Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

riana12
31. júl 2009

Nely, este nevesaj hlavu 😒

leatea
31. júl 2009

nely..urcite nieco najdes..ved tvrdia,ze je stale robota 😕

riana..a ako s mladym..videli ste sa v stredu?

ja si budem citat knihu 🙂

riana12
31. júl 2009

Lea, nie, v stredu sme sa nevideli. Mooozno dnes, ale panko este cestuje odniekal z Tatier. Mal by o stvrtej prist, ale ako vzdy, nebyt mojej iniciativy, neviem, bo mi take neraci hovorit 😠
Ja len cakam, ci sa sam ozve, ci sa vidime. Povedala som si, ze pojdem do mesta, len tak niekde posediet do kaviarne/cukrarne...takze prinajhorsom sa budem venovat sama sebe 😅

zuzanockamt
31. júl 2009

Ahojte 🙂
tak ja uz doma z prace ... odisla som skor, lebo za august budem mat tolko nahradneho volna, ze budem moct rozdavat ... a tak priserne ma hlava boli z toho tepla, a to som aj dost pila pocas dna ... no co uz ... idem si nieco spravit jest a potom si dam kavicku, mozno mi to prejde troska

leatea
31. júl 2009

riana..tak si kup nejaky casopis..nech sa nenudis..a ak budes na terase,tak ti vzduch urobi dobre 🙂

riana12
31. júl 2009

Ahoj Zuzi 🙂 Tak ako bolo v robotke po dovci? A preco si to dneska sla do robotky a nie az v pondelok? 😕

nelynka
31. júl 2009

baby, neviem...neviem...
volala som aj spet do Kaufu kde som robila, ci nahodou, tak teta bola mila, som jej poslala zivotopis ze nieco skusi vymysliet, ale neverim tomu...

s drahym som sa zatial len cez mail dohodla predbezne, ze predame mojho peugeota..taka som cela nanic z toho, je mi do placu..ale bohuzial musi to byt ☹

zuzanockamt
31. júl 2009

riana ... kolegyna potrebovala pomoct s detmi, lebo dalsia kolegyna vypadla ... no a potrebovala som este zoznamy dorobit, co sa nam este deti poprihlasovali a tak

riana12
31. júl 2009

Nely, keby som ti tak mohla pomoct 😔

Zuzi, no som si velmo hlavu lamala, ze preco takto v piatok a ty ides do robotky. ale tak uz viem 😉

nelynka
31. júl 2009

riana vpohode, to prejde, kupim si ine, lacnejsie, co ked rozbijem nebude mi za nim luto 🙂

aaaaa
aspon jedna dobra sprava, ozvala sa mi jedna teta pre nasu macicku-holcicku mame domov..sa tak tesim
ostane nam uz len kocurik ktoreho si nechavame a cierny kocurik a tomu nejako najdeme domov..prinajhorosom ho supneme svokrovcom 😀 😀 😀

nelynka
31. júl 2009

ale je to moj milacik, moje svadobne auto, no vedela som ze ten den musi raz prist... 😢

leatea
31. júl 2009

ahoj zuzi..no to muselo byt tazke ist v piatok do prace po dovolenke 😅 ale uz mas aspon vikend..zas 😀

nely..tak to je dost blbe..ale kupis si mensie a lahsie zaparkujes 😉 ale aspon o acicku sa ma kto postarat

nelynka
31. júl 2009

leus, toto je malicke auto..
mensie uz nechcem..toto mi akurat vyhovuje..
velkostou je asi ako felicia...

zuzanockamt
31. júl 2009

lea ... no celkom v pohode som zvladala ... aj tak som sa doma nudila iba a dnes som v kancelarii nesedela ... bola som s kolegynou a detmi pri konoch a super bolo, no a poobede som si porobila papierovacky a sup domkov
nely ... tak to je smutne, ze musite predat auto ☹ ... s tou robotou je to bieda veru ... ani MM stale nic a posielam kazdy den nieco 😖 ... dufam, ze nam aspon to profi rodicovstvo vyjde 😕

nelynka
31. júl 2009

zuzi tak...keby vysla robotka nemusime, ale robotka nevysla a pochybujem ze za 10 dni sa nieco najde, silne pochybujem ked uz aj do billi treba posielat zivotopis...nechapem..
volas a on poslite zivotopis..no sila!

zuzanockamt
31. júl 2009

nely ... tak ked maju tolko zaujemcov stale, tak posles zivotopis a hned podla toho si povyraduju, lebo to nejaku sancu vsetkych volat osobne na pohovor

zuzanockamt
31. júl 2009

malo byt, ze nemaju sancu a nie nejaku 😀

leatea
31. júl 2009

nely..moj brat si teraz hlada tiez pracu a poviem ti..je z to zufaly 😖 a to si hlada po slovensku..nie doma,lebo tam absolutne nic nie je 😔

zuzi..no tak si mala aspon pekny den 🙂

zuzanockamt
31. júl 2009

lea ... no to mi hovor, aj moj manzel uz ma obcas depky z toho ... uz sme rozmyslali aj tak, ze by chodil do BA na tyzdnovky alebo do ciech ... ale to je potom pekne na prd ... neviem ako by sme potom zacali so snazenim sa o dieta 😝 😝 😝 😝
no a den som mala pekny, ale aj narocny ... to vies zodpovednost za deti, aby sa nic nestalo, lebo keby cosi, tak pruuuuuuuuser ako brno 😝

nelynka
31. júl 2009

zuzi tak....
bohuzial..
pametam ze este pred polrokom nebo problem..
ale co to je uz za sprostost..
kamoska bola na pohovor..povedal ze do tyzdna sa jej ozve..
o tyzden jej prisiel email, ze ma poslat zivotopis..chapes??

ja volam, pytal sa ma na vzedlanie a toto hento...a potom ze mam poslat este zivotopis..a uz sa neozval...

nelynka
31. júl 2009

idem dat piect kurciku na obed...

zuzanockamt
31. júl 2009

inak dnes mi jedno 8 - rocne dievcatko nakreslilo krasne zvieratkove obrazky aj s venovanim a vyrobilo mi aj knizku s vlastnymi obrazkami - o kuriatku ... nechala som si to ale v praci ... a potom ma stale drzalo za ruku, ked sme sa vracali busom do roboty aj s ostatnymi ... a potom mi vravi, ze zuzka, ty si taka dobra ucitelka 😀 ... tak kvoli tomuto sa to oplati robit 😵

nelynka
31. júl 2009

zuzi to je super 🙂

riana12
31. júl 2009

jaaaj, konecne som dorobila vsetku robotku. este som aj s jednou blbou tetou z USA volala.

zuzanockamt
31. júl 2009

riana ... fiiiiiiiha ... az z USA? 😕 ... takze si si aspon english precvicila ... a ja som myslela, ze si uz zdrhla domov, ked nepises 😅 ... ak sa ti bude dat, tak este kukni sem vecer, som zvedava, ako s mladym dopadnete 😕 😅

riana12
31. júl 2009

ahojky, kto tu? 😅 😕

leatea
31. júl 2009

som musela ist off..za posledne dni dostavam velmi zle spravy 😢 tak radsej ani nepisem 😔

riana12
31. júl 2009

ahoj Lea 🙂 a vyrozpravat sa nepotrebujes? ci skor sa radsej v klude upokojis?

zuzanockamt
31. júl 2009

ahoj riana 😉 ... tak ako?

riana12
31. júl 2009

Zuzi a skusis tipnut? 🤐

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre