Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
1. jún 2009

ahoj cipsi

riana12
1. jún 2009

Nely, o chlapoch viem svoje. Jeden taky srandista je moj tato. O tom mozem pisat romany 😒

riana12
1. jún 2009

Ahoj Cipsi, ako sa dari?

nelynka
1. jún 2009

riana je ine zit s otcom a je ine zit s chlapom ktory je po tvojom boku...a s ktorym vedies jednu domacnost..

riana12
1. jún 2009

Ja nevravim, ze je to to iste, ale uz mat takeho chlapa doma (aj ked je to tato) bohate staci... A vidiet, co s nim ma mama trapenia...

cipsinka
1. jún 2009

ahojte 😉

nelynka
1. jún 2009

riana lenze nie kazdy je chlap ako tvoj tato 😀 😀 😀 😀

cipsus, co dneska varis?

riana12
1. jún 2009

A potom je tu este jeden chlap - priatel. Minuly rok sme sa povadili pocas minulorocnej dovci kvoli peniazom. Esteze to neboli vydavky tykajuce sa domacnosti, inak by uz asi medzi zivymi nebol 😝

riana12
1. jún 2009

Nely, to je mi jasne a zavidim tym, ktore takeho nemaju 😉 (v dobrom samozrejme)

nelynka
1. jún 2009

riana neboj...
ono vzdy su vo vztahu nezhody a pokial ten vztah je pevne nohami na zemi vzdy sa to nejako vyriesi..
my sme sa tiez zozaciatku hadali za peniaze, ale odkedy ja vediem kasu, malokedy sa pochytime, lebo m vie ze bez neho nic nekupim...

riana12
1. jún 2009

No mali sme ist na jeden vylet, ale to znamenalo dat za to vsetky peniazkly, co nam zostavali do vyplat. Bolo to sice planovane uz mesiac pred dovcou, ale vecer pred som to zatrhla. No to bolo ofukovania a nervov. A to len vylet. A velmo sa dusuje, ze on sa po zalozeni rodiny zmeni. No trt a nie zmena, pomyslim si.

cipsinka
1. jún 2009

nely dnes nic....

nelynka
1. jún 2009

riana tak moj sa chvalabohu za take blbosti neofukuje ale chlapovi to treba vediet aj podat..
ja mu to vzdy vysvetlim preco nie a ked ma kus rozumu tak to pochopi..
kolkokrat ja som uz planovala kadejake vylety a nesli sme na ne... 😀

riana12
1. jún 2009

Tak snazim sa vysvetlit aj dospelacky aj detsky. No vyjde to ako kedy. Vacsinou to aj tak zabodne tym vyrokom, ze ked bude mat rodinu, tak bude iny... Ale ja uz som sa pri nom pokazila, takze neverim 😀 😝

cipsinka
1. jún 2009

ja by som bola tiez urazena keby sme si planovaly vylet mesiac a drahy by to den pred odjazdom zrusil asi by som ho zabila,neznasam taketo ked sa na niecom dohodneme tak to ma platit.....

nelynka
1. jún 2009

cipsi hladovka?? 😀 😀 😀

hehe, ani jeden chlap sa nezmeni len preto ze ma rodinu, zmeni sa len preto ze to sam chce...

cipsinka
1. jún 2009

planovali 😅 😅 😅 😅 😅

nely nie hladovka ale ovocny den...

nelynka
1. jún 2009

jaaaaaj...
to ma nenapadlo xixi..
kupila som si melonik vcera a mandarinky 😀 😀

riana12
1. jún 2009

Cipsi, lenze nam ostavali posledne peniazky do vyplat. A bola by som rada, ak by sme sa mali zaco vratit domov 😖 Preto som odmietla na ten vylet ist ☹ Je ine, ked ti to financie dovoluju a tebe sa len nechce alebo peniazkov niet a nemozes.

Nely, ved preto neverim teraz jeho vyroku, ze ked bude mat rodinu, ze sa sibne carovnym prutikom a bum! Zmena! Na to bude musiet dojst len sam, postupom casu 🤐.

nelynka
1. jún 2009

cipsi tak dneska to budem poctivo dodrziavat s tebou dobre?
a aj zajtra..a aj pozajtra bo uz ma zasobu jogurtov 😀

riana asi tak..ked sa nechce zmenit sam od seba, neurobi to ani koli rodine..

riana12
1. jún 2009

Nely a uz si smakovala melon? Zlty/cerveny? Ako chuti? Uz je sladky?
(pardon za vysluch 😅 😅 😅)

cipsinka
1. jún 2009

riana ked myslis 😅 😅 😅 😅 😅 😅

dobre nely,tesim sa 😉

riana12
1. jún 2009

No ja nemyslim, len cakam, ze bude taka reakcia na moje "nikdynekonciace" otazky 😀

cipsinka
1. jún 2009

ria ja som myslela na ten vylet...

nelynka
1. jún 2009

riana jasnee...cerveny...vynikajuciii..ja na melon nedam dopustit 😀

cispus aj ja sa tesim 😀 😀
drahemu urobim pizzu zo zeleninkou a ja budem papat melonik mnam mnam 😀

riana12
1. jún 2009

Aha. Pardoooon 😅

riana12
1. jún 2009

Nely, ja radsej zltunky. Ale ked uz ma ponuknu cervenym, aj ten zlopnem (len som po nom lepkava, jak slak 😝)

nelynka
1. jún 2009

ja zlty nemam rada, vadi mi tam daco na tej chuti neviem..
cerveny by som zrala vkuse...mnamnam, tak yfajny cerstvucky...booze lahoda

riana12
1. jún 2009

A neni si od toho cerveneho zarypkana? Ked mne z neho tecie snad vsade 😝

nelynka
1. jún 2009

ne nesom, lebo ho papam pekne lyzickou alebo nozikom si ukrajujem a tak stava nema sancu tiect inde ako do zaludka rovno 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre