smile: diky za privitanie
28. júl 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wy ... nemas za co ... my rady vitame :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. júl 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok