Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
1. máj 2009

tak ja mam 163cm a dlhe roky som sa drzala na 50-51kg..
a teraz mam 62kg..som sla 3kila dolu nejako zazrakom 😀 😀 😀

a chcem ist aspon na 55-57kg..hlavne nech to brucho zmyzne, je otrasne nosit taku pneumatiku rped seba ktora trci vsade jak airbag 😀 😀

nelynka
1. máj 2009

baby, idem si ja laskat..mam dost po tej prechadzke, uvidime co zajtra vymyslime xixi..
urcite budeme kupat psa, lebo mam pocit ze zase zacina vykusovat hnisave rany..fuj..snad nejde na nu prasina bo ma porazi 😅

tak bru nocku prajem

leatea
1. máj 2009

no ja mam tiez brucho problemove a potom stehna a prsia su od prirody privelke..ale boky nemam ziadne..
pokusim sa zajtra odvazit..teda,ak naberiem odvahu..

zuzanockamt
1. máj 2009

aj ja sa chcem zbavit bruska, aby som bola pekna v lete v plavkach, nohy mam celkom v poho, takze len toho brucha sa zbavit ... no chcelo by to aj zacat cvicit, ale to sa mi nechce 😅

zuzanockamt
1. máj 2009

lea ... ja uz si z postavy nejaky problem nerobim ... som aka som, nejake velke zmeny sa uz nedaju ocakavat a komu sa nepaci, jeho vec 😀
dobru noc nely

nelynka
1. máj 2009

tak mne sa narobili na stehnach z vnutornej strany a na bokoch pekne strie, uplne jak keby ma dakto rezal nozom hehe 😀 😀 a cim dalej tym su viac viditelnejsie..
no ale uz som prec.papa

zuzanockamt
1. máj 2009

tak ja nastastie strie nemam, dufam, ze pridu az po porode ... teda ak sa nejky bude konat 😕

zuzanockamt
1. máj 2009

idem aj ja do postielky, lebo ak chceme rano niekam vyrazit,tak je navyssi cas ... dobru noc

leatea
1. máj 2009

no zajtra si zacvicime a hned budeme na tom lepsie 🙂

pekne sny prajem..my ideme pozerat film a potom spat,kedze rano upratujem..

zuzanockamt
2. máj 2009

Ahojte 🙂
u nas je po vcerajsku uplne hrozne pocasie, zamracene, pofukuje vietor a teraz je iba 6 stupnov ... no neviem, ci vobec niekam pojdeme, lebo to vyzera tak, ze sa schyluje k dazdu 🙄 ... asi budeme len doma, trosku upraceme, mozno pojdeme na nakup a budeme kukat TV 😅

leatea
2. máj 2009

dobre ranko prajem..teda uz doobedie skor 🙂 hadam aj vy mate tak krasne pocasie ako je tu..uz teraz je tu asi 18-20 stupnov..a ak nie,tak sa vam hadam vycasi 🙂
ja uz som stihla upratat..spravit ranajky a obed manzelikovi,kedze siel do prace..a aj upratane uz mam..uz len nasu spalnu a potom este povysavat a mozno pozametam pred bytom,nech to vyzera pekne 🙂
a mozem vymyslat zajtrajsi obed..mam totiz velikanske musle..okolo 10cm po uvareni a rozmyslam cim ich naplnit..ak vas cosi napadne,tak kludne dajte vediet 😉

nelynka
2. máj 2009

bre ranko,
tak u nas je kraasne slniecko svieti jaaaaj, krasny den na dalsie betonovanie 😝 😀 😀 😀

lea musle? uf to ti nepomozem, ale skus vypatrat nieco na nete, skorej najdes , xixi 😀 😀

tinika
2. máj 2009

musle? hmmm to by si moj mm dal, keby som to vedela pripraviť 😀

zuzanockamt
2. máj 2009

lea ... tak to si poriadna sikovnica 😉 ... my sme este nestihli ani ranajky a to sme vstavali o pol deviatej, len sme si dali kavu a kukame telku 😅 ... ja som si uz ale bola na hodinku oddychnut vo vani a teraz som dala prat obliecky na periny a pyzama, este musim trocha upratat a varit nemusim, lebo maminka ma vcera nabalila, takze mam komplet obed na cely vikend 😵
aj tu uz vyslo konecne slniecko, ale bude asi chladno, lebo stale fuka vietor 😝

zuzanockamt
2. máj 2009

ahoj tinika 🙂

zuzanockamt
2. máj 2009

😕

cipsinka
2. máj 2009

zuzi 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
2. máj 2009

akurat som nakuk kym je este drahy v praci,ze si precitam co ste popismenkovali a vy nic??? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

leatea
2. máj 2009

no tie musle su cestovinove 😅 😀 ale uz viem,ze dam do nich kuracie masko..ale neviem ci dat ananas a syr alebo radsej marhule..co myslite? a by som na ne dala platok syra a sup na chvilku do truby..

cipsinka
2. máj 2009

lea ja neviem ale ja by som ten ananas tam nedavala ja osobne moc nemam rada ananas v jedlach 😅 😅 😅 😅

cipsinka
2. máj 2009

no a ja som dnes papala iba tri banany lebo v noci som mala hrozne krce a hnacky 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ,cize nely ja som dnes zahajila ovocny den 😀 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
2. máj 2009

no asi tu nie ste tak idem robit drahemu veceru salatik 😉 😉 😉 😉

zuzanockamt
2. máj 2009

lea ... ja som aj myslela, ze to budu cestoviny a nie morske prisery 😉 ... ja by som do toho tiez ziadne ovocie nedavala, hoci ovocie mam v jedlach rada, aj s mäskom, ale sa mi to k tym cestovinam nehodi 😕
cipsi ... ja mam dnes zravy den ... vidno, ze sa blizi MS 😠 ... boli ma podbrusko uz asi treti den a dnes mi je celkovo nejako biedne ... nizky tlak, zaludok na vode 😝 ... este dobre, ze pocasie nakoniec nie je bohvieake a mozeme byt doma

cipsinka
2. máj 2009

zuzi mne kramuse skoncili v utorok a podozrivo nejako skoro 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ,lebo mali az vo stvrtok a tiez som sa nevedela dozrat 😅 😅 😅 😅

nelynka
2. máj 2009

hoojte 😀

leatea
2. máj 2009

a miesto toho ananasu mozem dat olivy? 😅

ale sa vas tu zislo..a to som si myslela,ze nikoho niet..

cipsinka
2. máj 2009

sa mi varia vajicka tak musim cakat,tak cas stravim s vami 😉 😉 😉 😉 😉 .

Vcera sme tu mali riadnu policajnu akciu,normalne som cumakovala z okna.V dome oproti nam,deli nas hlavna cesta sme poculi zrazu nejake vykriky ale nejako sme to nebrali vazne kedze bol futbal aj ked sa nam to nezdalo lebo bolo uz 12 hodin v noci a fucik skoncil o desiatej drahy si siel zapalit cigu a ja som s nim bola v okne,ked sa zrazu dovalilo 7 policajnych aut a normalne ostali vsetci stat na ceste a zaterasili celu cestu 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 .Vbehli do domu oproti vyniesli v putach dvoch chalanov a za nimi vrieskali nejake krpate dievcata cca 17 rocne a jedna zacala normalne policajta kopat a nadavat mu,ze pojeb sa a tak podobne 😕 😕 😕 😒 😒 😒 😒 a ked uz zasla pridaleko,ze ho zacala kopat tak ju schmatol a tak s nou tresol o auto,ze som myslela,ze uz sa nepostavi a ona normalne vstala a zas sa donho pustala,tak jej dal puta hodil do auta a bolo 😅 😅 😅 😅 😅 😅 .Potom poodchadzali a jedno auto zostalo to policajti este nieco spisovali 😕 😕 😕 😕 😕 SKoro cela ulica bola v oknach co tolko rozruchu porobili.

A este kusok od nas vcera zrazilo niekoho na prechode 😔 😔 😔 😔 😔 😔 cele poobedie tam strajkovali policajti odklonovali dopravu a auto co zrazilo toho chodca bol obrovsky kamion 😔 😔 😔 😔 😔 😔 .

No nejako som sa rozkecala 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
2. máj 2009

lea ja nemam rada v jedle ananas a ani olivi hehe..ale sak rob ako vam dvom chuti vy to budete papat 😀 😀 😀

nelynka
2. máj 2009

uf cipsi ste mali radny zazitok vcera 😀
ja som vyhnala draheho nech si ide umyt auto aby som tu s vami mohla byt chvilku 😉

zuzanockamt
2. máj 2009

lea ... tak olivy by mohli byt 😉
cipsi ... tak to ste mali ako akcny film 😉 ... namiesto telky

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre