Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
25. apr 2009

no ja chodim civicit sama a som dost pysna na seba,ze ma to drzi uz vyse dvoch mesiacov a iba raz som vymeskala,ale nezda sa mi,ze by som civicila kratko 😕 😕 😕 😕 😕 😕 dva mesiace je kratko,no hadam aj viac cvicim uz aj tri pomaly 😕 😕 😕 😕 😕 neviem kedy som zacala nejako vo februari 😅 😅 😅 😅 😅 😅

mirusaa
25. apr 2009

ahojte mozem sa prihodit k vam??...my sa nesnazilkujeme- nie zeby sme babo nechceli ale priatel, skoro buduci manzel chce cakat..

nelynka
25. apr 2009

tak je to este kratka doba na to aby boli vidiet nejake vysledky, ono to pride..ja kym som mala pravidelnu telesnu a tanecnu kym som bola na skole tak bolo dobre, akonahle som zo skoly vonku, necvicim, kila idu hore...

cipsinka
25. apr 2009

mirusaa jasne pridaj sa ja som na tom presne tak ako pises do bodky a do pismena 😖 😖 😖 😖 😖 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
25. apr 2009

no ale mozem povedat ze stupli len pred IVf a odvtedy sa nepohli len ked som bola chora a nejedla som, ked mi nechutilo..

nelynka
25. apr 2009

ahoj mirusaa, jasne ze mozes..vitaj

nelynka
25. apr 2009

moj nevie co chce takze neviem ako som na tom 😀 😀 😀 😀 😀

cipsinka
25. apr 2009

ako drahy mi hovori,ze v bruchu mi riadne vidno,ze kleslo dolu ako citim aj na gatoch ale nie tak abnormalne ako som si prestavovala 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ,no ale neviem ci mam drahemu verit,mozno mi to hovori len aby som nebola smutna,ved som zvedava,ze co mi povedia nasi ked ma uvidia 😉 😉 😉 😉 😉 😉

cipsinka
25. apr 2009

ahaaaaa tak to som nevedela,ze tri mesiace je kratko,tak budem na sebe makat a riadne a hlavne ked pridem zo Slovenska chcem si kupit rocnu pernamentku len dost tucne stoji ale mam hodiny co chodim teraz vlastne zadarmo to si vlastne budem platit len za posilku a mozem tam byt aj cely den,vratane aerobicovych hodin tak budem skakat do umoru 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐

evitkamalicka
25. apr 2009

ahoj baby 🙂

cipsinka
25. apr 2009

cauky evit akurat som pozerala vase fotky Adamko je 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 taky zlatucky a v tych tvojich vlasoch 😵 😵 😵 😵 😵 Bolo by z neho rozkosne dievcatko 😵 😵 😵 😵 ozik kedy si ides dat predlzit tie vlasy 😕 😕 😕 😕 😕

nelynka
25. apr 2009

zeny, teraz mi volal ten kamarat co budu mat svadbu v auguste...pred asi mesiacom si kupili psa..dneska idu po druheho, jeden stal 4000kc, druhy stal 2500kc, chapete? on nerobi, taha len ona, maju na krku pozicku, najom platia pomali 12 000, nevyzera ze by on mal najst enjakur obotu v najblizsej dobe a este chcu svadbu...cista nezodpovednooooost

cipsinka
25. apr 2009

nely to teda hej,ze ked on nepracuje a taketo vydavky maju a este aj psika kupuju joooj tie deti 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅

evitkamalicka
25. apr 2009

cipsi vlasky mi budu robit dnes o 17:00 🙂

nelynka
25. apr 2009

cipis ty to mozno nevidis ale on to vnima inak, ti vravim ked budes cvicit rok, dva tak budes viediet naozaj aj vysledky...

ahoj evit...

cipsi uz druheho psa...ako su oni normalny?? boze a nedaju si povedat..ale ich vec...ja im chcem len dobre...neprajem im aby skoncili tak ako my.. ☹

cipsinka
25. apr 2009

aj my si teraz berieme od nasich psika na Oravu yorkshira,lebo minuly rok mi zomrela moja milovana cipsinka a bolo nam strasne smutno tak sme si povedali,ze psa uz v ziadnom pripade ale nasi maju teraz male a ked prideme budu k odberu tak sme sa s babcou dohodli,ze si jedneho zoberieme,ked zila cipsinka babka nemala ziadne zdrav.problemy velmi jej psik pomahal a ked zomrela tak sa jej to len zhorsovalo teraz je vsetko v poriadku tak dufam,ze ked kupime hafana tak to tak aj ostane,joooj uz sa na nu tesim na taku malu chlpatu gulicku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
25. apr 2009

evit asi som to vycitila ked som sa ta na to spytala,tak potom prosime fotos som zvedavaaaa 😅 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
25. apr 2009

no veru je to nezodpovedne,ze dvoch hafanov a este v byte 😖 😖 😖 😖 😖

evitkamalicka
25. apr 2009

cipsi jasne foto dodam, akurat som fotila ako vyzera moja hlava teraz a odfotim este potom a vlozim na porovnanie asi zajtra alebo mozno este dnes vecer 😉

cipsinka
25. apr 2009

dobre tesim sa budem pokukovat po albumoch 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
25. apr 2009

cipsi a vy idete od rodicov kupovat psa??
no oni tiez maju yorkshira, teda uz dvoch...a jednoizbovy byt a ona kvika ze chce decko, tak som teda velmi zvedava co budu robit hehe..a to maju svadbu 8.8. ani fotografa, ani kameramana, ani salu nemaju a oznamka vraj idu tlacit az buduci tyzden...

cipsinka
25. apr 2009

no nasi povedali,ze nam ho daju ale ja nechcem psika zadara nejaku symbolicku cenu im dame 😉 😉 😉 😉 😉 No co ideme my na svadbu tak oznamka este nemaju a je to presne za dva tyzdne cize kliiiiiiiiiiidek 😅 😅 😅 😅 😝 😝 😝 😝

evitkamalicka
25. apr 2009

my sme mali oznamka mesiac pred svadbou a uplne to stacilo

nelynka
25. apr 2009

cipis, tak nasi boli radi ze sme tych dvoch niktosov vzali, aj tak im ich dost ostalo na krku...a este nam dali penoazky navyse xixi..budem musiet mamke napisat, ci mi nepozicia aspon 100ecok do vyplaty 😀 😀 😀

nelynka
25. apr 2009

tak my sme ich posielali tak dva mesiace pred svadbou ale sme ich mali doma uz pomali pol roka predtym, to bolo prve po prstenoch co sme davali robit..

cipsinka
25. apr 2009

nely tak nasi maju zaujemcov a maju kontakty aj vo vykupoch cize nechcem aby boli na tom stratovi 😅 😅 😅 😅 😅 😅 ,cize nebol by problem.Ale dame iba sumu co my uzname za vhodnu viac ani bohovi 😀 😀 😀 😀 😀 😀 teraz mame kooooooopu vydavku,to sme chceli menit este vchodove dvere a okna ,no vlastne iba objednat lebo by to nestilhli kym by sme my boli na SVK,no uvidime co nakoniec povybavujeme 😉 😉 😉 😉 ale zas sa nechcem nahanat chceme si oddychnut trosku powellnesovat a taky klidecek mat a nie lietat,ved potom napisem,ze co sme povybavovali a nakoniec nic,haaaahhaaa ale co aspon usetrime 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelynka
25. apr 2009

cipsi to hej to ti verim okolo domu su vzdy same vydavky...
tak pokial maju cistokrvne tak to hej, to sa necudujem ked ich maju na chov..
ja neviem, pre mna osobne to nie je pes..ja mam radsej velke psy co aj vidno aj pocut, nie iba to brese a nikde nic...na to mame doma macku...a ta aspon zdrhne ked ju nevidime a prisadneme v kresle 😀 😀 😀

cipsinka
25. apr 2009

nely no dovol som nasrataaa 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 to su pre mna najkrasie psiky,a este zlaty retriver(neviem ci tak sa to pise)toho chceme ked prerobime dom vonku 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Nasa cipsa bola pre nas milacik,pritulna a vobec nestekala 😠 😠 😠 😠 😠 😠 ja zas neznasam macky brrrrrrrrrrr 😖 😖 😖 😖 😖 😖

cipsinka
25. apr 2009

ja si zas neviem osobne prestavit psa ako hovado vo vnutri ci uz v dome alebo v byte fuuuuj,ten smrat a tie chlpy beeeeeeeeeeeeeeeee a nedajboze by som mala mimi ved by ma drblo len co by bol kilometer od neho 😅 😅 😅 😖 😖 😖 😖 😖 😖 😖

nelynka
25. apr 2009

cipsi kazdemu sa paci nieco ine, ja neznasam tie malo psy, nie nezansam to je silny vyraz..nemam ich rad proste sa mi to nepaci...
ja mam rada psa co je vidno ze je to pes a nemyslia si to s mackou ludia...alebo s chlaptou handrou..

zlate retrievri su nadherne psi ale to vidno ze je pes...
aj my sme ho chceli nebyt mojej Nely doma na SVK a 7steniatkam, tak mame Larinu 😀

ja mam macky rada len preto lebo sa da s nimi robit setko...ci ju chytis za nohy alebo za hlavu nic jej neurobis, ja som niekedy drasticka ale nasa macka je uz zvyknuta a ma to rada 😀 😀

zase zalezi od toho aky smrad a ake chply, nasi dvaja su cez den von a v noci s nami spolu spia v posteli..chlpy som doma nevidela ani nepametam a to su strednostrste psi a srad, neviem, bud som naucena alebo naozaj nesmrdia..ale tak ked ti smrdi maly pes tak neviem ako potom smrdi velky...

ked bude mimi budem len hrda ze mam doma poriadneho psa ktory bude na neho davat pozor..tak ako sme aj my mali psa ked som bola malinka, tiez to bol krizenec velky ako nemecky ovicak, zaplakala som v kociku, vyskocil, pohupal a bolo dobre, nepohol sa ani na kilometer odomna...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre