Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

cipsinka
20. jún 2009

ahojteeeeeeeeee,

ahoooj NELY no konecneeeeeeeeee,si mi chybala 😅 😅 😅 😅 😅 aj ked som tu casto nebola ale aj tak si mi chybala 😅 😅 😅 😅 AKo bolo na SVK???BOla si aj s Berni alebo s inymi babami?? 😕 😕 😕 😕 😕

riana12
20. jún 2009

Ahoj Cipsi 🙂

cipsinka
20. jún 2009

ahoj riana 😉 😉 😉 a kde mame ranajsi vtip ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ 😕 😕 😕 😕

nelynka
20. jún 2009

ahoj cipsuuus..aj vy ste mi chybali..
ale som si kusok oddychla..
nebola som s nikym, nebol cas..ledva som stihala byt sama so sebou 😀 😀 😀 😀

nelynka
20. jún 2009

skoro ma rotrhlo, vosla som v KE pozriet saticky spolocenske a take naadherne mali boha, som myslela ze ma vystre..keby som bola vedela tak tieto ani nekupujem kua

cipsinka
20. jún 2009

tak si si ich mala kupit a tie co mas doma by si sla vratit ved na to mas narok ich ist vratit,nie??

riana12
20. jún 2009

Cipsi, hram gulecnik a pauzicke, neni cas 😝 😀 😀 😀 ☹ ☹ ☹

riana12
20. jún 2009

Protihrac mi zdrhol niekam 😠 ☹

---------------------------------------------------------------------
Učiteľka dala žiakom za úlohu zistiť, ako sa narodili. Jožko prišiel domov a pýta sa mamičky:
- Mamička, ako som sa narodil?
A mamička vraví:
- Doniesol ťa bocian, Jožko.
Ráno išiel do školy a na streche zbadal bociana. Vyšplhal sa na strechu a dal si bociana do tašky. Učiteľka sa ho v škole spýtala.
- Tak, Jožko, už vieš, ako si sa narodil?
Jožko hovorí:
- No jasné, mám ho vytiahnuť?
- Nie, nie!!! Nemusíš, máš jednotku!
---------------------------------------------------------------------

nelynka
20. jún 2009

cipsi na vratenie penazi narok nemas..
len na vymenu..do 30dni...narok na vratenie penazi si kazdy obchod dava inak, niektory ich vracaju do 14dni, niektory do 3dni niektory az po reklamacii...

riana12
20. jún 2009

Nely, nezufaj, ze uz mas saticky doma. To by si takto dokolecka musela vyberat 😉, vzdy by sa nasli krajsie, lacnejsie a ktovie ake ine 🤐.

cipsinka
20. jún 2009

riana 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tak tu je to inac viecm,ze raz sme nieco (uz si nepamatam co)sli vratit a v pohodicke mi vratili peniazky 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ,ale ved to je jedno uz saty mas a to je podstatne 😉 😉 😉 😉 Ozaj svokrika mate tiez so sebou doma??? 😕 😕 😕 😕

riana12
20. jún 2009

No co, Cipsi? Spokojna? 😀

nelynka
20. jún 2009

riana mne to je uz jedno, som s nimi akosi zmierena uz 😀

cipsi vsade to je inak... a zalezi aj od toho kedy to ides vratit...
viem ze my sme v Nexte peniaze nevracali, len po reklamacii a maximalne sme tovar vymienali do 30dni od zakupenia s origos vysackou...

hej svokor je tu tiez, dokoncuje dlazbu v chodbicke a bude nahadzovat stierky v predsienke a robit poter, tak konecne bude aj to hotovo snad 😀 😀

cipsinka
20. jún 2009

riana hej spokojna uz mam pokoj na dusi 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀

nely tak super taky pomocnik je na nezaplatenie 😉 😉 😉 😉 😵 😵 😵

riana12
20. jún 2009

Ved ich mas pekne, daco sa mi mari, ze si chcela dorobit zapinanie vzadu, vsak? K tomu pekne vlasky, doplnky a budes fesanda 😵.

riana12
20. jún 2009

Babulky, ja teraz na chvilu pojdem mimo PC, hydinu treba opatrit 😅.

nelynka
20. jún 2009

cipsi veru nemusim to robit ja a on je vyuceny murar tak to urobi aspon poriadne a tak ako chcem jaj 😀 😀

riana nie zapinanie ale zavezovanie, len to musim premyslet..
nechala by som to tak ale mi divne odstavaju na ceckoch zboku aby mi nahodou nevyskocili pocas obradu nebodaj alebo tak 😀 😀

nelynka
20. jún 2009

teraz cakam od tety co mi odpise za vlasky a dohodnem sa s nou uz na predlzovani tak do dvoch tyzdnov by som mohla mat 😀

cipsinka
20. jún 2009

budes kocka s tymi vlasmi 😵 😵 😵 😵 😵

nely citala si,ze ideme na dovcu?? 😎 😎 😎 😎 Cize my na ziadnu svadbu v sept.nejdeme 😅 😅 😅 😅 😅 sme si to trosku premenili podla seba 😅 😅 😅 😅 a aj tak sme este ani neni oficialne pozvani takze nic sa nedeje 😉 😉 😉 😉

nelynka
20. jún 2009

hej citala som, tichucko zavidim..ja som chcela ist ale pojdeme do r..i a naspet..v septembri aj tak musime zase na slovensko ist, no na porazenie to je..
svokra si zmyslela ze budu robit oslavu, ona 55, starka ferova 70 a ferovu 30ku do toho zamiesaju..a to ja som bola radsej ticho ze budem mat 22 lebo na oslavu sa mi naozaj ist nechce a pocuvat starkinej reci ze nema peniaze a nikto jej nic neda a neviem co...

cipsinka
20. jún 2009

nely 😖 😖 😖 😖 😖 😖 tak to ozaj na porazenie 😖 😖 😖 😖 ja neznasam taketo rodinne oslavy,kazdy sa tam len pretrrrca a robi sa dolezitym (z draheho strany),preto sme ani nemali velku chut ist na svadbu a preto sme sa ani bohvie ako nebavili lebo kazdy na nas len okuuunal a ja to neznasam 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 .

Aj ja sa na dovcu straaaaaaaaasne tesim a dufam,ze vsetko vyjde v pondelok budeme mudrejsi,ze ci plati ten sept.chceli sme si to objednat uz teraz ale vyslo by nas to 2500ecok len dovolenka (samoska 5 hviezdickovy hotel a vsetko v cene do drinkov po vsetko vlastne),ale plus potrebujeme nejake to ,,vreckove,, a to si tiez chceme zobrat trosku viac kedze chceme ist aj na pust a do delfinaria a vsetko nieco stoji a to nehovorim o satach a suveniroch 😅 😅 😅 😅 😅 😅 takze s objednanim trosku pockame a pokusime sa odchytit nejaky last minute aj ked to nebude o neviem kolko lacnejsie ale aspon trosku 😉 😉 😉 😉 😉 CO sme pozerali ceny zo SVK do Egypta last minute tak tam boli fakt fajn ceny,ale nam by sa neoplatilo este letiet na SVK a plus k tomu letenky tak by nas to vyslo asi tak isto 😒 😒 😒 😒 😒No ale ked nebude ziadny last minute tak pojdeme normalne sa nezblaznime ist ideme na sto percent len kedy ci v sept.alebo v okt.to este nevieme ale dufam,ze v sept.lebo to uz za mesiac a pol by sme sli objednat 😵 😵 😵 😵 😵 😵

cipsinka
20. jún 2009

a samozrejme ta cena je az za 14 dni takze to nie je take hrozne 😉 😉 😉 😉 ked vsetko tam budeme mat zadarmo 😉 😉 😉 😉 😉

nelynka
20. jún 2009

ty kokos, tak tolko by som teda za dovolenku nedala ani nahodou, trosku vela aj ked to je 5* hotel ale aj tak ty kokoooos..to si radsej vystavam podkrovie hore za u cenu..
ja som chcela ist len do chorvastka, max 15 000 aj s vreckovym pre dvoch ludi viac by som za to nedala..

svadby mi nevadia, na tu sa celkom tesim..
len ako neviem..oslavy vo ferkovej rodine..neviem..ako neviem..
nejako ma to tam netaha..hlavne koli starkej, lebo ta furt dokola to iste a ja jej nemozem anis lovo povedat a tak by som ju sprdla jak male decko..
fakt!!! mam ju rada, ale tie reci ma zabijaju ked som tam, len sa modlim aby som cim skorej isla het ked ju ideme pozriet..ale nastatsie svokra sa len raz prekecla ked sme boli doma inak nepovie ze se aby sme tam ist nemuseli..
ale tomuto sa nevyhneme ked bude oslavovat a urco bude cakat penaze ze jej dame nejake, najlepsie asom 100 000 aby som to nemusela pocuvat..

cipsinka
20. jún 2009

no tak nie je to maly peniaz ale nechodime na dovolenku kazdy tyzden 😉 😉 😉 😉 a ja stale dufam,ze by sme sa mohli do tych 1500-1800 zmestit 😉 😉 😉 😉 to je pomerne dost sluzne za taku dovolenku 😉 😉 😉 😉 😉 My sme si na tu dovolenku stanovili urcity strop a ten neprekrocime 😉 😉 😉 .

To existuje dovolenka za 15 000 aj s vreckovym 😕 😕 😕 😕 😕 😕 to mi pride uplne nepredstavitelne 😕 😕 😕 😕 tak ja si nemozme dovolit ist iba s 15 000 vreckovym by som sa bala,ze sa nieco stane a potom co???Radsej zvysne peniazky donesiem domov 😅 😅 😅 😅 😅 .

Draheho brat boli minuly rok v obycajnom posranom Chorvatsku a minuly tam 60 000 chapes???Tak to mi uz pride sialene a to byvali v obycajnom apartmane 😅 😅 😅 😅 😅 .

Takze si myslim,ze ked last minute zozenieme do tych 1800 ecok je to bomba 😅 😅 😅 😵 😵 😵 😵

cipsinka
20. jún 2009

a teraz som citala,ze by ste chceli ist do CHOrvatska s 15 000 a ty vies kolko tam co stoji????????????Ved tam je taka drazoba,ze az 😅 😅 😅 😅 😅 My sme boli pred piatimi rokmi so sesterkou ale to bola hruuuuuuuza sme len cumeli,ze ci im nesibe 😅 😅 😅 😅 😅 😅

cipsinka
20. jún 2009

Boli ma hlava ako slak 😖 😖 😖 😖 😖

riana12
20. jún 2009

CIpsi a to si priatel vymyslel cca 3 tyzdne dozadu, ze do Chorvatska za 4000, chapes tomu? 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 Akoze neviem, kde k tomu dosiel 😝 😝

nelynka
20. jún 2009

cipsus...
ano existuje dovolenka aj za 15 000 aj s vreckovym..nevravim ze nevezmes viacej, ale je to strop a viac minut nechcem..ubytko by nas vyslo na 7-10dni cca 8000sk pre dvoch..plus cesta cca 4000sk..a nejake vreckove k tomu..na stravu a tak..zase netuzim kupovat handri a blbosti, len nejaky suvenirik a dost..budem mat predsa fotky a to mne bohato staci..handier mam aj bez toho dost 😀 😀 😀
plus nejakych 5000 v hotovosti do zalohy a samozrejme nejake peniazky aj na karte v zalohe..

chcela som ist do chorvatska..na strednu dalmaciu, mali sme vybraty apartman uplne pohoda, vyhlad na more, plaz asi 500m od domu...no parada...
a zeby drazoba..no velmi drahsie ako na slovensku to nebude, zase chcem ist autom takze kopa veci ako jedlo a pitie sa da nabalit doma a co viac potrebujem? par korun na zmrzku, sem tam nejaku veceru vonku ..a dost...

cipsinka
20. jún 2009

riana ale zas je pravda,ze na kolko tam clovek chce ist tak my ideme az na dva tyzdne je to let 6 hodin a plus mas vsetko v cene cize keby sme dali tych 1800 aj so vsetkym poistenim a so vsetkym si myslim,ze to je v pohode 😉 😉 😉 😉 😉 😉 .

Tak ale ked tam clovek chce ist na vikend tak tych 4000 mu mozno bude stacit na stravu 😉 😉 😉 samoska ale mimo restik,lebo to tam je tiez kur.a drahe 😉 😉 😉 😉

nelynka
20. jún 2009

riana 4000 by dal len na cestu tam a spet ked pojde autom...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre