Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

zuzanockamt
18. apr 2009

lea ... ja som bola v UK 8 mesiacov aj s drahym, ale teda stacilo mi ... doma je o mnoho lepsie 😵 😵 😵

leatea
18. apr 2009

my sme v zapadnom londyne..a nie sme nadseni,no nechceme byt stale bez penazi,co sme sice momentalne..ale teda nie az tak zle ako doma..
u nas svokor chcel svadbu s tolkym poctom..no ja som chcela velku..a skoncili sme pri 70..co je celkom pekne..nepodarilo sa zohnat schopnu salu pre 100..tak preto len tolko..a robili sme ju u mileho,kedze tam som studovala niekolko rokov..doma sa mi nepacilo..

karol84
18. apr 2009

No ja chodim do prace,k tomu delam 2 skoly a jeste grant.a k tomu semtam nejaka ta zabava a samozrejme pece o domacnost

zuzanockamt
18. apr 2009

ja by som svadbu s tolkym poctom asi neprezila 😀 ... my sme si do toho veru rozpravat nedali v ziadnom pripade ... bola to nasa svadba a za nase peniaze, tak sme sa tak aj zariadili
ani my nemame teraz doma bohviekolko penazi, kedze ja som ucitelka a manzel teraz nema pracu, ale aj tak som rada, ze sme doma 😵 😵 😵

leatea
18. apr 2009

karol..tak to si riadne sikovna..
u nas ide manzel na jesen naspat do skoly..dokoncit bakalara..a potom sa mozeme snazit o babo..ked bude mat skolu ciastocne za sebou..
a ja si robim kurz matiky..nech sa nutim ucit slovicka 🙂

zuzanockamt
18. apr 2009

ja sa chystam si urobit este anglictinu ako treti predmet do mojej aprobacie a tym padom si nemusim robit I. kavlifikacnu skusku a budem mat po piatich rokoch praxe platovy postup do vyssej triedy

karol84
18. apr 2009

Obcas toho mam plne zuby...urcite planuju dodelat jen 1 skolu,druhou bych kvuli mimcu klidne zabalila

zuzanockamt
18. apr 2009

mne ku stastiu staci aj ta moja jedna skola, ta sa mi studovala velmi dobre, kedze ma to bavilo, takze to bola pohodicka ... ak teda neratam niektore skusky z matiky 😝

karol84
18. apr 2009

Ja s tou 1skolou pokracuju na doktoratu,takze je to vlastne porad ta sama.a druhou mam trosku navic.planuju ted po semestru tak na 1rok prerusit

leatea
18. apr 2009

zuzi..no ja som bola dost drza kvoli svadbe..a stat si za svojim nie raz,ale 10krat..a to stale o tom jednom..takze sme vsetko zajednali a potom len oznamili..tiez sme mohli mat zaplatenu svadbu,ale nemat ju podla seba,tak to v ziadnom pripade..
a u nas v rodine som bola stvrta v poradi,co mala svadbu,tak som chcela nieco ine..a taka vacsia nebola ani jedna 🙂
tak tie skusky ma asi raz budu tesit..ale rozmyslam,ze si spravim chemiu..aspon bakalara a mat tiez treti predmet..najradsej by som mala vlastnu skolu 😀

karol..a co studujes?

zuzanockamt
18. apr 2009

lea ... a ty si co vlastne vystudovala? ... si tiez ucitelka? ... ja po vlastnej skole vobec netuzim ... dufam, ze nebudem v skolstve posobit po cely moj profesionalny zivot

karol84
18. apr 2009

Doktorat delam na historii-zamereni na mezinarodni vztahy.k tomu jsem si dodelala ucitelstvi pro stredni skoly dejepisu a jeste bakalare na ekonomce-to mam obor diplomacie

leatea
18. apr 2009

mam matiku-informatiku..v pripade nudze by som cas venovala aj programovaniu,co moc nemusim..ale ucit bol vzdy moj sen..este rozmyslam,ze matika v anglictine by sa mi pacila 🙂

karol..tak to mas dost toho..a ako daleko si? budes koncit cosi v blizkej buducnosti?

zuzanockamt
18. apr 2009

lea ... tak to mas zaujimavu kombinaciu ... ja mam matiku a slovencinu ... aj moj sen bol ucit, ale po troch rokoch praxe ma to trosku preslo 😀 ... a ty si ucila aj na slovensku?

karol84
18. apr 2009

Na doktoratu jsem v druhaku,do roka chci udelat vsechny zkousky a statnice a pak jeste tak rok,rok a pul disertacku.a na ekonomce jsem teprve v druhaku.takze tak na rok prerusim a pak mozna na 1rok dodelat bc a dal uz bych nesla

leatea
18. apr 2009

len na praxi som ucila..ale celkom dobrych ziakov som mala..
na akej skole ucis..ja by som brala aj taku priemyslovku..pocas skoly som vela doucala a tak nemam nejak problem s roznymi skolami..len ucilistia by ma asi nebavili..

to mas dost toho..ale verim,ze to zvladnes 🙂 a niekedy staci aj bakalar,ak je to mozne..ja tak planujem tu chemiu..ved aj ten stupen je cosi..napr tu v uk ucitelia koncia len bakalara..u nas to nie je mozne..ale je to tak lepsie..

zuzanockamt
18. apr 2009

lea ... no ucit na praxi a potom uz normalne je dost rozdiel 😉 ... ja mam aprobaciu len na 5. - 9. rocnik, takze ucila som len zakladnej skole a od septembra ma caka zase zs 😉

leatea
18. apr 2009

no kamoska uz uci a obcas sa divi..
viem,ze je rozdiel len prax,ale verim,ze zvladnem aj normalne..ma to bavi totiz..zakladna sa mi zda dost jednoducha..ale uvidime,kde sa mi podari ziskat miesto az sa vratime nastalo..takze o par rokov..

leatea
18. apr 2009

a ako to mate doma..vacsina bude asi vydatych..ako vnimaju rodicia to,ze este nechcete deti?

u nas ma uz sestra,takze nase nebude ich prve vnuca..ale svokrovci este nemaju..tak ti by aj radi..hlavne svokor..len neviem,co povedia,ked budu kocikovat v zahranici 😅

zuzanockamt
18. apr 2009

moji rodicia este vnuca nemaju, ale sesra je teraz tehu, takze ak vstko dobre dopadne, tak v septembri uz budu kocikovat 😵 ... no a svokrovci uz maju jedneho 1,5-rocneho vnucika ... ale ani jedna, ani druha strana nas nejako neriesi, ze preco este nemame a kedy chceme mat ... ako si to zariadime, tak bude ... zatial nemam ani predstavu, kedy sa zacneme snazit ... mozno to nakoniec nebude nikdy 🤐 😔

karol84
18. apr 2009

Nekdy to urcite prijde 🙂

zuzanockamt
18. apr 2009

karol ... no ja mam coraz castejsie taky pocit, ze v mojom pripade nikdy 🙄

karol84
18. apr 2009

Jakto?

leatea
18. apr 2009

zuzi..a preco mas taky pocit?
inac..volas sa rovnako ako moja sestra..

zuzanockamt
18. apr 2009

no mame to take dost zlozite s byvanim, lebo nie su prachy na nieco väcsie a MM aj s pracou a uz 4 roky sa len motame na jednom mieste ... nikam sme sa nepohli ... takze preto ten pocit

karol84
18. apr 2009

Uz to zvladli jini,zvladneme to vsichni taky

zuzanockamt
18. apr 2009

no mozno ano, ale ked sa nam nepodarilo nasetrit dost penazi za 4 roky a ani zobrat hypo a MM je teraz bez prace, tak to nevidim az tak ruzovo a nie sme az taki mladucky, aby sme mohli cakat nejako extra dlho ... uz by bol najvyssi cas sa snazit

zuzanockamt
18. apr 2009

mladucki som chcela napisat 😉

leatea
18. apr 2009

zuzi..no vy ste aspon doma a nejaku pomoc mate..my sme v zahranici..manzel to ma hrozne s pracou,kedze robi len cez agenturu a robi sa hrozne malo..ja sice pracu mam v poho,ale ked odratame,ze co treba,tak nam takmer nic neostane..
takze nie si jedina..tiez mam pocit,ze nikdy sami byvat nebudeme..a domov sa vratit nie je az tak jednoduche..manzel mal aku pracu a co ma vystudovane?

karol84
18. apr 2009

Za rok nebo dva muze byt uplne jina situace...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre