• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
veru riana tak ako nam to pises tak to aj jemu povedz...a poriadne nahlas nech o tom vie :grinning: :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no napr. moja rodina, tej by stacilo, ze by som len jedneho dna dosla domov, ze som vydata. ze im netreba ziadne ceremonie :wink:
aby si to poriadne zapamätal !!!!!!!!!
tany dobru nocku vam prajem :grinning:

riana neviem, ako pre mna je to strasne take, naco robit dve oslavy peboha..sak povies ze bude svadba a oslavi sa to tam nie este zasnuby a neviem co, ble..
28. júl 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zasnuby su pekne, ked to chlapa napadne sameho, donesie prsten a medzi 4 ocami si to poriesia, ale robit nejaku hostinu alebo take veci, to nie ... a kebyze mu hucim do hlavy, ze kup mi prsten a on mi ho potom donesie, tak ma to netesi ... tak ako ma az tak velmi netesila svadba, kedze to bolo cele v mojej rezii a on sa velmi do toho nehrnul ... bola by som nadsenim bez seba, kebyze to suri on :confounded:
28. júl 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana..a kedy sa to mate porozpravat?
28. júl 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak uz sa bal aj ked som mu to vsetko cez telefon hovorila :grinning: :grinning: som ja zvedava este na to stretko. ale pekne od srdca mu zopakujem to, co tu... :wink:

dobru nocku Tany :wink:
28. júl 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja na dnes koncim ... MM chce ist na net ... tak dobru noc zelam vsetkym :slight_smile:
28. júl 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana treba nech vie ze to myslis vazne..a nie len srandy
28. júl 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely, ja by som fakt boal schopna iba toho, ze zobrat dvoch svedkov a nech nas tak rychlo v kostoliku zosobasi farar...kludne bez zasnub, bez nervov z priprav, bez nervov kvoli odutej a hnevajucej sa rodine, ktoru by sme si nemohli dovolit pozvat a tak...

Lea, netusim, kedy... Neviem, ci sa nakoenic aj na stertko nevyprdnem, pretoze zase mi raz robi to, ze nanho mam cakat... :angry: Mam cakat ako osol alebo mu napisat, kedy raci dojst? :fearful:
28. júl 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tany..pekne sny :wink:

ten moj sa mal problem vykoktat ked ma ziadal o ruku,ale bolo to take zlate :dizzy_face: a obed bol v poprade :grinning: :grinning: :grinning: lebo moj oco neprisiel na moje promocie,tak sa mal este zoznamit s jeho rodicmi..a pretym som do mileho hucala,ze by si ma mal vypytat..aspon nieco take slusne :grinning: tak sa aj stalo..ale nic viac nebolo..ziadna velka hostina..ako obed by sa nerobil,kedze som mala promocie,ale oco tam nebol a svokor nemohol spavat kvoli tomu..ale to uz neriesim..
28. júl 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, uz ides? Tak dobru nocku :wink:
28. júl 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi..pekne sny :wink:

riana..tak to je teda dost zle s vami,ze takto sa on sprava :angry: asi by sme sa mali vsetky stretnut a dat mu jednu za taketo spravanie :angry:
28. júl 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my sme zoznamovali rodinu tyzden pred svadbou presne...
prisli, doniesli mame kyticu, ocovi flasku..akoze ofikos ziada svokor v mene syna o moju ruku..
a mama bola najlepsie: " ved oni sa uz dohodli, co nam ine uz ostava?"
a pripilis me si, ukazali majetok aky mame a sli domov :grinning:

ale su stale v kontakte, som rada ze si padli do oka..
moja mamka sa len bala ze co to za rodina, ze nejaky prachaci, snobi a tak a to uplne obycajni ludia ako oni..taka bola rada :grinning:
28. júl 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A to ma, Lea, v nedelu prosikal, aby som sa s nim este aspon v stredu stretla. Ked som teda suhlasila, v momente zmenil plan a povedal si, ze by mohol az stvrtok-piatok... Zda sa mi to ako velka podpasovka :angry: :angry: :angry:
28. júl 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi papa
28. júl 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely..no u nas bol svokor schopny ist aj k nasim,aby sa s mojim otcom zoznamil :grinning: ale nebolo treba..a rodicia spolu vychadzaju,co sme radi..aj ked kazdy mame inu vychovu..

riana..tak zacni ty rozhodovat..ja som toto neznasala,ze ty sa mas vzdy prisposobit a on nikdy..by som na tvojom mieste urobila tak,ze ked oznami,ze je na ceste za tebou,tak by som mu povedala,ze ja mam iny program,ze nemozem,aj keby som mala doma sediet a nudit sa..jedno,ale ukazala by som,ze nie som panak na snurke :angry: :angry: :angry:
28. júl 2009 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana lea ma pravdu, ja by som to skusila raz urobit, co by spravil...
28. júl 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lea, ja som rozmyslala nad moznostami, ze bud ho dohnat domov na stredu, co je zajtra, lenze to by som musela podniknut daco uz dnes poobede alebo to zahrat na ten sposob, co ty... tipujem, ze zajtra nedojde, ze dojde vo stvrtok a bude chceit byt so mnou. lenze mi presne nepovedal, kedy dojde. ani vcera v tej sms, takze budem ta hnusna a vymyslim si daco. a bude... a ze mozem az piatok :stuck_out_tongue_closed_eyes: ja uz som tak troska robila sarapatu, bo sa chcel povodne vidiet uz dnes, ale to som mala na plane fitko a upustit som z neho kvoli nemu nechcela...aj ked sa teda fitko nekonalo...ved bude inokedy...mozno by som mala ist vo stvrtok :grinning: :grinning:
28. júl 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja vas opustim, idem na kriminalku a do hajam, ocka uz padaju.
tak papa zajtra :slight_smile:
28. júl 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, dakujem este raz za vypocutie a rady :wink:
Pojdem ja uz spat. Tak sa mi tu majte pekne, dobru nocku :wink:
28. júl 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana..hlavne sa nedaj..vztah ma byt rovnocenny a nie tak,ako jeden piska :angry:

pekne sny baby..ja este min hodinu budem hore..cakat na mileho
28. júl 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko :slight_smile:

Jeden vtip na nastartovanie dna:
-----------------------------------------------------------------------------
V bare pristúpi mladík k peknej slečne, ktorá sedí sama pri bare a pýta sa, či ju môže pozvať na drink.
- Do hotela?! - vykríkne slečna.
Ostatní spozornejú. Mladík vysvetľuje:
- Slečna, vy ste ma asi nepochopila. Chcem vás pozvať len na drink.
- Chcete ma pozvať do hotela? kričí slečna. Ľudia sa otáčajú, mladík, červený až za ušami, zmätene odchádza. Slečna ho dobehne a šepká:
- Prepáčte, že som vyvolala rozruch, ale študujem psychológiu a zaujíma ma, ako sa ľudia chovajú v nečakaných situáciach.
- Čože?! - skríkne mladík na celý bar, - Päťsto mariek?!
-----------------------------------------------------------------------------

Lea :wink:
29. júl 2009 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano prajem :slight_smile: ako sa dnes mate? tu sice prsi,ale uz som sa prebrala :sweat_smile:
co dnes planujete? :slight_smile:
29. júl 2009 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Leus, ja pracujem, tu svieti slniecko, teplo je :stuck_out_tongue_closed_eyes: Popoludni si idem predlzit zmluvu na net k NB a budem to mat za akciovu cenu, o par juriek menej, ako to mam teraz. taaak sa tesim :grinning:
A ty ako? co dneska chystas a planujes?
29. júl 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj riana..no tak to je dobre,ked mozes cosi usporit a veselo tu s nami klabosit :slight_smile:
co budem dnes robit? chcem sa pozriet na anglictinu,mam tu totiz nejake knihy z kniznice,tak kuknem a potom budem asi cosi upratovat..vcera som neupratovala,tak by som mohla dnes :sweat_smile:
29. júl 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak mas dneska cely den pred sebou :wink:
nejak ten cas dneska leti, uz desat hodin :confused:
29. júl 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ano..ale on celkom rychlo ubehne :fearful: ved sa pozri..takmer je koniec jula..ten cas ale leti..o chvilku budeme stare babky :grinning:
29. júl 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo, budeme mat 70 a budeme na ulici vykecavat :grinning: :grinning:
29. júl 2009 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej..kricat si cez ulicu,ze :grinning:

uz mam jednu knihu prejdenu..a je na tri bodky,tak ju mozem rovno vratit :sweat_smile:
29. júl 2009 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok