Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
11. máj 2009

veruze, nikde nikto, tu ked my neprideme cez den ta asi fakt nikto hehe 😀 😀 😀

riana12
11. máj 2009

No niekto tu musi rozduchavat pahrebu 😀 😀

nelynka
11. máj 2009

veru hehe 😀

riana12
11. máj 2009

Inak co nove?
Ja teraz cakam, kedy sa zaveli, ze ideme na obed.

nelynka
11. máj 2009

tak dokopy nic..
ja cakam kedy vstane drahy, obleceme sa a pojdeme do prahy, chcem skocit k tej doktorke ked tak a do CARu sa opytat za darcovstvo vajicok..

riana12
11. máj 2009

Mna dneska ten MK tak hneva 😠

zuzanockamt
11. máj 2009

Ahojte 🙂
u nas je totalne zamracene a fuka vetrisko, ale prsi len troska ... nastastie nas chytil len okraj burky

nelynka
11. máj 2009

ahojte
teraz som dosla odobeda konecne domov, boli sme na kave u mladych, na korculiach potom a nakoniec na vecer xixi, ale super bolo, zase sme sa trosku odreagovali..Kupili sme si kosiky na bedbinton za pomali 400kc ale su super, aj v tme sa s nimi da hrat 😀
zajtra idem skusat satky poobede, tak potom hodim fotky ak a tam bude moct fotit a 29.5. idem na konzultaciu ohladne darcovstva a na genetiku tak snad to bude Ok vsetko..

riana12
12. máj 2009

Ahojte 🙂

Nely, celkom perny den si mala. A kosicky su fosforeskujuce? 😕
Zuzi, rano som pozerala v spravach, ze v Ziline aj riadne krupy padali. U vas bol len dazd?

zuzanockamt
12. máj 2009

Ahojte 🙂
riana ... hej v ZA vraj bolo poriadne krupobitie, aj vecer v televiznych novinach to davali ... nas v MT len riadne lialo a fukal silny vietor
nely ... takze si bola poriadne zaneprazdnena vcera
ja som dnes doma, nejdem do prace ... bola som na kontrole s tym kolenom, dali mi dole obväzy a mam to zapalene, tak mi to natreli niecim zelenym stiplavym, vraj tekuty obväz, ale co je super,mozem si to normalne umyvat a dali mi antibiotika

riana12
12. máj 2009

No my sme tu mali vcera dost teplo 🙄 A ja moc teplo nemusim, nebyva mi vtedy dobre. Dneska tu zas mame zamracene. Snad len prsat nebude. Nemuselo by cez den. Staci az vecer 😀
A u vas ako dneska, Zuzi? Snad sa ti koleno coskoro vylieci 😉 A zhorsilo sa to velmi tym zapalom?

zuzanockamt
12. máj 2009

riana ... aj u nas je zamracene a dost sa ochladilo oproti vcerajsku, lebo vcera bolo riadne teplo ... to koleno odhadujem este tak na 2 tyzdne 🙄 , len keby sa mi uz aspon zlepsilo chodenie ... zapal to az tak velmi nezhorsil, len to zase viac boli, ale do zajtra to prejde, hadam

nelynka
12. máj 2009

dobre ranko,

no veru vcera to bolo nabite dost xixi...

u nas tu dneska vykuklo slniecko, snad vydrzi a konecne mi vyschne ten koberec, uz mi ho 2x vypralo dazdom hehe 😀 😀

riana12
12. máj 2009

Nely a prasok si pred "pranim" pridala? 😀 Cista voda neni buhvico 😝

Tuto je to stale take...viac zamracene 🙄 Rano sa mi ani vstavat nechcelo.

nelynka
12. máj 2009

hej pridala ale len do prveho prania, do tych dvoch som uz nestihla, zacalo prat vtedy ked som doma nebola 😀 😀

riana12
12. máj 2009

Takze ani avivaz si nepridala do poslednych dvoch varok 😀

nelynka
12. máj 2009

nie naco? budam kantrit avivaz na koberec, debil sa nevolam 😀 😀

riana12
12. máj 2009

Nely, vsak to mal byt len vtip 😀 Nemyslela som to ani prinajmensom vazne s tou avivazou 😉

nelynka
12. máj 2009

jasneeee sak aj ja som len srandovala, len to vyznelo asi hrubo 😀 😀 😀

zuzanockamt
12. máj 2009

nely, riana ... 😕 😅 😀

nelynka
12. máj 2009

ahoj zuzi..

tak ja sa lucim, idem kuk serial, obliect a potom idem skusat tie saty, musim narychlo vymyslet nejaky datum svadby hehe 😀 😀
potom vecer ked tak hodim fotecky do albumu...nejakeho..
tak papa zatim 😉

riana12
12. máj 2009

No ja z obeda a tu nikto? 😕

Inak sa mi dost silno toci hlava, pocit, ako by mi dali hlavu medzi kamene a snazili sa mi oci z hlavy vytlacit 😖 😀 😀 . A este ma boli podbrusko 😖 (urcite ovu). Az take, ako keby mali kramy dojst. Fuj 😠

zuzanockamt
12. máj 2009

riana ... take bolesti mavam niekedy aj ja pred ovu, ale nie pravidelne kazdy mesiac, neviem od coho to zavisi .... raz som si uz fakt myslela, ze to uz pride MS, ale sa mi zdlao, ze nejako malo casu ubehlo od poslednej 😀 ... ja by som tiez mala mat ovu kazdym dnom, na 11. - 12. den chodi ... pravidelne ako hodinky 😵

riana12
12. máj 2009

No mna minuly rok prekvapila MS po 16 dnoch 😕 😕 😠 Mala som vtedy take vypatejsie obdobie kvoli skole, tak mi mozno preto haprovali hormony.
Inak dnes je to dost silne, fakt ako pri zacinajucej MS. A vytok je na ovu 😀 😀. No srandovne to telicko mam, len co je pravda.
Ja si tak pokusne meriam BT, to uz som spominala. A podla nej mi zas lutealna faza vysla 2x po sebe na ukazkovych 14 dni 😀

zuzanockamt
12. máj 2009

ja to mam odsledovane len podla vytoku a bolesti, inak nie, lebo na BT som velmi leniva 😅 ... teraz to mam dobre poriesene cez ovu, lebo kvoli mojej nohe, aj tak nic nebude, takze na konci cyklu si budeme uplne isti, ze MS pride 😀 ... aj MM som hovorila, ze ako mu je teraz dobre, lebo ho stale neobtazujem, ked nevladzem normalne stat a ledva sa suchcem po izbe 😀 ... inak dnes bol na nakupe, lebo uz mu dosiel a mne banany a kupil mi aj fidorku kokosovu 😵 😵 😵 ... normalne sam od seba, ani som pred tym nevravela, ze by som chcela nieco sladke, lebo dnes mam len ovocny a zeleninovy den, ale tak tu fidorku som musela spapat, ked uz na mna myslel a kupil 😅 😀

zuzanockamt
12. máj 2009

tam som zabudla napisat, ze mu dosiel chlieb, aby ste zbytocne nehutali, ze co mu tak mohlo dojst 😀
a uz mame ak emisnu kontrolu za sebou a zajtra sa ide na STK 😵 ... vraj vsetko v pohode, ziaden problem nebol na emisnej 😵

riana12
12. máj 2009

No mne tie kramy chodia ako sa im chce. Teda maju v tom babizne system 😀, len mne sa zdalo, ze nie. Preto som si aj vobec tu BT zacala merat 🙂

riana12
12. máj 2009

Zuzi, akeho mas dobreho muzicka, ked ti aj maskrty kupil. Zlaty je 😉 A este aj auticko bude super 🙂

zuzanockamt
12. máj 2009

riana ... veru dnes sa celkom snazi 😵 ... pred chvilou dovaril spagety a tak to tu rozvoniavalo, ze nakoniec aj mne musel nalozit, lebo som uz nemohla odolavat ... a to som do vecera chcela vydrzat len na ovoci a zelenine, ale zase spagety nie su az take kaloricke a vyhovuju aj tym kombinaciam v 90-dnovej diete 😉 ... ja ju nedodrziavam striktne tak ako maju nasledovat dni za sebou, ale podla toho, co mame doma navarene alebo na co mam v ten den chut ... nepotrebujem vela schudnut, iba tak 5 kg, takze si to mozem aj takto dovolit pokombinovat 😀

nelynka
12. máj 2009

😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre