• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
4450kc :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to super
24. aug 2009 o 12:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si myslim :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic idem ja ulozit krpca a ucit sa na autoskolu
24. aug 2009 o 12:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som sa zacitala do jedneho clanku..

vela stastia pri uceni, ja som sa na to nikdy neucila :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nely..a co svadba,na ktorej ste boli..si sa este nepochvalila..

vy teda ale strajkujete..ja robim v piatok tortu a aj upratat musim..nech nemusim v sobotu..lebo ideme oslavovat a na vylet..a od septembra musim byt ta silnejsia..lebo mily ide dokoncit bakalara a to teda budu ine nervy..budem vediet aj to,co jeho skusajuci nevedia :fearful: :sweat_smile: ale co narobim..pomoct mu treba..
24. aug 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
no pozeram, ze ste to rozbehli zase :wink:
lea ... nie si jedna z mala ... aj ja mam rada svokru aj svokra ... nemam s nimi ziadny problem :slight_smile:
nely ... a to je take vazne s tvojim manzelom? ... u nas uz nastastie kriza prechadza, vsetko sa vracia do starych kolaji :dizzy_face:
24. aug 2009 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no idem si ja, babky, fandit :grinning: :grinning: :grinning: skoncim ja, skoncia ine. zacnem ja, zacnu ine :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: (ale ak nie je pravda, kludne mi capnite a uvedte na pravu mieru :sweat_smile:)
24. aug 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana ... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... nieco tu smrdiiiiiii :grinning: :grinning:
ja som tu obcas kukla,ale nikdy nic tak co budem pisat :sweat_smile: ... a dnes pozeram, ze aky rozbeh to nabralo :grinning:
24. aug 2009 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samochvala, Zuzi, samochvala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no smrdi to az tu :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea, az k Vam? :astonished: toz som to tym smradom akosi prehnala :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. aug 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
riana..alebo tak vietor fuka :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
24. aug 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu moc ten vietor nefukal, tak to musel byt len velmi kavlitny smrad, ze sa az k Vam dostal :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. aug 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne..ale uz je tu cisty vzduch :grinning: a vonku aj krasne pocasie..hadam vydrzi do vecera..kedze idem vonku troska
25. aug 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo tak to nebolo az take hrozne, ked uz je cisto :grinning: :grinning: aj tuna je krasne, aj ked teda troska chladno, ale to uz sa hlasi pomaly teta jesen :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. aug 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu bude neskor urcite teplo..ale je to nepodstatn,ked som este zavreta..no ale naladu to urcite zlepsi
25. aug 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak na poobedie hlasia 25-29, takze si isto uzijeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: len rana uz si take chladnejsie...
25. aug 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu sa teraz zamracilo..a ja som si normalne caj spravila a dala ponozky..kedze mi je dobra zima..
25. aug 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kolkoze stupnov vam tam hlasia? :fearful:
25. aug 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tu mame horuco ale kolko je to neviem :slight_smile:

baby drzte palce, dneska ma cakaju dva pohovory poobede v Prahe :grinning:
25. aug 2009 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely, drzim vsetko co mam :wink:

Ja som si dneska spisala, co vsetko mi treba do piatku obeda vybavit a ked som videla ten zoznam, vsetky ocne aj neocne gulky sa mi v hlave pretocili :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale celkom dost som stihla cez dnesnu obedu prestavku :dizzy_face:
25. aug 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..tak ja som akosi zvysok dna bola nejaka zaneprazdnena..ale aspon mam pozehlene..a vo stvrtok este operiem uteraky a bude klud :slight_smile: zajtra ma caka velky nakup a este musim vymysliet,co budem v piatok varit..nech je to rychle a zdrave..
idem ja spat,lebo rano musim skontrolovat zasoby potravin :sweat_smile: ci mame dost na vsetko :grinning: hlavne na tortu a zemiakovy salat :grinning:
26. aug 2009 o 01:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som vcera chcela prat, tak 2-3x, stihla som len raz :frowning2: odrazu nesla voda, nikto nic neoznamoval :angry: bud si niekto neplni povinnost oznamit, ze vtedy a vtedy nepojde voda alebo prasklo nejake potrubie abo co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lea, mna napada zapekana brokolica, zemiaky, troska mrkvy, kuracie prska, syr. zeleninu ovarit, masko nakrajat, okorenit, osolit, opiect, dat vsetko do zapekacej misy, posypat struhanym syrom a dat zapiect.
26. aug 2009 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tak dalsi den je v plnom prude :grinning: len skoda,ze sa mi nic nechce :grinning:

riana..no niekomu je to asi jedno..ale aj u nas sa casto stavalo,ze nesla voda..a po par hodinach sme sa dozvedeli,ze niekde prasklo potrubie :confused: a casto to bolo na jednom mieste...

zapekane cestoviny s brokolicou idem robit dnes :grinning: kupili sme struhany syr,tak ho chcem pouzit..a brokolicu sme uz davno nemali..ale rozmyslala som nad rizotom..len musim kuknut,ci mame sampiony..
26. aug 2009 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea, asi ti citam myslienky s tym varenim :grinning: :grinning: :grinning: teraz dufam, ze ked pridem domov, tak voda bude tiect :unamused:
26. aug 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dufam,ze si budes moct dat dobru sprchu..a doprat :slight_smile:

ja pojdem do sprchy a potom nas caka nakup..aby som to nemusela zajtra vecer absolvovat..ved bude treba upratovat..teda len nieco a zvysok v piatok..to bude stresu :confounded:
26. aug 2009 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lea, no este ze som vcera pred stopnutim vody stihla oprat biele veci. vodu pustili az dnes dopoludnia, aj to najprv este vyhlasovali, ze poruca trva a bla bla bla. lenze ta voda je ako caj hneda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no co, oblecku to neublizilo a na mna to vadit nebude, ja sa neviem od vody zafarbit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. aug 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..kde je dnesny vtip? :confused:
ja som pred chvilkou doupratovala nasu izbu a zajtra ma caka zvysok bytu..a vecer budem zacinam piect tortu..tak hadam bude aspon pekna vona,lebo vcera tymi zapekanymi cestovinami som narobila mensi smrad :grinning: kedze mi to pokvapkalo na spodok truby :sweat_smile:
a vy sa ako mate? a co porabate???
27. aug 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lea, vtipky nestiham :sweat_smile: VEla prace, bo bud. tyzden mam dovcu :grinning: tak teba chystat kolegom veci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. aug 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok