Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

leatea
8. aug 2009

ahoj cipsi..aapon niektto sa tu ukazal 😕
ja som nedavno upratala v kuchyni skrinku a musim priznat,hned je tam viac miesta 😀

riana12
8. aug 2009

ahojte babky, ja len, ze uz budem kotvit len v tej druhj teme. predsa len su tu uz babulky, co je pre nich aktualne miesit na babatko od bud. roka a u mna to je vysoko neaktualne 😔. Nebola by som dobra baba na pokec 😅
tak sa tu majte pekne 😉

cipsinka
8. aug 2009

Nechapem!!!To akoze odchadzate kvoli tomu,ze sa ku nam pridalo zopar bab??Divne 😖 😖 😖

zuzanockamt
8. aug 2009

Ahojte 🙂
cipsi ... neries 😉 😉 😉 a zi 😉 🙂
dnes som si konecne uzila manzelika doma a pravu domacu pohodu 😵 ... doobeda trosku upratat, potom nakup a poobede dlha prechadzka a vecer nejaky film 😵 ... a zajtra mozno vylet na spissky hrad, ak vstaneme zajtra rano o piatej 😀 😕

cipsinka
8. aug 2009

zuzi 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕

cipsinka
8. aug 2009

zuzi ty si vzdy taka mila 😅 😅 😅 😅 ,ze zi a co nezijem myslim si,ze az moc 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 ,ale asi mate pravdu aj ja odtialto padam lebo tu clovek napise jednu vetu a uz nemam riesit aj ked neviem co 😀 😀 😀 😀 😀 Domovska tema je len domovska 😵 😵 😵 😵

cipsinka
8. aug 2009

Baby(nove),ale neodchadzam,ze ste prisli 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
8. aug 2009

cispi ... ja som vzdy mila 😉 😉 😉

cipsinka
8. aug 2009

zuzi hej hej viacere si to myslime 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanockamt
8. aug 2009

tak som som velmi rada 😀 😀 😀

leatea
9. aug 2009

to kde vsetky utekate? 😕 😕 😕

puma.sue
10. aug 2009

mrzi ma to, ze odchadzate... 😢 mam z toho vycitky...
asi sa na to vykaslem...

stve ma, ze "do partie" sa tazko dostat, ale ked si zalozis vlastnu diskusiu s podobnou temou, tak ta zvozia pod ciernu zem, ze sa to dupluje... ja uz ozaj neviem...

leatea
10. aug 2009

ahojte..tak to ste velas nepopisali 😕

puma..nemusi ta mrziet..ja tu ostanem..mne sa tato tema paci a aj mi vyhovuje..hoci netusim,ci sa dalsi rok budeme snazit..ale nedepta ma to 🙂
ako si zacala tyzden? tu mame pod mrakom a ja si idem donutit aspon cosi poucit..lebo som na tom dost blbo 😒

puma.sue
10. aug 2009

ahoj lea...
celkom v pohode sa zacal tyzden. mam nejake povinnosti, pracovne a aj sukromne, ale snad to nejak ustojim. este dva tyzdne v praci a vypadneme na chvilu s chlapom mimo... aj 4 dni volna padnu vhod.
tu je tak striedavo oblacno - svieti slnko, ale su aj mraky... hadam sa nerozprsi kym pojdem domov...

co sa potrebujes ucit?

gaja
11. aug 2009

čafte, hlásim kuva počasie.. 😝
Ale zas na druhú stranu, aspon sa kusa schladilo.. to teplo ma unavovalo...

Akože čo sa tu rieši odchádza - prichádza? Veď v názve témy je to napísané že od - po roku 2010.. čiže rok 2010 až nekonečno.. ne?
sa tu majú asi riešiť normálne veci podľa šetkého a nie kolkokrát som to za večer robila a akú mám bazálnu teplotu.. či?

som myslela, že je to voľná téma, teda sa to tu nebere tak vážne..
že teda sa sem zaraďujú dámy, ktoré síce v budúcnosti chcú dieťa ale ešte ani netušia že teda možno od budúce roka alebo až ten ďalší, alebo ako sa hovorí "kedy príde, vtedy bude".. A nie silou mocou a hned na budúci rok a od januára sa ideme zblázniť, lebo už je "ten rok 2010"

gaja
11. aug 2009

pozerám, že ako som to tu chaoticky napísala...
ja som tiež síce tuto ľa nová, ale žeby som sa nejak budúci rok na niečo strojila sa nedá povedať..
Viem len jedno, že ešte jedno dieťatko by som chcela ale nikde neni napísané, či to bude o rok, o dva, tri...

A preto som sa zopárkrát pridala, lebo mi to tu nepripadá také silené a šialené 😀

leatea
11. aug 2009

ahojte..vcera som sa venovala angline,tak som tu moc nebola..len slovnik som vyuzivala..rozsirujem si slovnu zasobu..nech sa zdokonalim a potom este gramatiku..ale teraz pokracujem v slovnej zasobe,lebo potom ma cakaju este odborne slovicka..

no ved to,ze nikde neni napisane,ked sa ma clovek snazit..jedine,ze by mal v roku 2010 😀

co dnes planujete? ja okrem tej angliny este navarit,asi oprat a ist vecer na nakup..nech mame co jest 🙂 len pocasie je take nijake..tak sa cloveku ani nechce..

puma.sue
11. aug 2009

ahoj lea,
mna by uz asi nebavilo sa tolko ucit ;)
este, ze mam to obdobie uz za sebou. teraz uz len makat treba :(

ja budem dnes cca do 17 v praci, potom utekam domov vencit Adama a vecer o 19 sa mam stretnut s kamoskami na vinku, ako kazdy utorok. chlapa mam na sluzobke, pride az zajtra. mozno stihnem nieco rychle navarit, aby som si mala co vziat zajtra na obed do prace... dajte nejaky tip 😉

gaja
11. aug 2009

mno ja mám v drese kopec riadov a dopackaný balkon v obývačke.. bola cez víkend mierna oslava, ešte včera nejaké mierne dozvuky a mangel je dnes v robote až do 19:30, ja to tu po pol štvrtej zabalím, dieťa je na prázkach u babky, tak sa môžem realizovať doma...

Inak mňa tiež občas chytia také myšlienky, že by som začala nejaký jazyk študovať, zdokonaľovať, ale veru rýchlo ma to opúšťa 😀
Neni pevnej vôle.. 😎 Nemôžem mať pevné všetko 😀 😀 😀

gaja
11. aug 2009

inak dobrá tradícia- že utorok na vínko... 😀

s tým tipom na varenie ti nepomôžem... ale tiež rozmýšľam, že si začnem častejšie nosiť, lebo tie obedy v meste ma niekedy dosť iritujú.. a hlavne čo za to pýtajú 😝 😔

puma.sue
11. aug 2009

hej, "vinove utorky" mame take nejake zauzivane. jasne, ze to nie vzdy vyjde, ale zvykneme sa v pondelok ozvat, kto moze a kto nie. celkom dobra vec byt chvilu len babinec spolu a pokvakat... 😉

obedy su drahe, ked chodis do restik pri robote. to som zistila uz aj ja. dnes som ale s kolegynami zbehla, nie som v tomto striktna... raz alebo dvakrat v tyzdni idem s nimi - clovek potrebuje vypnut aspon na chvilu. ale viacmenej si nosim... navyse, my to mame dost daleko k najblizsej jedalni, nie vzdy sa mi chce. hlavne v zime ☹

aspo zbucham len nejaku polievku dnes. uvidim ako budem stihat...

leatea
11. aug 2009

no ja akuat obedujem 😀 sice trocha neskor,ale nevadi..
pre mna najrychlejsie jedlo su cestoviny 😀 ja varim takmer stale..takze len vynimocne idem v praci na obed..asi tak raz za mesiac..ale celkom mi to vyhovuje..lebo viem,co mam v tom jedle..a hlavne nemam potom problemy..mam obmedzeny jedalnicek,tak domaca strava mi viac vyhovuje 🙂
ja som mavala v utorky kurz..ale uz skoncil..tak sa snazim aspon cosi doma naucit..velmi sa nechce..ale ten pocit potom,ze budem vediet a aj viac rozumiet ma k tomu nuti 🙂

puma.sue
12. aug 2009

ahojte, aky ste mali vcera den? ja som bola nakoniec u kamosov, ktori sa ma ujali, kedze som mala sviatok a drahy bol na sluzobke. ale dobre mi to padlo. super sme pokecali.
dnes som trochu zlomena, sla som neskoro spat. po dlhej dobe si davam kavu. po robote veziem kolegynu na letisko do viedne, som zvedava ci odleti, nakolko ide skyeuropom do amsterdamu...
potom sa tesim domov ako mala a zalahnem k dr. housovi ;)
co mate vy dnes v plane?

gaja
12. aug 2009

Jéj puma.sue - ty si mala včera meninky? tak všetko najlepšie...
Ja mám v pláne dnes niečo variť.. len ešte neviem čo...
čo si nakoniec varila? Nedáš typa?
Rozmýšľam nad niečím so zemiakmi... 😒
Jáj bože, moja fantázia je v určitých sféra strašne pestrá a v určitých (napr. varenie) takmer nulová

puma.sue
12. aug 2009

dakujem gaji 😉
nepotrpim si na sviatky nejak extra, ale bolo mi smutno, ze budem sama doma... takze sa ma ti kamosi ujali a sedeli sme u nich asi do polnoci... perfektne sme pokecali a dobre mi to padlo...
nakoniec som len polievku uvarila, hrachovu s parkom a opecenym chlepbom. neviem co mi to prislo na rozum, ale mam ju so sebou v robote = desiatova polievka... a bude mi urcite stacit ako obed.
ja milujem varenie. ale je pravda, ze niekedy neviem co by som od dobroty, volala som dnes s mamkou, ta robila kelovy privarok s fasirkou (pecie taku v celku, v jenskom skle a kazdy si odkroji, kolko chce, nerobi v oleji karbonatky)... ja som vseobecne viac polievkova a privarkova... ako ryzovo masova...
zo zemiakov? zemiaky na kyslo, k tomu vajce a chlieb, alebo aj bez chleba, alebo ich zapec so smotanou a syrom v rure a k tomu len zeleninovy salat... alebo len take upecene v supe s maslom a solou a k tomu acidko... mnam! 😉 zacinam byt tusim hladna...

gaja
12. aug 2009

no rozmýšlala som nad francúzkymi alebo nejakými takými, len drahý mi to decentne ofrflal.. a keď sa ho človek opýta, čo by do tej hlavy tlačil, tak povie že mu je to jedno... 😖
Ja som tiež viac polievková.. a ešte zemiaková a cestovinová a s mäsom sa moc nekamarátim.. to tak raz max. dva krát za týždeň.. aj to viacmenej len hydinu 😒

puma.sue
12. aug 2009

francuzske tiez nie su zrovna moja oblubena zalezitost, ale u nas sa to vzdy poje... nikto nejak nefrfle...
a daju sa na milion sposobov spravit... ja mam najradsej tak, ze ich surove poprekladam s vajcom na tvrdo, dietnou salamou (klobasku malo pouzivam) a prelejem ich smotanou na varenie az po okrej jenskej misy... a peciem hodiny, par minut pred dopecenim posypem syrom a hotovo. nestresujem s predvarenim zemiakov a takymi vecami. vsetko pekne v jednom hrnci a basta 😉

jedine co ja nemozem doma podavat chlapovi je surova cibula v akejkolvek podobe... pomazanky, salaty a pod. takze toto robim na dvakrat vzdy, s cibulou aj bez 😉
ale v inom ma nastastie chlap neobmedzuje a vzdy nadseny zje vsetko co mu strcim pod nos...
asi som mala stastie... 😉

leatea
14. aug 2009

ahojte 🙂

puma..dodatocne vsetko najlepsie k meninam 😉

ako sa dnes mate? takto pred vikendom..ja vom v stredu sedela nad anglinou,ale aspon som presla celu knihu..ako poriadne to neviem,no poznamky su urobene a ucit sa to mozem kedykolvek..a vcera mal mily volno,tak sme sli po londyne trocha popozerat..bola to dolhocizna prechadzka..ale bolo fakt super..teda az na ten cas straveny v busoch..no aspon sme videli nove miesta 🙂 a dnes ledva vidim..no budem oddychovat a mozno urobim palacinky 🙂

leatea
14. aug 2009

baby..kde ste vsetky utiekli? 😕 schovavate sa? 😕 😕 😕

nely..a ty si kde? tiez si sla do inej temy? 😨

riana12
18. aug 2009

No toto tu teda dopadlo 😕 😖

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre