Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
28. apr 2009

zuzi jasne ze idem, sak uz ma tak hlava svrbi ze az.. 😀 😀 😀
a treba setrit vodou.. 😀 😀

zuzanockamt
28. apr 2009

nely ... 😀 ... no treba vyuzit ponuku 😀

leatea
28. apr 2009

nely,tak si to uzi..nech ti nezabudne umyt chrbat 😉 🙂

zuzi..no ja som sokovana z toho zapasu..

nelynka
28. apr 2009

uz som naspet

zuzanockamt
28. apr 2009

lea ... mna ten hokej uz nejako neberie, je mi to jedno ... byty lacnejsie nebudu,ak vyhraju a MM kvoli tomu pracu neziska, takze ja mam dôlezitejsie veci v hlave nez to
nely ... to si sa dlho nezdrzala 😕

nelynka
28. apr 2009

zuzi a mala by som? umyt a raz dva k PC a k TV 😠

leatea
28. apr 2009

nely..ved ste tam mali byt aspon pol hodinky 😕

zuzi..jasne..ale zas to je jediny sport,ktory sa mi paci..

zuzanockamt
28. apr 2009

nely ... no ja neviem ... ja by som sa isto zdrzala dlhsie, keby som sa isla s MM kupat, aspon to tak vzdy bolo este za davnejsich cias 😀

nelynka
28. apr 2009

zuzi my sme sa nekupali, my sme sa sprchovali..
odkedy sme v dome este sme vanu nemali napustenu, lebo stale nemame septik vytiahnuty a je uz coskoro plny, tak len cakam kedy mi zase zacnu hovna plavat po dvore..

nelynka
28. apr 2009

a este mi vysvetlite co by som tam s nim robila pol odinu, sak by ma urvalo cumiet na neho

zuzanockamt
28. apr 2009

nely ... 😀 ... no ved ked by si mala len pozerat,tak to je ozaj dlho 😀 ... MM sa prave tiez clapka vo vani 😀 ... keby som mu tam skocila,hned by ma hnal 😀

nelynka
28. apr 2009

tak zuzi to asi este nepoznas mojho draheho..
ja sa ho TAM dotkut ked sa sprchujeme??? sak by mi ruky dolamal!!!

leatea
28. apr 2009

nely..kolko ste to manzelia 😀 ked to takto pises 😅

nelynka
28. apr 2009

rok a mesiac...bude zajtra

zuzanockamt
28. apr 2009

nely ... aj moj je vtedy agresivny a ja naschval ho chodim obtazovat 😀

nelynka
28. apr 2009

tak keby som silno chcela aby sme sa az kym spat nepojdeme nerozpravali alebo poriadne vadili tak hej..
inak som uz raz skoro odisla zo zlomenym prstom zo sprchy

nelynka
28. apr 2009

odvtedy ho mozem fukat!!!

zuzanockamt
28. apr 2009

😀 😀 😀 ... nely MM v posledno case tiez nie je nadseny, ked si chcem plnit manzelske povinnosti ... musim silno prehovarat

nelynka
28. apr 2009

tak to si dobra ked ho prehovoris, ja sa mozem na hlavu postavit a na zadku chodim a prd z toho, uz to ani neskusam..)ked chce sam pride..
keby sme sa sprchovat nechodili spolu, tak ani neviem ako jeho vtak vyzera

leatea
28. apr 2009

nely..no budes to mat s nim teda tazke..ale ked to vies brat s nadhladom,tak je to dobre..

zuzi..a co te tvoj je nejaky nervozny alebo ma svoje dni,ze sa mu nechce 😀

esteze ten moj je taky pritulny 🙂 a kludne by sa aj kazdy den kupal alebo sprchoval so mnou..uvidime dokedy mu to vydrzi 😀

zuzanockamt
28. apr 2009

lea ... ako dlho spolu byvate? ... my uz 4 roky,takze uz nie sme zo seba hotovi ako volakedy 😀 ... nie je nervozny, ale uz asi starne, ved ma uz 34 rokov
nely ... no ja by som to nezvladala ako ty ... ja do neho dovtedy rypem, ze konecne aj nieco spravi 😀 ... sice nie bohvieco,ale aspon cosi 😀

nelynka
28. apr 2009

lea, zuzi jasne, ja mam pre to pochopenie a aj vy by ste mali, keby vas muz prekonal rakovinu a behal by vam doma len s jednym vajcom..
boli by ste radi ze to prezil a ze aspon ako tak ostal plodny..

preto nema chut na sex, lebo ma po ozarovani vsetky hormony v pici a prostesi chut nevie urobit ako niekto..ze proste nechce, vycuckas mu ho a uz zrazu chut pride..
moj to nedokaze..lebo to s najvecsou pravdepodobnostou ani nechce dokazat!

leatea
28. apr 2009

zuzi..od svadby byvame spolu..pred svadbou sme boli len tak u neho chvilu..takze moc nie..svadba bola v juli..
ale moj je typ,ktory sa musi stale tulit 🙂 a aj ja si to vyzadujem..

zuzanockamt
28. apr 2009

nely ... moj sice rakovinu neprekonal, ma vsetko, co by mal zdravy chlap mat, ale aj tak nema chut a samemu mu sex na rozum ani nepride, kebyze sa s nim nevadim kvoli tomu stale, tak spolu uz nespavame asi pol roka 😠 ... takze ty vies aspon dovod, ze preco nechce, ale ja ani ten dovod neviem ☹

zuzanockamt
28. apr 2009

lea ... joj to ste len kratko v spolocnej domacnosti ... aj moj sa rad tulil dost dlhu dobu ... a ja to tiez vyzadujem, ale co mozem vyzadovat, ked nechce a odtahuje sa odomna a strach v ociach len co sa priblizim

leatea
28. apr 2009

nely..no rakovina je najvacsie svinstvo a to ozarovanie tiez..
nerada o tom pisem,ale na tuto zakernu chorobu mi zomrela babka tri dni pred svadbou 😢 😖 tak viem,ze je to humus..aj ked ozarovanie nemala,lebo nechcela..
a to,ze on nechce..zrejme svedci o tom,ze sa s tym este nevyrovnal..ze si este nedokaze pripustit,ze sa to stalo aj jemu a ze sa s tym da zit..

zuzi..no ked nepoznas dovod,tak je to tazke..lebo nevies pomoct 😒

nelynka
28. apr 2009

zuzi lenze mne ani to vadenie nepomaha...
keby aspon to
leze ja cim som sa s nim viacej vadila, tym mi viacej vykrikoval ze mu mam dat pokoj a nech sa necudujem preco nechce..a stale ma akoze potrestal ze nic nebude..
ale som ho prekukla a prva mu povedala, ze prd ze nic nebude aj tak by nic nebolo aj keby som bola ticho..a nevedel co povedat..

a teraz ked cusim a je mi to jedno, tak je to take iste ako ked som sa s nim o tom vadila..len sa netrapim tak aby o tom vedel, ale tak tisko, s vami, ze on o tom netusi..ale to je jeho problem..
vcera mi povedal ze ma dobre pozna, v nejakej suvislosti..a ja mu len tolko, ze ked si to mysli tak Ok, ale nepozna ani jednu jedinu moju myslienku.. ☹

prense, aj my sme sa radi tulili, a ja si to tiez vyzadujem, ako kazda zena, ale tak ako pise zuzka, co z toho ked ma strachv ociach ked sa priblizim, radsej uteka prvy do postele aby sa mohol otocit chrbtom a sladucko zaspat..
ani neviem ze lezi vedla mna..este aj pes je pritulnejsi a maznavejsi ako manzel..a to si akoze chce trufnut spravit dieta sam, no som zvedava ze kedy.. 😀

nelynka
28. apr 2009

lea on sa s tym vyrovnal az prilis dobre, ja som bola horsie na tom ako on..
mal len druhe stadium z 10, takze nastastie nasiel dost odvahy na to aby sa mi s tym priznal hned ako si hrcku zistil a doktory to nastastie podchytili vcas, aj ked to bol nador zhubny takze trpnem kazdu kontrol co ide aby sa nahodou nieco neobjavilo..

zuzanockamt
28. apr 2009

lea ... no ja dovod mozno tusim ... MM si mysli, ze s nim chcem spat len kvoli tomu, aby mi urobil decko, ale on decko zatial nechce ... je jasne, ze len kvoli dietatu by som s nim nesla do postele, ale on sa boji, tak radsej nic nechce ... predtym bol uplne iny ako teraz,ked uz neberiem HAK
nely ... je to tazke ☹ ... ale aj tak ta fakt obdivujem, ze dokazes byt ticho a nevadit sa s nim stale kvoli tomu ako ja ... si si uz dost musela prezit a este len tak malo rockov mas ... jo to je zivot, to nevymyslis

leatea
28. apr 2009

no baby mate to tazke s tymi svojimi..u nas ja mam skor tie zdravotne problemy..takze ja urcujem..a on len trpne,ci sa nieco nestane..ale nie je to az takto vazne..

a ja budem musiet tiez vysadit naplste..je to cim dalej,tym hrosie..takze uz len nejako pretrpiet do leta a potom prec s nimi aspon na 3mesiace a uvidim,ze ci to pomoze..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre