Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

leatea
29. júl 2009

ja som si dala nanuk 😝

wyerka..pracujem..len teraz mame prazdniny,tak som doma 😎 ale plat dostavam 😀

riana..to rada pocujem,ze je lepsie..a s tlakom sme na tom podobne..ja nemam prudko vstavat a dnes som to spravila uz 4krat 😒

nely..tak a co s takou dobrou naladou planujes robit? 😀

wyerka
29. júl 2009

ria : jaaaaj prepac 😅 ja som ze si domka ... 😀

nelynka
29. júl 2009

leus neviem co planujem, pockam kym uschnu vlasky, potom vybavime jeden telefonat a ked vyjde musime do Prague 😀

wyerka
29. júl 2009

lea: si ucitelka ? 🙂 ako mas fajn ze prazdniny ...
nelly: aha , takze nutene platene volno ze ?

wyerka
29. júl 2009

no dobre baby , idem zas na chvilu asistovat 😀 sa vraaatim 🙂

nelynka
29. júl 2009

wyer asi tak..chtiac nechtiac, musela som byt doma a to mam este kua stastie ze mi aspon podporu dali..
na slovensku by som nemala nic...
a hypoteka sa sama bohuzial nezaplati scheize 😀

nelynka
29. júl 2009

ale ma laka teraz ta reklama na karicku ze rok budu za vas platit ucty, to by nam bodlo, by sme si nasporili na druhy dom aj hehe 😀 😀

riana12
29. júl 2009

Lea, to rychle vstavanie je u mna samostatna kapitola. To ked prudko vstanem, to mam milion hviezdiciek a cierno pred ocami...a potom ta druha kapitola, ze niektore dni mi je super a ine sa stale na kolotoci vrtim...ale vsak kym sa to da beznymi prostriedkami zahnat, tak je to pohodka 😉
Wy, to nevadiii 😉

leatea
29. júl 2009

wyerka..robim v skole,ale neucim..teda nie tu..

nely..no tak si kupte aj za nas..a budem dufat,ze vam to vyjde 🙂

riana..no musis byt opatrna 😉 a mozno si obcas kontrolovat tlak

riana12
29. júl 2009

Lea, doma mame tlakomer, takze si casto meriavam...ked mam super dobry den, tak tych 115/75, ale vcera napr. 92/62...ale nie je to take hrozne, kopu bab ma este nizsi...

nelynka
29. júl 2009

lea to by som najprv musela byt na slovensku aby som mohla s ty sutazit, bohuzial....

leatea
29. júl 2009

riana..no tak este cosi treba na zvysenie tlaku..

nely..a ja som si myslela,ze to bezi aj v cechach 😕 tak musis najst cosi podobne u vas 😉

nelynka
29. júl 2009

lea ja na hry stastie nemam...prvykrat v zivote som vyhrala na zrebe az 500kc a stacilo...inak uz okrem manzela nic...ale ani to neni bohvieaka vyhra 😀 😀 😀 😀

riana treba poriadneho chlapiska co ti nerva bude robit..
aj moj ma taky slabi tlak a ze ma vela kavy pit, a ja mu vravim ze naco, staci povedat ze mu ho hned zdvihnem (ten tlak myslim) 😀 😀 😀

riana12
29. júl 2009

Lea, ked ma to pochyti, tak som permanentne naliata niecim kofeinovym 😀 Ale dlho som taketo obdobie nemala, tak ma to asi preto pochytilo, ktoze vie 😒

riana12
29. júl 2009

Nely, tak to by som si s tym rozchodom mala rozmysliet, mlademu hned sms napisat, ze ostavam s nim, bo tlak potrebujem zdvihat 😀 😀 😀 😀

nelynka
29. júl 2009

tak asi ti ho dviha este malicko 😀
alebo ked chces, ti ho budem dvihat ja, len mi musis popisat nejake trapasi aby som ti mala co vycitat 😀 😀 😀 😀

leatea
29. júl 2009

no tak to mate pravdu na ten tlak..mne netreba sice mileho na to..ale druhy ludia mi ho dokazu poriadne zdvihnut

riana12
29. júl 2009

moje trapasy? nooo, ked ma napadnu, hned popisem.
oooha, napr. mali sme zo ZS koncorocny vylet v devine. bola disko a na ubytovni boli aj ine detiska, nejake z Blavy...ja som si tak sedkala na lavicke, dosiel nejaky Blavak pytat baby o tanec, co vedla mna sedela, lenze ta nic a ja som si v prvom momente myslela, ze sa pyta mna. no tak som sa mu uraceno tiskla, chudak, musel ma zobrat tancovat. ale cely cas som sa citila jak debil... 😝 😝 a myslim, ze aj ten chlapec 😅 😅

nelynka
29. júl 2009

eee..z toho nic nevyrobim 😖

riana12
29. júl 2009

No vsak to aj daaavno bolo, pred 6 (?) rokmi 😀 ale este aj teraz, ked si spomeniem, tak sa zahanbim. ale vsak stava, no nie? 😅

riana12
29. júl 2009

Jo Nely a aky trapas, v akom style by mal byt, aby si z toho daco dokazala vystruhat? 😅 😀

nelynka
29. júl 2009

joooj riana to tazko..heh..
to ja dviham tlak vyhrazkami a pripominaniami a na teba nic nemam...ehm..neviem..ale nieco mozna vymyslim 🙂

riana12
29. júl 2009

nooo vyhrazkami? 😕

nelynka
29. júl 2009

riana IP

riana12
29. júl 2009

😉 Nely

leatea
29. júl 2009

nely..no nezacni sa tu vyhrazat vsetkym 😅 😀

inac..dobre vytaca ludska hlupost 😨 to sa vtedy casto az rozum pozastavuje 😕

riana12
29. júl 2009

Lea, Nely to len mne chce zdvihat tlak, nebojkaj 😀 😀

nelynka
29. júl 2009

lea veru to je pravda, ludska hlupost vytaca teda najlepsie 😀

no babky, ja sa lucim...
ujo ma potesil, teraz volal, tak sa idem nachystat a ideme do Prague..
a skocim si kupit aj podprdu pod saty konecne, som zvedava bars hehe 😀

riana12
29. júl 2009

Nely a cim ta ujo potesil? 😕 prezradis? 😅 alebo nemusis 😉

nelynka
29. júl 2009

riana, vrati nam peniazky nejake 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre