Opäť sa posnažíme ale až od (po) roku 2010

z.ubrienka
23. mar 2009

ahojte, mozno nie ze možno ale skôr určite je na takúto tému ešte skoro. Ale tak dúfam že nie som jediná ktorá by chcela mať bábätko až tak "neskôr"(tj, o 2-3-4a viac rokov), dúfam že nie som jediná ktorá takto plánuje do budúcna.. 😅 .. 😀

nelynka
22. júl 2009

riana som ho nakecala, ideme zase hrat a ho teraz nabijem ja!! 😀 😀 😀

riana12
22. júl 2009

taze si date poludnajsi duel? 😀 len mu daj do tela riadne 😀

leatea
22. júl 2009

nely..tak mu ukaz 😀

ja som sa kukla na tie kociare..a nasla som zopar,nad ktorymi by som uvazovala..tak kludne kuknite 😅

http://www.mothercare.com/richContent/B001CBYBYW
vyzera byt spratny a dieta sa da otocit k sebe 🙂

http://www.mothercare.com/richContent/B001CRC2T2

http://www.babybirds.co.uk/shop/icandy-apple-st...
toto ma velmi zaujimave kolieska

http://www.kiddicare.com/wcsstore/ConsumerDirec...

http://www.kiddicare.com/wcsstore/ConsumerDirec...

nad farbou budeme uvazovat az neskor..ale nebude to ani cervena a zelena..

marionn
22. júl 2009

drobec má poludňajšiu siestu, tak sa môžem chvíľku zašívať aj ja.

nely, ako to dopadlo? kto vyhral teraz?

lei, aj ty máš pekné kúsky! Už len to bábo 😉 Mne sa veľmi páči concord fusion, tak možno pri druhom... 😀

ria, kde berieš te vtípky? 😀 😀 😀

leatea
22. júl 2009

marion..no tak si uzi tu siestu pri nas 😀
uvidime,co ponukne anglicky trh dalsi rok,alebo o dva..aspon bude z coho vyberat..co som celkom rada..

a nely..som vcera povedala milemu,ze ako si zratala prvotne vydavky na dieta..tak ostal zaskoceny 😀 😅 ale on by ti to hned skresal na polovicu 😀

marionn
22. júl 2009

lea, neboj, ono to nie je také strašné. 🙂 všetko prichádza postupne...keď budeš potrebovať, dokúpiš a tak pomaly sa to nazbiera. Napr. úplne zo začiatku malý spinkal pri mne, hoci sme mali postieľku, bolo to pre mňa pohodlnejšie a manželík bol vyhostený na bočnej postieľke 😀 😀 😀. Neboj sa toho! A poviem Ti je krásne si aspoň popozerať tie drobné vecičky. Kým som nebola tehotná, tak som si chodila aspoň oči popásť a okuknúť to 😀

marionn
22. júl 2009

aj mne sa páči, že každý rok vidíš niečo nové - novinku- kočík. Tiež som zvedavá, čo prinesie budúcnosť. A asi tento súčasný kočík predám, hoci mi bude aj ľúto, no ktovie kedy sa zadarí. 😉

riana12
22. júl 2009

marionn, svoje vtipkovske zdroje neprezradim 😀

zase tu kociky preberate? 😅

leatea
22. júl 2009

no my budeme mat cestovnu postielku..kedze sme v zahranici..a nechcem tu mat zbytocne vela veci 😅
ale viem,ze vsetko pekne postupne..
u nas budem pomaly posledna,co bude mat dieta..takze obzeracky uz mame nejake za sebou..sestra ma 3rocne dite 😀 a ja ako krstna nakupujem vo velkom 😀

a ty mas teraz aky kociar?

marionn
22. júl 2009

musela som nachvíľu odbehnúť, Timík si zmyslel, že chce maminku pri sebe 😀 . Teraz mám adbor baby lux. je to kombinácia, super odpružený, nafukovacie kolieska, bola som spokojná. Ale mám rada zmeny a asi by som uvítala dlhší priestor na nožky, aby si mohol pokojne pospať. Ale pravda je aj to, že teraz kočík veľmi nemusí...radšej cupitá 🙂

marionn
22. júl 2009

ria, tak si autorom teda ty? nemusíš prezradiť, len môžeš odpovedať áno lebo nie 😀 😀 😀

riana12
22. júl 2009

Ja som si teda kocik konkretny nevyberala ziadny, bo je to u mna vysoko neaktualne. Ale viem, ze prvy chcem klasicky hlboky a ze sa pri hladani natrapim, pretoze nechcem nejake male prditko. Deti stale vacsie a vacsie a kociky umerne tomu mensie 😝 To mi pre predstavu staci, aj tak nakoniec budem musiet brat to, co sa bude vyrabat a nie o com snivam od strednej skoly 😀 😝 😅

riana12
22. júl 2009

nie, marionn, nie som autorka. take vtipne crevo mi bohuzial nenarastlo 😝 😅

marionn
22. júl 2009

áno, to je pravda, no mne sa ten náš kočík veľmi páči - je taký chutný. No samo o nejaký rôčik budú možno ešte krajšie, no najlepšie je ho vidieť a odskúšať. Ja som kupovala cez net, a "naživo" som ho videla len už kúpený 🙂 No som bola spokojná s výberom.

a neva, že nenarástlo, hlavne že poznáš zdroje 😀 😀 😀

riana12
22. júl 2009

hlavne, ze zdroje su, to je dolezite 😀 😉

leatea
22. júl 2009

no ja si nemozem vyberat podla snov zo strednej..kedze ziadne neboli 😀 urcite nie o kocikoch teda 😀 😀 😀

mi to tu akosi blbne..musim restartovat pc..lebo mi nic nechce ist 😠 asi sa flakaju s telekomunikacnej spolocnosti 😕

leatea
22. júl 2009

tak bol problem s paketami 😅 hadam to uz pojde..

riana12
22. júl 2009

no ja to mam vlastne sen zo zakladnej 😅 dokonca 😀 bo vtedy sa brasko narodil, mala som to vsdetko v priamom prenose a nei je to tak davno, tak mam este v zivej pamati, ake kociky sa mne pacili, bo tiez som mala slovo vo vybere 😀

leatea
22. júl 2009

aha..no ja ked som prisla do prvaku,tak najmladsi mal rok..ako dostal vsetko nove a my sme stale okolo neho boli..ale je to hooodne davno..a ked sestra mala..tak sme boli obzerat kociare..ale aky je chaby vyber na vychode,tak to az hanba..a tie ceny..priserne 😠
esteze tu je velky vyber 😀

ja si pamatam,ako sme najmladsiemu brali oblecenie a pouzivali ho na babiky 😀 😀 😀

riana12
22. júl 2009

ja som este braskovu poslednu pampersku velkosti pre novorodencov zhabala a obliekla babike Filipkovi 😀 😀 😀 ale nasla som ju az ked mal brasko tak 2 roky. nieco sme vypratavali a pamperska stadial vypadla 😕
babatkovske oblecko mam e vsetko poukladane v jednej skrini, ked to bude aktualne, vyplienim ju, oblecko zoberiem, poperiem, skonktrolujem a budem mat hodne velku vybavicku takmer zadarmo 😀 potom uz len dokupim, aby mal drobec aj nieco nove a bude nam hej 😀

nelynka
22. júl 2009

tak vyhrala som ja 13:10
ide sa osprchovat a ideme na navstevu odniest baracky a nejake uhorky bo ich mame vela a ja to zavarat nebudem, nezniesla by som ten octovy smrad, ble 😖

leatea
22. júl 2009

riana..no sestra tak dostala vsetko od mami..a je to dobra vec,ved niektore veci boli oblecene mozno 3krat 🙂

nely..no vidis,ze si vyhrala..my sme to vedeli 😀

riana12
22. júl 2009

Nely, gratulujem 😉

Lea, presne, nieco bolo oblecene 1-2x, este su tam aj veci po mne a dokonca lepsej kvality ako teraz vyrabane...

leatea
22. júl 2009

ja potom od sestry urcite cosi dostanem a zas to pekne odlozim..budem to pouzivat aspon doma..takze nebude treba tolko toho prenasat 🙂 ona kupila zopar a brala to hlavne na kontroly a tak..
a ta kvalita sa neda porovnat..ak clovek co len troska kvalitnejsie,tak plati kopec penazi a dieta to vyuzije max 2tyzdne ak je drobne..
ale napr. sestra nakupila kvalitnu obuv s dobrou klenbou a aj tak maly ma s nozkami problemy..

nelynka
22. júl 2009

ja nedostanem od nikoho nic..
teraz som "zdedila" po kolegini jednu krabicu, ale to su uz dost stare veci ale v celkom OK kvalite..
tak ale uvidime, mozno sa niekto najde kto podaruje xixi..
ale som dneska vravela starkemu moje vypocty ta len krutil ocami hehe 😀
ale my uz sme sa davnejsie bavili ze by sme to zacali pomalicky kupovat take najdvolezitejsie veci (okrem kocara) aby toho nebolo vela, ale tha uvidime co bude

leatea
22. júl 2009

nely..a on uz chce babo?

leatea
22. júl 2009

som akurat pozerala nejake pracovne inzeraty a v ziline hladaju predavacku do obchodu s dojcenskym tovarom 😅

nelynka
22. júl 2009

lea on ho chce odkedy sme spolu..

leatea
22. júl 2009

nely..a mne sa zdalo,ze raz hej a raz nie.. tak je teda dobre,ze chce 🙂
a rodina sa este nepyta?

nelynka
22. júl 2009

lea on chce, nikdy nepovedal ze nechce...
lenze ide o to, ze sa mu nechce NIECO co je na dieta dolezite vies??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre