Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

charlize
15. apr 2009

Zuzi, to nebolo strasenie, skor taky joke 😀 ale ja kam pridem a poviem, ze potom, tak ma vsetci zrazu predbehnu 😀 mozno vam prinesiem stastie a aspon sa vam bude riadne darit, ked to bude aktualne, hehe.

zuzanockamt
15. apr 2009

charlize ... 😀 ... ved jasne, ze to bol len vtip 😉 ... no ja by som bola momentalne rada, keby sa zacalo darit radsej neskor a nie teraz ... ale ako sa poznam, tak mne sa deju veci prave vtedy, ked to najmenej potrebujem a chcem 😨 🤐 🙄

janitchka
16. apr 2009

zuza no já už to moc neřeším,jestli je to ten pravý.samozřejmě doufám že ano 😉 ale jsem dostatečně poučená..a s tím bejbátkem máš snad pravdu 😉

evitkamalicka
16. apr 2009

dobre ranko

nelynka
16. apr 2009

ahojte babule, mozem sa k vam pridat?
vyzera to tak ze skorej snazilkovat ani my nebudeme ☹

charlize
16. apr 2009

ahojte. Nelynka moja, kuk, vitaj, uvidis, kedy zacnete snazilkovat, ale urcite to bude tak akurat...

evitka, ako sa ma Adamko? to je super, ze by ste mali deticky tak po sebe...

Janitchka, ty si toho uz dost stihla 🙂 tak snad s babatkom podla planov...

Zuzanocka, neboj, babatko podla mna pride vtedy, ked ma, ked sa mu chce a ked to tak citi ta jeho dusicka....

evitkamalicka
16. apr 2009

charlize ahojky, Adamko sa ma super, vsak co mu chyba ked je o neho postarane, my nechceme mat velky vekovy rozdiel medzi detickami, tak uz teraz sa tesime na plodenie 😀 😅

janitchka
16. apr 2009

charlize no já si taky teď říkám, že ještěže bylo tělo moudré a asi tenkrát vědělo co dělá, teď jsem ráda, že jsem neotěhotněla, ale v tu dobu jsem si nepřála nic jiného a každý měsíc byla nešťastnější...a dneska si říkám že ještě tak 😉 😉 😉 všechno má svůj čas a nemá cenu cokoliv lámat přes koleno 🙂 jo a naučila jsem se nic neplánovat(jen kdy vysadím) a už vím, že všechno nejde hned tak jak si představuju 😉

nelynka
16. apr 2009

charliz vsetko je u nas tak akurat, teraz to nepride v uvahu, mozno o pol roka uz ano, uvidime 😀

evitkaa...jaky je uz velkyy, a teraz si pametam ze si nam pisala ze sa narodi xixi 😀

evitkamalicka
16. apr 2009

nelynka, veru rastie ako z vody

nelynka
16. apr 2009

dobre ho krmis 😀 😀 😀

evitkamalicka
16. apr 2009

neynka no papkac je teda riadny, na obed mi spapa cca 200g maska so zeleninkou

janitchka
16. apr 2009

evi já si taky pamatuju,když ještě nebyl na světě 😅 a nejsem si jistá,ale možná i když jsi otěhotněla,je to možný?

evitkamalicka
16. apr 2009

janitchka no je to mozne, ja som chodila do viacerych tem, ale priznam sa ze si ta nepamatam 😲

nelynka
16. apr 2009

to si nepametam ked si otehotnela asi uz ☹

booze, ze 200g, ty kokso, ved to je vela aj namna 😝

evitkamalicka
16. apr 2009

nelynka tak to si slaby papkac, lebo babatko prikrmovane by malo na obed spapat 150-200g, niektory hladosi vraj aj 250g aby sa mohlo uz vynechat obedne mliecko

no nic idem krmit, lebo mi tu uz vykrikuje

nelynka
16. apr 2009

tak som hlavne posledne dva tyzdne..
ja tieto prikrmi nejako neovladam bars a este asi hodnu dobu ovladat nebudem ☹

janitchka
16. apr 2009

evi to je v poho 🙂 je to už dlouho, já pak na rok a něco zmizla... 😉

evitkamalicka
16. apr 2009

nelynka to chce pozitivne myslenie 😉

nelynka
16. apr 2009

hej jasne, pozitivne myslim uz 4mesiace odkedy nemam pracu a aj tak je to prd platne, uz nevladzem, ale nevadi, kym zijem tak sa musim trapit 😀

janitchka
16. apr 2009

nelynka bude líp,uvidíš,a nejvíc to vychází, když to nejmíň čekáš... 😉 😉 😉 😉 ale chápu,já si taky říkala, že už nemůže být chvílema hůř..a když jsem to čekala nejmíň, tak se začalo nečekaně dařit 🙂 🙂

nelynka
16. apr 2009

jo, tak nam se nezacne darit asi nikdy s tema dluhama co mame na krku a jeste porad pribyvaj..

janitchka
16. apr 2009

jooo tak to mi povídej....já to teď řeším v majetkovém vyrovnání,co zůstane mě a co manželovi...jsem zvědavá.chceme si totiž s přítelem vzít do budoucna vzít hypotéku na větší byt....zrovna dneska jsem si řikala, kde na to ty lidi berou,že mají tak krásný věcičky na mimi... 😒 už abych začala šetřit,ale z čeho? 😠

nelynka
16. apr 2009

jani a kolik ti je?

janitchka
16. apr 2009

nely mě je 26.

nelynka
16. apr 2009

a jak dlouho ste byli manzele?

janitchka
16. apr 2009

no chodili jsme spolu od mých patnácti,vzali jsme se ve třiadvaceti a po dvou letech manželství jsem se odtěhovala, z toho rok a něco jsme se fakt snažili o mimi, ale manžel nechtěl na spermio a vůbec to že se nedařilo bylo příčinou rozchodu, mimo jiné......

nelynka
16. apr 2009

jo ahaa...tak to je docela dost, snad vam to s pritelem vyjde uz konecne..
ono nekdy se rika, ze kdyz se nedari, treba vymenit partnera a pujde to 😀

zuzanockamt
16. apr 2009

Ahojte 🙂
ale ste sa rozpisali 😉
nely ... a ty prosim ta nebud pesimista ... ja som na tom o dost horsie ako ty ... ty si este mladucka ... ja mam 27, len jednoizbovy byt a peniaze na väcsi nie su a nevedno kedy budu, MM ma uz 34 rokov a teraz uz od januara nema robotu a neupadam do depky ... ak nam je dieta sudene, tak ho budem aj aj v 40-ke a ti, ktorym sa to nepaci sa mozu postavit aj na hlavu a ak nam sudene nie je, no tak zostarnem aj bez neho ... vsetko sa totizto deje tak, ako sa ma 😉 🙂

charlize
16. apr 2009

Nelynka, neboj, to sa podda... len tomu neprestavaj verit.

Baby, ja mam take stastie, teraz nastastie uprimne, vcera som bola u zubarky, nieco sa jej nepodarilo a zacala ma strasit komplikaciami (to mi tak treba, pred statnicami a skuskami) a ze ked to do rana neprejde... a preslo 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre