Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
29. apr 2009

kuky kuk 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
29. apr 2009

pozerali sme s drahym relaciu kde kazdy den ukazuju letiska ako kontroluju cestujucich ako zastavuju podozrivych a tak a dnes boli v Australii a zastavili takeho tucneho nechutneho ujka,ktory si zapalil v letiskovej hale 😲 😲 😲 😲 😲 ,tak si ho zavolali do kancelarie dali mu tlmocnika a ked otvoril hubu tak rozpraval po cesky 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ,skoro ma vystrelo a skoncilo to tak,ze mu policajti nariadili sa osprchovat na letisku a dali mu nove saty co ho nechceli pustit do lietadla lebo taaaaak smrdel 😲 😲 😲 😲 😲 😲 ,no hanba ako hrom 😝 😝 😝 😝 😝 😝

nelynka
29. apr 2009

baby pozerate modre z neba? mam dost tym detom co mama zomrela, chudata 😢

cipsinka
29. apr 2009

nely nie nepozeram lebo nemam kde 😖 😖 😖 😖

nelynka
29. apr 2009

zobrali sa dvaja mlady, narodilo sa im 9deti s odstupom 1-1,5roka, nakoniec cakala dvojicky, a pri cisarovi zomrela a on ostal s 11detmi sam..jej sestra si vzala dvojicky a ich vychovava a vysnivala im sen, ale este neviem aky, pravdepodobne nove detske izby..
fakt masaker

zuzanockamt
29. apr 2009

ja pozeram panelak, take dojimave relacie ako je modre z neba mi nerobia velmi dobre, ja mam radsej nieco veselsie
cipsi ... tak to teda musela byt riadne hanba, ale aspon nerozpraval po slovensky 😀

nelynka
29. apr 2009

zuzi ja sa pri nich aspon dobre vyrevem..a teraz mam zarucene ze stary nebude chiet vobec deti bo sa bude bat ze umrem

zuzanockamt
29. apr 2009

no teda 9 deti, tak to je ozaj vela, ja by som to nezvladala a ani by som tolko deti nechcela...max. tri, ale my budeme mat iba jedno

nelynka
29. apr 2009

zuzi oni si ich asi nevyberali..stava sa aj take, ja by som ich tiez nevyhodila na ulicu..keby sa pritrafilo..
a je ich 11 😀

idem dopozerat

zuzanockamt
29. apr 2009

nely...ved jasne ... ale zase, ja by som si to uz potom zariadila tak, aby som extremne vela deti nemala ... ale niektori maju radi velku rodinu 😉

leatea
29. apr 2009

no my uz cumime zas ten hokej 😅 hadam fini vyhraju,nech je sranda 😀

ja pozeram panelak..a este planujem zacat aj ako som prezil..len neviem,kedy bude cas na to..ked robim tolko inych veci 😅 😕

zuzanockamt
29. apr 2009

tak mna hokej uz v poslednych rokoch nejako nezaujima ... panelak som dokukala a ako som prezil je na mna moc drastak, takze MM kuka sam, ja len tak jednym ockom 😉 ... MM sa mi smial, ze nemam pozerat, ze to nie je pre deti, lebo on ma vola deculo alebo batola 😀 ... ja pojdem o nejaku chvilu do sprchy a kuknem potom este mafstory

leatea
29. apr 2009

zuzi..no jemu stacis ty,ked ta takto vola a ziadne dieta mu netreba 😅

zuzanockamt
29. apr 2009

lea ... no ved aj on je take velke decko niekedy 😀 ... ved ja sa stale smejem, ze jedno dieta uz mam 😀 ... sice je starsie ako ja, ale nevadi

nelynka
29. apr 2009

tak dopozerala som

zuzanockamt
29. apr 2009

no ja kukam ako som prezil a mam dost ... to je na mna fakt vela 😔

nelynka
29. apr 2009

to ani neviem co je, ked to ide na JOJke tak to nemame..ako jediny program..

cipsinka
29. apr 2009

tak ja pozeravam kazdy diel ako som prezil na nete aj je to suuuuuper serialik,no vlastne kazdy diel je o niecom inom 😉 😉 😉

zuzanockamt
29. apr 2009

hej nely ide to na JO ... je to cyklus skutocnych pribehov ... ale fakt drastak ... teraz je to o chlpaikovi, ktory prisiel pri nehode o ruky, opravoval vytah a prave mu zena volala a chcela oznamit, ze je tehu, ale nestastnou nahodou mu spadol mobil a spustil vytah ... no a on jej to po nehode vycital, ze to je jej vina, ze keby mu nevolala, tak sa to nestane ... on sa chcel s nou rozvist, tak sa rozviedli a ona isla na potrat a on je teraz v sanatoriu a nevie sa vyrovnat so svojou situaciou a stale sa lutuje

zuzanockamt
29. apr 2009

cipsi ... ja tieto drastaky nemam rada, naco sa stresovat, ked nemusim ... radsej nejaku komediu si pozriem

cipsinka
29. apr 2009

tak pre mna bola iba prva cast drastak som prerevala celuuu cast a som si povedala,ze to nebudem pozerat ale potom tie casti uz neboli take drasticke,cize pohodicka teraz to bude byvat v stredu inak to byvalo v nedelu 😉

zuzanockamt
29. apr 2009

ja som ani raz nevidela celu cast, stacili mi ukazky a mala som dost ... ale teraz sa MM na to zapozeral a kedze mame len jednu izbu, takze nemam na vyber a mam to ako zvukovu kulisu 😅

cipsinka
29. apr 2009

mne to nepripadalo ako drastak,ani o tom unesenom to nebolo neviem ako drasticke a to som dost citliva 😕 😕 😕 😕 😕 ,ale ako citam teraz co tu napisala zuzu o tej ruke jooooj tak to bude veru drastak 😅 😅 😅 😲 😲 😲 😲 😲

zuzanockamt
29. apr 2009

cipsi ... ja som taka citlivka, takze co inemu pride este celkom v poho, mne uz nie ... som v tomto fakt extremny pripad 😀

cipsinka
29. apr 2009

joooooooooj ved dnes je streda tak to ide,boooze ja som nejaka pozastavena ked mam draheho doma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,zajtra budem mat co kukat na nete 😵 😵 😵 😵 ,ale bojim bojim 😅 😅 😅 😅 😅

zuzanockamt
29. apr 2009

ja sa uz tesim na mafstory o 22:45, nie je to bohvieako intelektualne narocne, ale aspon nic zlozite na psychiku

cipsinka
29. apr 2009

zuzi aj ja som strasna citlivka minule den pred kramamy som sa v meste rozrevala lebo som videla malilinke miminko ako ho ma mamina na rukach ale mohlo mat tak tyzden maximalne a mna to strasne dojalo,ze som sa neudrzala 😅 😅 😅 😅 😵 😵 😵

nelynka
29. apr 2009

zuzi mafstory sme aj my radi pozerali, v Prahe sme JOJku mali, jeden diel by sme si nenechali ujst, ale tha smola, uz nemame nemozme pozerat ☹

zuzanockamt
29. apr 2009

cipsi ... ja som skor velmi citliva na tie negativne emocie, to ma strasne ubija,ked pocuvam o tyrani zvierat, deti, vrazdach a nasilnostiach ... strasne mi to posobi na psychiku

zuzanockamt
29. apr 2009

nely ... ved tak kukaj na nete ... najdi si archiv JOJ-ky ... my sme tak pozeravali v UK

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre