• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

22. novembra 2009 
idem ja do hajan, mam dost na dnes..

tak papa
15. máj 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja ... dobru noc
15. máj 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
a dnes tu nikoho niet? :confused: :sweat_smile: ... ci vsetky sa venujete svojim polovickam a oddychujete :dizzy_face:
16. máj 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj zuzi,. ja som teraz zavitala od rana, ale idem uz aj off, starky sklada kosacku a ja idem pomalicky pripravit bazen a potom nam pride navsteva,,
16. máj 2009 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to

Tak vcera sme s kamaratkou po Blave pobehali, domov som prisla ako skapacinka, co najskor som sa hodila do postele a dneska som sa zobudila pred jedenastou :grinning:
S mamou sme zbehli na nakupy, potom som robila vonku s kvietkami a teraz som prisla kuknut jeden filmik v TV. Jo a dneska som si este kupila jedny dlhe rifle, jedny 3/4 rifle a 3/4 teplaciky. Vsak som sikulka? :grinning:
16. máj 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No tu nikoho :confused: Ale isto si uzivate s polovickami vikendik :slight_smile:
Ja som si prave objednala 7 kniziek za cca 40€ :grinning:
16. máj 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, boli sme na 2. strane :angry:
16. máj 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja som teraz prisla domov, boli sme u svokrovcov, no riana, ty si teda sikovnica, tolko veci si si nakupila ... a tie knizky si si kde objednala, ved to je dobra cena ... to co su za knizky? :confused:
16. máj 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi :slight_smile:
No tak priznam sa, ze oblecko mi mama zaplatila :grinning: (minule som zaplatila namiesto nej nieco ja, takze ona mi to takto vratila).
Knizocky som si kupila cez net z Ikaru, mama je clenka, tak som to vyuzila a nakupila si knizocky. Uz len cakat, kedy mi prijdu :dizzy_face: 6 kniziek je od Robina Cooka a jedna je od Tucker Malarkeyovej - Vzkriesenie.
16. máj 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa chystam tiez na nakupy oblecka, ale neviem kedy, hlavne plavky si chcem kupit, ale rozmyslam, ze si asi objednam z netu ... robina cooka nejako extra necitam, ale moze byt a tu spisovatelku nepoznam
16. máj 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa pacia pribehy z lekarskeho prostredia. Aj na lekarskych filmoch a serialoch ficim :grinning:
Ja som si plavky kupovala minuly rok, takze sa zatial nechystam. Skor este nejake topanky na leto, mozno aj kabelku. Nepotrebujem to surne, iba ak by padlo nieco super do oka a bolo by to za slusne peniazky.
16. máj 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja plavky tiez mam, dokonca dvojo, ale jedny su mi velke - spodna cast najmä a tie druhe uz vyzeraju dost opotrebovane
16. máj 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja mam teraz troje. Jedny jednodielne a dvoje dvojdielne (az som sa teraz riadne zasmiala, ako som to tu napisala, ale je pravda s tymi poctami). Jedny dvojdielne nenosim, resp. vrch z nich, je mi o kusok vacsi (bohuzial som to uz tak kupila, mensie cislo nemali a ja som velmi nove plavky chcela) takze ak sa da, nenosim ich, snad do nich raz dorastiem :grinning: :grinning:
16. máj 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na dnesok sa lucim. Dobru nocku :slight_smile:
16. máj 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko spachtosom a ostatnym dobry den :grinning:
17. máj 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja cakam na draheho, kym pride domov a nudim sa :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... isiel pomoct nalozit bratovi zvaracku do auta a uz kazdu chvilu by mal prist ... mozno potom pojdeme niekam na obed a este musime ist aj do baumaxu ... len sa mi akosi nic nechce :sweat_smile:
17. máj 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zuzi :slight_smile:
Ja prave pozeram jeden serial na Jojke. Mala by som sa dnes vrhnut aj do ucenia, vo stvrtok mam skusku :stuck_out_tongue_closed_eyes:.
17. máj 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem nateraz prec, niekedy pocas dna by som sa zastavila :slight_smile:
17. máj 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kde nik, tu nik :astonished: :confused:

Idem sa ja hodit do vane a potom spat. Dobru nocku :slight_smile:
17. máj 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bre ranko :slight_smile:

Zase nikto? :confused: :confused:
18. máj 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak to tu nejako viazne ked sa tu neukazem :angry:
18. máj 2009 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely, ajoj :slight_smile: Konencne dakto :slight_smile:
18. máj 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj riana, aky si mala vikend..
ja trosku mozem bo mm este chrape a ja uz som nejaka naspata ale rozbita z toho sobotneho bowlingu, ani sediet nevladzem :grinning:
18. máj 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vikend taky oddychovy, v sobotu som tu vypisala, ze 7 kniziek mam objednanych. Teraz furt cumakujem na nete, ako to vyzera z objednavkou :grinning:. Som zvedava, kedy ju poslu a kolko kniziek vlastne dojde :confused:.
A kto vyhral na bowlingu? Urcite ty, ked vravus, ze ta aj ritusa boli :grinning: :grinning:
18. máj 2009 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie, boli sme 4 a skocila som setky 4kola tretia :cry:
18. máj 2009 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved byt tretia zo styroch je fajn, neplackaj :wink: Musis trenovat :slight_smile:
18. máj 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neee, ale som to dlho nehrala a oni chodia hravat castejsie trosku, xixi...
18. máj 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vidis to, tak ten stvrty chodi pravidelne a aj tak si ho porazila?
18. máj 2009 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, ten stvrty je moj mm :grinning: :grinning: :grinning:
18. máj 2009 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No este lepsie :grinning:
Niet vacsej radosti, ako vyhrat nad chlapom a naviac, ak ten chlap je tvoj :grinning: (aspon to tak plati u mna).
18. máj 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok