Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
3. máj 2009

no ved jasne, ze je to pohodlnejsie a hlavne nie si na nikom zavisla

nelynka
3. máj 2009

tak my chodime cez skoro cele cechy a skoro cele slovensko ked ideme domov, ale cestu uz poznam naspamet, ale bavi ma to, hlavne ked nemusim soferovat 😀

nelynka
3. máj 2009

idem sa osprchovat, pridem 😉

zuzanockamt
3. máj 2009

ja tiez rada chodievam na dlhe cesty, bavi ma pozorovat krajinu a hlavne vtedy, ked po tej ceste nechodievam casto

nelynka
3. máj 2009

aj mna to bavi zuzi ale bavi ma aj cesta na slovensko..velmi, strasne sa uz tesim ked pojdeme domov, tesim sa celu cestu na mojich rodicov, ako ked sme sli na vianoce domov a som mamke volala rano ci na nas pockaju s vecerou ze prideme si mala vidiet tu radost 😀

zuzanockamt
3. máj 2009

ved jasne nely, ked ides domov, tak je to ine ... moji rodicia su tiez vzdy taki vyteseni, ked mam prist a to sa snazim chodievat raz za dva tyzdne

cipsinka
3. máj 2009

jeeej bavite sa o cestovaniii,ja milujem cestovaaaat 😎 😎 😎 😎 😎 😎 aj ked ideme domkov,tak sa tesim na let a vsetok ten adrenalin okolo,pasove kontroly a taaaak 😎 😎 😎 😎 😎 a ked uz priletime a na letisku nas caka nasa rodinka jooooooooooooooj to je radosti a uz sa nam klapacky celu cestu do Levic nezavru 😅 😅 😅 😅 😅 a potom ked ideme autickom s drahym na Oravu tak to je taka pohodicka pustime si hudbu a relaxujeme a vychutnavame si krasu nasej krajiny 😎 😎 😎 😎 😎 😎

cipsinka
3. máj 2009

akurat drahy ponapaloval pesnicky na CD to bude vypekacka 😀 😀 😀 😎 😎 😎 😎 😎 😎

zuzanockamt
3. máj 2009

cipsi ... veru, ja tiez som bola taka vytesena, ked uz sme pristavali na letisku v BA, ze konecne domka 😵 😵 😵

nelynka
3. máj 2009

tak my keby sme mohli raz za dva tyzdne tak by bolo super ale to by sa mi asi ani nechcelo..
zozaciatku sme chodili raz za mesiac, lebo to bolo pre mna tazke a bola som nervozna ale po svadbe som si uz nejako zvykla a staci raz za 3-4mesiace ist, predsalen to je 777km domov.. 😀

cipis a kedy to letite teraz? uz som sa ta to asi milionkrat pytala ale furt zabudnem 😉

cipsinka
3. máj 2009

zuzi 😵 😵 😵 😵 😵 my sa teraz nenormalne tesime ja neviem preco aj drahy aj ja nic cele dni nerobime len sa o tom rozpravame 😵 😵 😵 😵 😵 ,ze kedy konecne kolesa lietadla pristanu v BA 😵 😵 😵 😵

cipsinka
3. máj 2009

nelus letime v utorok v noci,no vlastne stredu rano o 5 55 odlietame ale vstavat musime o pol tretej 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
3. máj 2009

juuuj tak sa dufam prides este rozlucit..a nebudes mat net vobec doma? ze sa ozvat?ako ste dosli a tak?

cipsinka
3. máj 2009

nely nie nebudem mat net,babka s dedkom net nemaju 😀 😀 😀 😀 a nasi maju novy PC ale este net tiez nemaju 😖 😖 😖 😖 😖 😖 ,ale ked bude niekte sanca tak sa pripojim 😉 😉 😉 😉 ,ale uprimne povedane neviem ci budem na to vobec mysliet 😅 😅 😅 😅 😅 my mame toho tolko na plane,ze keby sme aj mesiac doma tak to nestihneme 😅 😅 😅 😅 😕 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
3. máj 2009

jasne verim ti, ale keby nahodou aspon sa ohlas ze si dobre dosla.. 😵

cipsinka
3. máj 2009

jasne ked bude moznost tak hned pisnem 😵 😵 😵 😵 Inak co si dnes robkala??Feri bol doma??

cipsinka
3. máj 2009

ze niekte 😲 😲 😲 😲 😲 niekde 😀 😀 😀 😀

nelynka
3. máj 2009

hej doma bol, sme hrali bedbinton, frisbee so psami, sranda bola, sme sa boli prejst, varila som obed..pohodova nedela

leatea
3. máj 2009

no super..vidim,ze nie som jedina,ktora miluje cestovanie...ked sedim za volantom,je to trosku horsie..ale stale rada cestujem..
a letiet na svk..uplna parada..zboznujem lietanie..som si ho uzila do usa..za tri tyzdne sa uz budem hlasit z svk 🙂 mame doobedu prilet do blavy 😎

cipsinka
3. máj 2009

nely tak ste si uzili nedelu spolu 😵 😵 😵 😵 ,moje zlato ide este zajtra do prace a v utorok ma volnoooo,joooj to je super lebo este balit treba a chujovinky porobit tak mi bude pomahat a vyhliadla som si este super kabelku tu nedaleko nas v obchode tak pojdem pokukat,lebo bola som tam vcera a mi povedala,ze ta kabelka je napredaj az od utorka,lebo bola vo vyklade neocenena 😖 😖 😖 😖 ,tak dufam,ze uz ju nebudu mat povedala mi,ze mam prist v utorok o desiatej tak za pat desat tam budem stepovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
3. máj 2009

ja som este neletela a neviem ako by som ho znasala, mam panicky strach z vysok 🙂

cipsinka
3. máj 2009

nelus v lietadle je taky klud,ze ani nevnimas,ze sa hybes,no odlietanie a pristavanie to je trosku brutus 😅 😅 😅 😅 ,hlavne ked je smykna draha alebo je zle pocasie ale inak sa da,ja sa vzdy bojim,ze ked pristaneme do nas tak riadne slahne na tu drahu,ze sa prevratime 😅 😅 😅 😅 a ked startujeme to ta tak tlaci do sedacky,to je tiez pecka ale inak to mam zo vsetkeho najradsej lebo to je take vzruso,zhasnute svetla letusky priputane a vsetci musime byt priputani,cize haluuuz 😅 😅 😅 😅

cipsinka
3. máj 2009

nie do nas ale to nas tak slahne 😉 😉 😉

nelynka
3. máj 2009

juuuuuj, ja by som strasne chcela letiet xixi ale budem asi potrebivat vela sackov hehe 😀

cipsinka
3. máj 2009

nie nebudes potrebovat sacky neboj,vobec to nie je take zle mna inak ani nenapadlo,ze by som vracala 😕 😕 😕 😕 😕 ,niiieee vazne ja som bola prekvapena,ze ako to ide vsetko kludne samoska ked nie su turbulencie to uz je trosku ine kafeee 😅 😅 😅 😅 😅 😅

nelynka
3. máj 2009

juj nestras bo tam ani nenasadnem 😀

leatea
3. máj 2009

nely..ja som mala obavy,kedze auta a autobusy boli problemy..no vobec..uplna pohoda..dokonca som uz zazila aj take turbulencie..len som si chytila flasku vinka,aby som ho nerozliala a bolo 😀 aspon nejake vzruso 😀

cipsi..kedy letite?

cipsinka
3. máj 2009

lea letime v utorok v noci 😉 😉 😉 😉 😉

veru ked su turbulenice tak je vzruso vsetci su taki vyplaseni,teraz som hrdinka ale ked letuska vyhlasuje,ze priputajte sa ideme do oblasti turbulenci tak bojiiiiiiiiiiiiiiiim 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
3. máj 2009

dnes nam volala svokra,ze sa boji aby sme prileteli,ze aby nerobili na letisku hallooo ohladom tej prasaciny z mexika,no super hned ma ukludnila 😖 😖 😖 😖 😖 😠 😠 😠

nelynka
3. máj 2009

juuuuuj..ja sa bojim nepojdem..
ja neviem, ja som zemske znamenie a je to pravda, najradsej mam pod nohami pevnu zem...ked som vo vzduchu sa bojim, ked som v hlbokej vode tiez sa bojim, aj na lodi sa strasne bojim, po vysokom moste neprejdem pri zabradli ani keby ake vysoke bolo..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre