Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
6. máj 2009

to neviem na definitivne, ale kazdy den im tam rastu uroky takze v ich dobre cim skorej...
mne by uz fakt bodli tie peniaze mat na ucte.. ☹

riana12
6. máj 2009

No drzim paluchy, nech peniazky pridu co najskor 😉

nelynka
6. máj 2009

dakujem 😀 😀 😀
idem kuknut serial na chvilku, potom musim zobudit stareho, treba ist na elektraren sa hadat, som zvedava co vyhadame..
a potom neviem, asi do banky zase hehe..ale myslim ze tam nic nevyhadame 😀 😀 😀

tak zatim pa

riana12
6. máj 2009

Tak sa maj zatial pekne, Nely 🙂

nelynka
6. máj 2009

tak som tu zae, drahy este chrape a nejako sa mu nechce vstat

riana12
6. máj 2009

A uz som tu aj ja 🙂 A tvoj este stale drichmosti?

nelynka
6. máj 2009

hej este stale drichmos, este ze dneska je streda, ze su vsade dlhsie 😀

riana12
6. máj 2009

vedro studenej vody nanho 😀 Ze som zla?

nelynka
6. máj 2009

si, by ma zabil

riana12
6. máj 2009

Odkazala by si ho na mna 😀
Ale nie, len srandujem, neboj 😉

nelynka
6. máj 2009

neviem ako by sa to tebe pacilo, keby ta niekto olial a odkazal, to ti posiela moja kamaratka ktora ta mimochodom ani nepozna 😀 😀

riana12
6. máj 2009

Mne by sa nepacilo a isto viem, ze ani tvojmu drahemu nie 🙂 Taky budicek by sa nikomu nepacil.

nelynka
6. máj 2009

noo, nastatsie uz sme to postihali...
na elektrarni bola sranda, rozratali nam to samozrejme na 3splatky co sme ratali a chvalabohu nam znizili zalohove zo 7500 na 3500kc, viac ze nam uz znizit nemohla...ale aj tak je to dobre

zuzanockamt
6. máj 2009

Ahojte 🙂
tak ja som uz domka a veceriam ... vecer pri panelaku este postriham makety do prace, lebo v robote som uz na to nemala nervy ... zase mam 2 hodiny nadcas, tak dufam, ze sa mi podari si ho zajtra vybrat 😵
nely ... tak to vam pekne znizili tie zalohove platby, aj nasi v dome platia za elektrinu okolo 4000 sk

nelynka
6. máj 2009

tak stale lepsie ako 7500 chvalabohu, som si teda vydychla..
este keby sa nam podarilo znizit alebo zastvit splatky na hypoteku na nejaky cas by bolo super

zuzanockamt
6. máj 2009

ved chodte do banky sa spytat, na pol roka by sa to malo dat zastavit, nie? ... len sa vam potom asi navysia splatky 😕 ... ci ako to potom riesia?
ja som taka rada, ze nemame hypo, lebo v dnesnej dobe to je fakt na infarkt s tymi peniazmi ... my ani hypo nechceme brat ... MM bude este splacat 6 rokov po 2500 sk mesacne a potom koniec

nelynka
6. máj 2009

hej idee zajtra dneska sme uz nestihli lebo ta pani tam bola len do 16h co nam robila hypo..spytame a uvidime a ano mali by sa potom navysit splatky..uvidime co povie..keby nam ich znizili aspon na polovicu tak by bolo dobre..tiez..

zuzanockamt
6. máj 2009

ved jasne aspon nieco, aj to pomoze, kym budete na tom zase lepsie

nelynka
6. máj 2009

veru no uvidiem co povedai zajtra.

zuzanockamt
6. máj 2009

tak snad sa vam podari, ved to bezne robia, ked ludia nemaju peniaze na splatky

nelynka
6. máj 2009

no...uvidime..uz sa nas davnejsie pytala ci splacat vladzeme a keby daco ze mame prist a zatial to slo ale tak uz pojdeme zajtra, aj tak musim na urad prace podpisat 😀

zuzanockamt
6. máj 2009

ozaj a s robotkou nic? ... ja drahemu posielam stale nejake ziadosti a CV a nic, nikto sa neozyva a ked sa uz ozve, tak len dakujeme, vybrali sme vhodnejsieho kandidata 😠 🙄

nelynka
6. máj 2009

asi tak ako ty...
uvidime, ci mi zajtra nieco ponuknu na UP..som zvedava..

zuzanockamt
6. máj 2009

mojmu muzovi na UP ani nic neponukli, iba firmu, v ktorej robil predtym, kym sme odisli do UK, ale tam uz nechce ist, lebo tam maju dost zvlastne sposoby 😖

riana12
6. máj 2009

Ahojte, tak ja doma. Chcela som ist von daco zrobit, aj ked pocasie nic moc. Lenze ma zacala strasne boliet noha, takze to dneska necham asi tak.

nelynka
6. máj 2009

tak mne stale nieco ponukali v Prahe, tu budem zajtra prvykrat..
tak uvidime ci mi nieco daju, aj ked uz som tak zlenivela ze by mi nevadilo nika neist do prace hehe 😀 😀

leatea
6. máj 2009

ahojte..dosla som sa vyvetrat 😀 sme dnes otvorili a pouzili taku smradlavu chemikaliu,ze ju stale citim na prstoch a to som si ruky umyla uz vyse 20krat,aj vydrhla..a mam za sebou aj sprchu 😖 cela budova nam smrdela 😅 😀 ale je to neznesitelny zapach..fuuuuuuuuj
nastastie uz len dva dni a opat mame vikend..sa uz tesim..len dufamz,e sa aj cosi konecne poucim..

zuzanockamt
6. máj 2009

nely ... ved to, ja si tiez kolkokrat rano spomeniem, ze ako mi bolo dobre tie necele 2 mesiace, ked som bola doma ... ale tak zarabat treba a mna terajsia praca bavi, tak je to v pohode 😵
riana ... veru pocasie uplne o nicom, u nas prsi a zima je, som velmi zvedava ako sa to do piatku zlepsi, lebo sa uz zase vytesujem na predlzeny vikend, nech je len pekne,aby sme mohli ist na bike alebo niekam na turistiku

nelynka
6. máj 2009

drahy pozera Vcernicek xixi

aj tu je hnusne stale, uz treti den..

zuzi...ja viem ze treba zarabat ale ked mne je dobreee..nikam nemusim chodit, ked niekam chceme ist nemusim vyberat dovolenku..aaaa..sper, len keby ta podpora bola dlhsia ako 5mesiacov ☹

riana12
6. máj 2009

Zuzi, ja si uz ani nejak neuvedomujem, ze 3 dni doma. Ani sa velmi netesim, mam tusenie, ze skysnem doma a sama 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre