• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
no vsak netreba ani cez ulicu. to uz budeme take hluche, ze budeme od seba na 10 cm a kriku ako na trhu :grinning:
no ti si aka sikula, ze uz jednu knihu mas prejdenu :wink:
29. júl 2009 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
29. júl 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mas pravdu :grinning: ale napr. u nas na vychode sa krici,aj ked nie si hlucha..jednoducho je to tou vychovou..keby si nekricala,tak ostatnych neprekricis :grinning: :grinning: :grinning:

no idem na dalsiu..teda najprv ju musim najst :sweat_smile:
29. júl 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak v tej 70 bude asi jedno, kto z akeho ticheho/hlucneho prostredia pochadza, ked usi zacpate starobou :sweat_smile: to si pekne rano opatrime sliepocky, kacky, husi, zajacky, naranajkujeme sa, sadneme si na lavicku na ulicu a mozme debatovat :sweat_smile: aspn tak si pamatam, ked som bola mala, ze babky tak robievali...
29. júl 2009 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja ked som bola raz na prazdninach v dedine,kde oco robil,tak ked som sla jedno pekne rano na nakup s mamou,tak babka spoza plota krici na mamu,ze nech vyda svoju dievku,mna,k nim :fearful: :fearful: :fearful: tak dufam,ze my tak nebudeme dohadovat svadby :sweat_smile: :grinning:
29. júl 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas na dedine maju so mnou stale problem, mamy sa kazdu chvilu pytaju, kedy svadba, kedy vnuca...doma sa na tom len rehoceme, pretoze ked sa to spyta nejaka mamina vrstovnicka, ktorej dcera je omnoho starsia a ta ani nesniva o frajerovi... toz dedina :grinning:
29. júl 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mate potom vesele :grinning: ludia sa radsej staraju do druhych ako do toho,co je doma :grinning: ved dolezitejsia je dcera susedy,hoci ma len 18 ako ich vlastna,ktora ma 35 a stale nic :grinning: :grinning: :grinning:

uz som presla druhu knihu a je na tri bodky ako ta prva..tak uz len jedna ostava..ale to je ako roman..lebo to je o anglickom vzdelavani :slight_smile:
29. júl 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ty si aka rychlostudentka :grinning: no co narobis, ked su to take knihy... :zipper_mouth:
29. júl 2009 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si myslela,ze su nejake zaujimave..ale teda pre mna urcite nie..tie,co som mala minule,boli lepsie :confused:
ale zajtra tam zbehnem a poziciam si ine..ale mam tu aj mileho knihu,tak tu si mozem otvorit..ta je dobra :grinning:
29. júl 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som precitala, ze mileho mas na krku :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mas paradny zrak
29. júl 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo, som taky rys ostrovid :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam tiez nejaky podobny..ale to som vzdy radsej ticho :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to ked clovek rychlo cita, tak pismenka popreskakuju :sweat_smile: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ano :grinning: ale aspon ma clovek zaujimave citane a pobavi sa :grinning: :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte baby :slight_smile:
29. júl 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co tu nikto neni ? :confused:
29. júl 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj wyerka..ja som tu..len este pisem aj niekde inde,tak mi to chvilku trva a mam aj anglicku gramatiku otvorenu :grinning: :grinning: :grinning:
ako sa dnes mas?

riana..a dnes si uz uplne fit?
29. júl 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
29. júl 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nely..ako sa dnes mas? :slight_smile:
29. júl 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: trochu som si odskocila ... kamoska robi sestre nechty tak som bola asistovat :grinning: keby som dnes nesla do roboty tak by bolo lepsie hehe ... ale tak hadam bude ok ,
lea: co studujes anglictinu ?
nelly : ahoj :slight_smile:
29. júl 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si robila pred vcerom manikuru a pedikuru :slight_smile: len musim asi 3-4nechty prelakovat..tak to idem spravit..
a zajtra mozno vymyslim inu kombinaciu :grinning:
ucim sa gramatiku :slight_smile:

a co dnes budes robit?
29. júl 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea : no pojdem asi na solarko lebo som bleda ako stena ,aby som do siat nejak vyzerala :grinning: a potom do roboty az do desiatej tak dufam , ze to rychlo ujde... ja mam momentalne moje nechty strasne :angry: lebo mam dole gelace a trosku ich setrim aby potom vyzerali (takze teraz su hrozne , este ze moc nikam nechodim .. )
inak ty robis ci ?
29. júl 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ahojte

lea vcelku dobre, aj dobru naladu mam :grinning:
zatial

som sa bola osprchovat, umyt vlasky, jaaaaj lahoda :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

ja teraz papam hrozienko, mnamka :dizzy_face:

Lea, uz lepsie, doobeda sa mi hlava tocila, mavam nizky tlak, ale dala som si kavu, cez obed mi to preslo :dizzy_face: klop klop
29. júl 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej baby ale vam je :slight_smile: by som brala tak tyzden plateneho volna :grinning:
29. júl 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wyer, ja mam pol roka platene volno, aj ked nahovno platene ale aspon nieco heh :slight_smile:
ale uz mi koncia zlate casy :cry: :cry:
29. júl 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nelly : a preco sa ti koncia ? ides nas5 do roboty ?
29. júl 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Wy, vsak ja v orbotke sedkam :stuck_out_tongue_closed_eyes: teraz by som skor bud doma spala alebo lahla von na slniecko :grinning:
29. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wyer ked nejaku najdem tak by som aj rada
29. júl 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok