Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Opätovné snaženie po minipotrate

minicko
5. okt 2012

ahojte babinky, je tu niekto taky, kto v poslednej dobe prezil minipotrat a chce sa pokusit o dalsie mimco?

evelin325
5. okt 2012

@minicko ahoj, čo znamená minipotrat?

minicko
autor
5. okt 2012

@evelin325 ahoj, myslela som tym samovolny potrat, lebo takto to nazval moj gynekolog..pretoze to bolo velmi skoro (cca 5 tyzden), preto to mini..

evelin325
5. okt 2012

@minicko a doktor ti povedal dôvod, prečo sa to stalo?

minicko
autor
5. okt 2012

@evelin325 nie, nepovedal..povedal mi jedine,ze v takomto skorom stadiu sa to stava kazdej tretj zene a vraj preto,lebo vacsinou ten plod byva poskodeny,tak priroda to takto zariadila..ty si ako na tom?

evelin325
5. okt 2012

@minicko ja som nezažila potrat, ale moja kamoška áno, oni začali snažilkovať po pol roku, jej zistili, že nemôže udržať plod, nemá na to pripravenú maternicu, preto potratila.

jvlacchovicova
5. okt 2012

ach....ja mam za sebu uz dva...tak okolo siedmeho tyzdna...

lentuska
5. okt 2012

@minicko
Ahoj , ja som zazila v januari mimomaternicove, bol to sok, ked mi to lekar oznamil a este popri tom, my odstranovali aj cistu na pravom vajecniku a to vsetko som sa dozvedela Piatok 13teho. Teda to ti poviem,to bol ukazkovy piatok 13teho. Vsetko sa zomlelo velmi rychlo. Ale teraz viem,ze vsetko zle je na nieco dobre. V juni domov mamka dopratala jednu doktorku, co robi biorezonancne vysetrenie a ta mi zisitla hrozny stav mojho organizmu. samy zapal, bacil , parazit, oslabenu imunitu (ani som sa necudovala, lebo citila som sa fakt priserne) a povedala mi, ze keby sa to dieta aj narodilo, tak by malo min. atopicky ekzem, oslabenu imunitu a dokonca niektore parazity by napadli aj plod. No hruza pomysliet. Vypracovala mi specialny detoxikacny program, ktory vyuzivam od juna a hned sa mi polepsilo musim povedat. Teraz momentalne budujeme imunitu. Idem tam prihlasit aj mojho chlapa, nech aj jeho pozrie a aj on nech si da taku detoxikaciu, nech vieme na com sme a potom sa pokusime znova o babo. Urcite by som to na zaklade vl. skusenosti odporucila kazdemu taketo vysetrenie. Usetrite si v buducnosti starosti a aj detom zabezpecis lepsi start do zivota! Keby si chcela , a rozhodla , ze to aj ty s priatelom vyskusate, daj vediet a poslem ti kontakt na tu doktorku.

Pa

evelin325
5. okt 2012

@jvlacchovicova a rieši to nejako doktor, že sa to stalo už druhýkrát?

laurica123
5. okt 2012

@minicko ahoj no aj ja som v marci potratila v 6tt a samovolne nemusela som ist na kyret a v maji som uz bola tehotna a ani sme sa nesnazili..preto som tomu nemohla uverit ked som videla tie kolaje 🙂 ja som bola aj v nemocnici a tam ma doslova vytyrali lebo ma natahovali ze ide o mimomaternicove vyse tyzdna..velmi lahko som otehotnela aj ty podla mna po takych potratoch sa hovori ze to ide lahsie..tak nech sa podari cim skor 🙂

minicko
autor
5. okt 2012

@jvlacchovicova ahoj..vidim,ze jedno dieta uz mas..stalo sa ti to pred narodenim tvojho dietatka alebo sa pokusate o druhe?

minicko
autor
5. okt 2012

@laurica123 ahoj,dakujem za taku pozitivnu spravu..len neviem, ci sa mame pokusit hned teraz alebo pockat aspon jeden cyklus..za ako dlho si dostala ms potom?

laurica123
5. okt 2012

@minicko no vlasne ked som bola v nemocnici tak som odkrvacala a ze vraj to malo byt brane ako menstruacia aj ked trvala asi 4 dni..a potom normalne o mesiac ako som mala akurat mi tusim meskala den dva potom som mala este dve a od vtedy nic 🙂 a k tomu snazeniu sa po kyrete by si mala cakat no ja by som necakala ani po nom..a kedze ty si nebola na nom tak mozte zacat hned vobec sa tym netrap ziadnym cakanim na mrchu..ja som si po tom povedala ze sa nejdem snazit ze si pojdem na dovcu v lete a oddychnem a nevydalo 🙂 urcite budes mat coskoro dve..hovori sa po takomto potrate to mas ako pohnojone a ide to lahsie co ja som vtedy ani nevnimala a vravela si ze uz necem dlho babo ja netusim ako som otehotnela teraz...ako dlho si po potrate ??uz ste sa aj snazili?

minicko
autor
5. okt 2012

@laurica123 no mne sa to stalo teraz v poslednu sobotu..rano som isla na wc a pri cikani som si nasla krv..tak sme hned leteli na pohotovost, tam mi zobrali krv a hcg bolo velmi nizke a na sone uz nebolo nic vidiet ☹ chceli si ma nechat tam,ale ja som odmietla..tak mi len kazali,ze ak by som zacala velmi krvacat alebo mala silne bolesti, nech ihned pridem..ak nie,tak v pondelok na kontrolu..ked som bola v pondelok na kotrole,tak dr mi povedal,ze nemusim ist na kyret,ze sa to vsetko vyplavilo..ale este stale krvacam..dnes to je uz vlastne 7.den..teraz v pondelok mam ist na poslednu kontrolu a ak bude vsetko ok,tak asi by sme zasa zacali..len sa bojim toho,aby sa mi to opat nestalo ☹

laurica123
5. okt 2012

@minicko ale nie to sa neboj nestane sa to..keby si vedela tie stresy co som zazila aj ja ze znova sa mi to stane nebojaj a mysli pozitivne 🙂 🙂 🙂 mne ani nic nebolo vidno na sone..aj ja som to prezivala vtedy a stale myslim na anjelika ale vies lespie ako keby sa to malo stat neskor alebo nieco horsie..teraz uz budes to dalsie tehu uplne v pohodicke.. 🙂

minicko
autor
5. okt 2012

@laurica123 ved ja viem, aj to tak beriem..ze urcite sa to pre nieco stalo..ze nieco asi nebolo v poriadku..tak len dufam,ze sa nam to druhykrat vydari do stastneho konca..uvidime,snad uz coskoro 🙂

lianka2
5. okt 2012

@lentuska ahoj. A čo znamená ten detoxikacny program? Dala ti nejake lieky alebo nieco ine?

laurica123
5. okt 2012

@minicko tak je to na psychyku ja viem este je to cerstve je to normalne ako to prezivas..dufam ze coskoro teda das foto s bruskom 🙂

minicko
autor
5. okt 2012

@laurica123 to dufam aj ja 🙂 pre zaciatok mi stacia aj dve // na teste 🙂

simaha
5. okt 2012

Mne doktor odporucil pockat tri mesiace .Pockali sme a po troch mesiacoch snazilkovania som bola znova tehotna

laurica123
5. okt 2012

@minicko vsak nejako to zacat musi 🙂 🙂 drzkam palceky

minicko
autor
6. okt 2012

@simaha ale bola si na kyrete,alebo po samovolnom? mne vsetky kamaratky odporucaju hned zacat..

minicko
autor
6. okt 2012

@laurica123 dakujem,v pondelok uvidim co povie doktor..

laurica123
6. okt 2012

@minicko tak daj vediet ako si dopadla 🙂

minicko
autor
6. okt 2012

@laurica123 ok, ozvem sa 😉

simaha
6. okt 2012

Ja som mala aj aj.Prvy krat samovolny a druhy krat som mala zamlcany.Ked ti radia tak skus ja som sa radsej nikam neponahlala

lentuska
7. okt 2012

@lianka2
ona mi zistila hrozne zanesenie organizmu parazitmy, mala som samy zapal v tele a keby som mala dieta, tak by malo min. atopicky ekzem a oslabenu imunitu, pretoze taketo parazity sa dokazu prehryzt az k plodu. Hej, navrhla mi prirodne preparaty na ocistu, to zacalo ucinkovat behom par dni , inde som nebola len na zachode 🙂 Ale to je normalne, lebo takto sa vypravuj z tela odumrete tela parazitov, to som si nastudovala sama na nete, teraz co som bola na kontrole po 3 mesiacoch, tak este stale mam helikobaktera, ale to je nadlhsie liecenie. Ale zmenila mi uz aj preparaty a teraz budujeme pomaly moju rozbitu imunitu, lebo ja patrim k alergikom a mam alergiu na vsetko uz, dokonca som az astmaticka. Takze na mna ma roboty ak na kostole 🙂
Ale ja by som taketo vysetrenie doporucila kazdemu a babam ,co chcu otehotniet, tak to by malo byt samozrejmostou. Myslim,ze tych 15€ najde u seba kazdy... to je cena za to vysetrenie. Keby si chcela vyskusat , daj vediet a poslem ti na tu doktorku kontakt. Ona chodi po celom SR, takze si to s nou dohodnes individualne podla potreby.

lianka2
7. okt 2012

@lentuska no Vieš ja som to nechcela pre seba, ale môj muz je stále unavený, bez energie a nálady, síce má toho strašne veľa v robote, ale aj tak si myslím, že ta jeho únava je prehnana, tak má napadlo, či by mu to nepomohlo. Či tiez nema telo niečím zanesene, čo ho obera o energiu. Ale jeho dostať k dr. Je asi nemožné...

lianka2
7. okt 2012

@lentuska a to ti príde normálne domov s tým prístrojom? A stojí to len 15€? Ale potom tie preparaty sú drahé, nie? jasne, že je dôležitejšie zdravie, ale či to fakt aj pomáha, ked uz človek za to toľko prachov vyhodí. Teda ja som čítala na nete, že sú to riadne pálky...

lentuska
8. okt 2012

@lianka2
No tato unava, nespavost, stres, toto vsetko mal moj tatko, robi stavbyveduceho a ked ma clovek 3-4 chalupy na starosti ,tak ti poviem, to da cloveku zabrat. Ta unava moze byt rozna, ale ja som byvala hrozne unavena, depresie a si predstav, ze za to vsetko mohli parazity. odoberaju ti energiu, ja som aj brala rozne vitaminy, z amway nitrilite, (a tie su fakt ze drahe, ked si to teraz porovnavam) a ona mi povedala, ze to nie je na skodu, ale ked som dala vitamin sebe, vyzivovala som si aj parazitky v telicku, si predstav,ze ja som mala az srdco napadnute a cosi aj v mozgu, preto tie depky....Dala mi pripravok antiparasite, aby som sa ocistila, ti poviem, islo to zo mna..... 🙂 inde som nebola iba na zachode, aj som sa zlakla, ale to povedala,ze to je normalna reakcia a mozne je aj svrbenie pokozky, to tie parazity sa schovavaju, a ta hnacka, to bolo (to som si aj na nete nastudovala), ze to odchadzaju tie stare odumrete tela parazitov von.... Este k tomu mojmu tatkovi, ten trpel aj nespavostou, a tak ho tam mama prihlasila tiez, a predstav si , zistila mu zacinajucu dnu, srdce pod stresom, dokonca salmonelu!!!! Zacal uzivat tieto preparaty a teraz sa mama smeje ,ze buva jak bábo 🙂)) Mamka ta to berrie na klimakterium, je v prechode a mava hrozne navaly, tiez jej pomohlo. Ono treba ast, kazdy je individualny, chapes. Tych 15€ nie je cena, ze by to cloveka zruinovalo. A tie preparaty, tak to zalezi od toho co mu predpise samozrejme, mne dala na mesiac 5 preparatov a stalo ma to okolo 70€. Potom po 2-3 mesiacoch ides na kontrolu a uvidi, nieco vam pomeni, mozno este necha (napriklad ja uzivam ten antiparasite uz 5 mesiacov, kvoli helikobakterovi). Takto ti poviem, mozno sa ti to zda drahe, ale co som si robila taky moj individualny prieskum po nete, nie je to drahsie ako ine preparaty tohto typu..dokonca omega 3 kyselinu som si ja kupovala po 35€ z nutrilite a tu ju maju za nejakych 16€...tak to je riadny rozdiel....
Ja penazi nebanujem vobec, a to stavame chalupu, tiez mi nebolo s tym jedno, ked som videla ten papier, ze 70€ za lieky, to som si hned predstavila nejaky luster do kuchyne, chapes, ale tak mi mamka nadala, ze ked budem chora ani ten luster ma nebude a ani ta chalupa bavit....ako hovori indianske prislovie" zdravy clovek ma tisic priani, chory iba jedno". A toto ked som pocula, tak som nevahala a nebanujem.....

Ved skuste a uz uvidite, ci sa rozhodnete pre liecbu alebo nie. tu mas kontakt, kde sa mozete objednat:
lkapralikova@gmail.com alebo 0910957906

Potom daj vediet, ako ste dopadli...som zvedava! Drzim palce

minicko
autor
8. okt 2012

@laurica123 takze hcg uz bolo na 0,takze je to za mnou ☹ na druhej strane som rada,ze nemusim ist na kyret a mozeme zacat so snazenim 🙂 doktor povedal,ze by bolo lepsie pockat aspon jeden cyklus,ale vraj ked sa na to citim,tak mozeme aj hned..a mozno uz dalsiu mrchu ani nedostanem 😀 aspon dufam!!!

Tu začni písať odpoveď...

Odošli